Lista instituțiilor înrolate

Link instituție Tip Contact
1 Decembrie Impozite şi Taxe Locale 0213691315
23 August CT Impozite şi Taxe Locale 0241733018
Abrud AB Impozite şi Taxe Locale 0258780519
Academia de Studii Economice din Bucuresti (ASE) Alte instituţii 021.319.20.24
Acatari MS Impozite şi Taxe Locale 0265333112
Adamus MS Impozite şi Taxe Locale 0265450112 int 15
Adancata IL Impozite şi Taxe Locale 0243284015
Adancata SV Impozite şi Taxe Locale 0230528566
Adjud VN Impozite şi Taxe Locale 0237643314
Administratia Bazinala de Apa Olt Alte instituţii 0250739840
Administratia Bazinala de Apa Prut-Barlad Alte instituţii 0232/218192
Administratia Bazinala de Apa Somes Tisa Alte instituţii 0264 433 028
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti Alte instituţii 0216363571
Administratia Comerciala Sector 6 Impozite şi Taxe Locale 021 410 2550
Adunati PH Impozite şi Taxe Locale 0244/395121
Adunatii Copaceni GR Impozite şi Taxe Locale 0246282176 int.103
Afumati IF Impozite şi Taxe Locale 0213529424
Agenţia Naţională de Administrare Fiscală ANAF 0314039160
Aghireşu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264358001
Agigea CT Impozite şi Taxe Locale 0241738172 (int.116)
Agnita SB Impozite şi Taxe Locale 0269510465 (int.124)
Aiton CJ Impozite şi Taxe Locale 0264310400
Aiud AB Impozite şi Taxe Locale 0258863565
Alba Iulia AB Impozite şi Taxe Locale 0258818338
Albesti BT Impozite şi Taxe Locale 023572140
Albesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241736708
Albesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265778001
Albesti Paleologu PH Impozite şi Taxe Locale 0244232853
Albesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235344002
Albestii de Muscel AG Impozite şi Taxe Locale 0747222056
Albota AG Impozite şi Taxe Locale 0248/233187
Alesd BH Impozite şi Taxe Locale 0259342539
Alexandria TR Impozite şi Taxe Locale 0247 317732
Alexandru cel Bun NT Impozite şi Taxe Locale 0233241018
Alma SB Impozite şi Taxe Locale 0269257545
Almasu SJ Impozite şi Taxe Locale 0260/626 609
Alunu VL Impozite şi Taxe Locale 0250868106
Alţîna SB Impozite şi Taxe Locale 0749219650
Amara IL Impozite şi Taxe Locale 0243 266102 (int.110)
Amarasti VL Impozite şi Taxe Locale 0250/76.40.22
ANCOM Alte instituţii 0372845537
Andrid SM Impozite şi Taxe Locale 0261820409
Anina CS Impozite şi Taxe Locale 0255240115
Aninoasa DB Impozite şi Taxe Locale 0245226214/112
Aninoasa HD Impozite şi Taxe Locale 0254 512 108
ANRSC Alte instituţii 0758081878- tarife / 0213261792 - contributii
Apa Nova Bucuresti Utilități 0212077777
Apahida CJ Impozite şi Taxe Locale 0733082600
Apateu AR Impozite şi Taxe Locale 0257327301
Apavital S.A Utilități 0232 969
Arad AR Impozite şi Taxe Locale 0257283622
Arbore SV Impozite şi Taxe Locale 0230539410
Arcani GJ Impozite şi Taxe Locale 0253278004
Archis AR Impozite şi Taxe Locale 0257323503
Arcus CV Impozite şi Taxe Locale 0267373675 / int.16/17
Ardud SM Impozite şi Taxe Locale 0261767136
Arefu AG Impozite şi Taxe Locale 0742285582
Aricestii Rahtivani PH Impozite şi Taxe Locale 0244380068 int 14
Arinis MM Impozite şi Taxe Locale 0751113908
Aroneanu IS Impozite şi Taxe Locale 0232299255
Arpașu de Jos SB Impozite şi Taxe Locale 0269520101
Asau BC Impozite şi Taxe Locale 0234386338
Aschileu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264286765
Atel SB Impozite şi Taxe Locale 0269 515 713 / 0269 515 714
Atid HR Impozite şi Taxe Locale 0266226259
Atintis MS Impozite şi Taxe Locale 0265714193
Autoritatea pentru Digitalizarea României Alte instituţii 021.303.29.97 (tasta 3)
Avrig SB Impozite şi Taxe Locale 0269523101 int. 108
Avrămeşti HR Impozite şi Taxe Locale 0266 220024
Axente Sever SB Impozite şi Taxe Locale 0269840001 (interior19)
Azuga PH Impozite şi Taxe Locale 0244327431
Babadag TL Impozite şi Taxe Locale 0240561012 int 200
Babana AG Impozite şi Taxe Locale 0248767001
Bacia HD Impozite şi Taxe Locale 0254264580
Baciu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264260314
Bacău BC Impozite şi Taxe Locale 0234 581 849
Bagaciu MS Impozite şi Taxe Locale 0265425714
Bahnea MS Impozite şi Taxe Locale 0265/455112 interior 202
Baia de Arama MH Impozite şi Taxe Locale 0252381473
Baia de Aries AB Impozite şi Taxe Locale 0258 775 002
Baia de Fier GJ Impozite şi Taxe Locale 0253.461.202
Baia Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262211005
Baia Sprie MM Impozite şi Taxe Locale 0262262252
Baia SV Impozite şi Taxe Locale 0230/572504
Baia TL Impozite şi Taxe Locale 0240564138
Baicoi PH Impozite şi Taxe Locale 0344802064, 0344882885
Baile Govora VL Impozite şi Taxe Locale 0250770460
Baile Herculane CS Impozite şi Taxe Locale 0255560439 int 3
Baile Olanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250775099
Baile Tusnad HR Impozite şi Taxe Locale 0266335006
Bailesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/311017
Baisoara CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-333660
Balaceana SV Impozite şi Taxe Locale 0230534860
Balanesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253270114
Balcani BC Impozite şi Taxe Locale 0234380680
Balcești VL Impozite şi Taxe Locale 0250840352
Baleni GL Impozite şi Taxe Locale 0236330530
Balesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0353-100.108
Balilesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248562080
Baloteşti IF Impozite şi Taxe Locale 0213511092/106
Bals OT Impozite şi Taxe Locale 0249450145,int 120
Baltatesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233-244.006/07455954774
Balteni VS Impozite şi Taxe Locale 0235342754
Baltesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244219023
Baraolt CV Impozite şi Taxe Locale 0267377507
Barbatesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253270503
Barbatesti VL Impozite şi Taxe Locale 0205864629
Barca DJ Impozite şi Taxe Locale 0251 356 214
Barcanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243285000
Barcanesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244276595
Barcani CV Impozite şi Taxe Locale 0267372525
Barcea GL Impozite şi Taxe Locale 0236335703
Barlad VS Impozite şi Taxe Locale 0235411760
Barnova IS Impozite şi Taxe Locale 0232294120
Barsanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0758167916
Barsesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237273410
Bascov AG Impozite şi Taxe Locale 0248270525
Batos MS Impozite şi Taxe Locale 0265544212
Bazna SB Impozite şi Taxe Locale 0269850102
Bechet DJ Impozite şi Taxe Locale 0251336826
Becicherecu Mic TM Impozite şi Taxe Locale 0760729493
Beclean BN Impozite şi Taxe Locale 0263343447
Beclean BV Impozite şi Taxe Locale 0268518668 int 29
Beidaud TL Impozite şi Taxe Locale 024056484
Beliu AR Impozite şi Taxe Locale 0742839171
Berceni IF Impozite şi Taxe Locale 021.3651968
Berceni PH Impozite şi Taxe Locale 0244470588
Berevoesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248572030
Berezeni VS Impozite şi Taxe Locale 0235431326 / int.16 / int 11
Bereşti- Meria GL Impozite şi Taxe Locale 0236342418
Berghin AB Impozite şi Taxe Locale 0258854344
Berislavesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250.753.077
Bestepe TL Impozite şi Taxe Locale 0240545334
Bezdead DB Impozite şi Taxe Locale 0245663011
Biblioteca Centrala Universitara Eugen Todoran Timisoara Alte instituţii +40 256 494 004
Biblioteca Centrala Universitara Lucian Blaga din Cluj-Napoca Alte instituţii 0264 597 092
Biblioteca Centrala Universitara Mihai Eminescu Iasi Alte instituţii 0232 264 245
Biblioteca Centrală Universitară Carol I București Alte instituţii 0213131605 / 0213131606
Biblioteca Nationala a Romaniei Alte instituţii 0213174711
Bicaz NT Impozite şi Taxe Locale 0233/254310
Biertan SB Impozite şi Taxe Locale 0269868359
Bilbor HR Impozite şi Taxe Locale 0266355004
Bilciuresti DB Impozite şi Taxe Locale 0245671331
Biled TM Impozite şi Taxe Locale 0256 37 70 01
Biliesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237262544
Bistrita BN Impozite şi Taxe Locale 0263236408
Bistriţa-Năsăud BN Instituţia Prefectului 0263216150
Blaj AB Impozite şi Taxe Locale 0258710110
Blejoi PH Impozite şi Taxe Locale 0244/410445 int.102
Blăjel SB Impozite şi Taxe Locale 0269851101
Bobalna CJ Impozite şi Taxe Locale 0234355046/0766295458
Bobiceşti OT Impozite şi Taxe Locale 0249455501
Bocsa CS Impozite şi Taxe Locale 0758036378
Bocsig AR Impozite şi Taxe Locale 0257325100 / 0257325101
Bod BV Impozite şi Taxe Locale 0268 283 099
Bogdan Voda MM Impozite şi Taxe Locale 0745972136
Bogdanesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235428827
Bogdanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234336500
Bogdanesti SV Impozite şi Taxe Locale 0765552092
Boldești-Scăeni PH Impozite şi Taxe Locale 0244/211275
Boldur TM Impozite şi Taxe Locale 0256356947
Bolintin Deal GR Impozite şi Taxe Locale 0246273074
Bolintin Vale GR Impozite şi Taxe Locale 0246270990
Bolotesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237678111 interior 106
Bontida CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-262259
Boroaia SV Impozite şi Taxe Locale 0742240230 / 0744278131
Borsa MM Impozite şi Taxe Locale 0787829991
Borsec HR Impozite şi Taxe Locale 0266 337 001
Boteni AG Impozite şi Taxe Locale 0248295299
Botesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233781002
Botiz SM Impozite şi Taxe Locale 0261-774026
Botosani BT Impozite şi Taxe Locale 0231582523
Brad HD Impozite şi Taxe Locale 0254612665 Int 32
Bradu AG Impozite şi Taxe Locale 0248279412
Braesti BZ Impozite şi Taxe Locale 0238525000
Bragadiru IF Impozite şi Taxe Locale 0214480795
Brahasesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236867605
Bran BV Impozite şi Taxe Locale 0268236416
Branceni TR Impozite şi Taxe Locale 0247431448
Brancovenesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265550112
Branesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245231275
Branesti IF Impozite şi Taxe Locale 0213150983
Branistea GL Impozite şi Taxe Locale 0236332408
Brastavatu OT Impozite şi Taxe Locale 0249540002
Bratca BH Impozite şi Taxe Locale 0259315650
Brazi PH Impozite şi Taxe Locale 0244/480772 0244/480776 0244/480765
Braşov BV Impozite şi Taxe Locale 0268474440 Int.222
Breasta DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/455016
Breaza BZ Impozite şi Taxe Locale 0238511501
Breaza MS Impozite şi Taxe Locale 0265540112
Breaza PH Impozite şi Taxe Locale 0244340508
Brebeni OT Impozite şi Taxe Locale 0249419008
Brebu PH Impozite şi Taxe Locale 0244357521
Brezoaele DB Impozite şi Taxe Locale 0245715601
Brezoi VL Impozite şi Taxe Locale 0250.778.240
Bruiu SB Impozite şi Taxe Locale 0269586502
Brădeni SB Impozite şi Taxe Locale 0269518101
Brădeşti HR Impozite şi Taxe Locale 0754095405
Brăila BR Impozite şi Taxe Locale Persoane Fizice: 0785 222 496, Persoane Juridice: 0785 222 513, Taxa liber acces: 0239 607 468
Bucecea BT Impozite şi Taxe Locale 0231550112, 0231550123
Buciumeni DB Impozite şi Taxe Locale 0245777002 tasta 2
Bucov PH Impozite şi Taxe Locale 0244.275.046 int. 6
Bucovat TM Impozite şi Taxe Locale 0256.296.282
Bucsani GR Impozite şi Taxe Locale 0246263075
Buda BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 575345
Budacu de Jos BN Impozite şi Taxe Locale 0755175397
Budeasa AG Impozite şi Taxe Locale 0248236457 (int.18)
Budesti BN Impozite şi Taxe Locale 0769046992
Budesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250/760374
Budila BV Impozite şi Taxe Locale 0268.518.153
Buftea IF Impozite şi Taxe Locale 031 824 1231
Bughea de Jos AG Impozite şi Taxe Locale 0248/536 808
Bughea de Sus AG Impozite şi Taxe Locale 0248555095
Buhoci BC Impozite şi Taxe Locale 0234224146
Buhusi BC Impozite şi Taxe Locale 0234261220
Bujoreni VL Impozite şi Taxe Locale 0757039319
Bumbești-Jiu GJ Impozite şi Taxe Locale 0253463465 int 26
Bunesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230549001 int. 202
Bunesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250/774,490
Busteni PH Impozite şi Taxe Locale 0244/320561
Butea IS Impozite şi Taxe Locale 0232713020
Buteni AR Impozite şi Taxe Locale 0257320129
Butimanu DB Impozite şi Taxe Locale 0766266076
Buzias TM Impozite şi Taxe Locale 0256/321456
Buzoesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248690009
Buzău BZ Impozite şi Taxe Locale 0238-711783
Bîrghiș SB Impozite şi Taxe Locale 0269517101
Bălan HR Impozite şi Taxe Locale 0266330335
Bănești PH Impozite şi Taxe Locale 0244/348.608 int 107
C.A. Rosetti TL Impozite şi Taxe Locale 0240546202
Cabesti BH Impozite şi Taxe Locale 0259325203
Caianu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264280007
Calafat DJ Impozite şi Taxe Locale 0251 231 424
Calarasi BT Impozite şi Taxe Locale 0231548902
Calarasi CJ Impozite şi Taxe Locale 0264356086/0264356088
Calarasi DJ Impozite şi Taxe Locale 0251.379.052
Calatele CJ Impozite şi Taxe Locale 0264352560
Caldararu AG Impozite şi Taxe Locale 0248692008
Calimanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250751063
Calinesti TR Impozite şi Taxe Locale 0749101126
Calinesti AG Impozite şi Taxe Locale 0730516615
Calnic AB Impozite şi Taxe Locale 0258747050
Calopar DJ Impozite şi Taxe Locale 0251350558
Camarasu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264288002
Campulung Moldovenesc SV Impozite şi Taxe Locale 0230314425
Campuri VN Impozite şi Taxe Locale 0237670111
Capreni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253282096
Caracal OT Impozite şi Taxe Locale 0767081288
Carand AR Impozite şi Taxe Locale 0257321522
Caransebes CS Impozite şi Taxe Locale 0355421991
Carcaliu TL Impozite şi Taxe Locale 0754803572
Carcea DJ Impozite şi Taxe Locale 0251458121
Carei SM Impozite şi Taxe Locale 0261865382
Carpinis TM Impozite şi Taxe Locale 0738433213
Carța SB Impozite şi Taxe Locale 0269521101
Casa Corpului Didactic Botosani Alte instituţii 0231 517 556
Casa Corpului Didactic Bucuresti Alte instituţii 0213134901
Casimcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240576730
Castelu CT Impozite şi Taxe Locale 0241811831
Catcau CJ Impozite şi Taxe Locale 0760258900
Cavnic MM Impozite şi Taxe Locale 0262/29.50.46
Cazanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243264010
Cazanesti MH Impozite şi Taxe Locale 0252385062
Cazasu BR Impozite şi Taxe Locale 0239695369
Ceamurlia de jos TL Impozite şi Taxe Locale 0240564706 int 1
Ceatalchioi TL Impozite şi Taxe Locale 0371034711
Cehu Silvaniei SJ Impozite şi Taxe Locale 0260 650 355
Cenad TM Impozite şi Taxe Locale 0256374820
Cenei TM Impozite şi Taxe Locale 0256366101
Centrul Judetean pentru Cultura Bistrita-Nasaud Alte instituţii 0263212023
Centrul National de Recunoastere si Echivalare a Diplomelor - CNRED Alte instituţii 0214055645
Ceptura PH Impozite şi Taxe Locale 0244/445002 int.103 sau 107
Cerna TL Impozite şi Taxe Locale 0240575511
Cernavodă CT Impozite şi Taxe Locale 0241/487105; 0241/487109
Cernesti MM Impozite şi Taxe Locale 0262382144
Cernica IF Impozite şi Taxe Locale 0213695308
Cernisoara VL Impozite şi Taxe Locale 0250868503
Cetateni AG Impozite şi Taxe Locale 0248544090
Ceuasu de Campie MS Impozite şi Taxe Locale 0265324164
Checea TM Impozite şi Taxe Locale 0256360373
Chetani MS Impozite şi Taxe Locale 0265484114
Cheveresu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256 415 101
Chiajna IF Impozite şi Taxe Locale 0730614979
Chilia Veche TL Impozite şi Taxe Locale 0786846194
Chinteni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264271771
Chirnogeni CT Impozite şi Taxe Locale 0241854480
Chirpăr SB Impozite şi Taxe Locale 0269586101
Chisineu Cris AR Impozite şi Taxe Locale 0257350098
Chitila IF Impozite şi Taxe Locale 0214363009
Chiuiesti CJ Impozite şi Taxe Locale 0264225609 int. 104
Ciacova TM Impozite şi Taxe Locale 0256399600
Ciceu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 379 258
Ciceu-Mihaiesti BN Impozite şi Taxe Locale 0263344500
Cilibia BZ Impozite şi Taxe Locale 0238739037
Cimpeni AB Impozite şi Taxe Locale 0258 771 215
Ciocanesti DB Impozite şi Taxe Locale 0724223216
Ciocarlia IL Impozite şi Taxe Locale 0243256981
Ciochina IL Impozite şi Taxe Locale 0727863401
Ciofrangeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248747155
Ciolpani IF Impozite şi Taxe Locale 0212668045
Ciorogîrla IF Impozite şi Taxe Locale 0213131590
Ciortesti IS Impozite şi Taxe Locale 0231320800
Ciorăști VN Impozite şi Taxe Locale 0237258001
Cirligele VN Impozite şi Taxe Locale 0237253000
Cirta HR Impozite şi Taxe Locale 0266 378 005
Cirtisoara SB Impozite şi Taxe Locale 0269521620
Cisnădie SB Impozite şi Taxe Locale 0372714180, int. 118
Ciucea CJ Impozite şi Taxe Locale 0264259001
Ciucsangeorgiu HR Impozite şi Taxe Locale 0747275522
Ciucurova TL Impozite şi Taxe Locale 0240576579
Ciugud AB Impozite şi Taxe Locale 0258841205
Ciumani HR Impozite şi Taxe Locale 0266 351006
Ciuperceni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253276526
Ciurea IS Impozite şi Taxe Locale 0232296260
Ciurila CJ Impozite şi Taxe Locale 0364806500
Cleja BC Impozite şi Taxe Locale 0234253012
Clinceni IF Impozite şi Taxe Locale 0213694041
Cluj-Napoca CJ Impozite şi Taxe Locale 0264434950
Cocorastii Mislii PH Impozite şi Taxe Locale 0244/229030
Cocu AG Impozite şi Taxe Locale 0248246450
Codaesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235341300
Codlea BV Impozite şi Taxe Locale 0268251650
Cojasca DB Impozite şi Taxe Locale 0245671565
Cojocna CJ Impozite şi Taxe Locale 0264 234 055
Colelia IL Impozite şi Taxe Locale 0243/247.505
Colibasi GR Impozite şi Taxe Locale 0246227111
Colonesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234287600
Comana GR Impozite şi Taxe Locale 0246283114
Comanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234374272
Comarnic PH Impozite şi Taxe Locale 0344148029
Comisani DB Impozite şi Taxe Locale 0245263017/ int.8
Comlosu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256-364114
Compania Municipala Parking Bucuresti SA Alte instituţii 0374997799
Conop AR Impozite şi Taxe Locale 0257433003
Consiliul Judetean Alba Consiliu Local/Judeţean 0258813380
Consiliul Judetean Arges Consiliu Local/Judeţean 0248217800
Consiliul Judetean Bihor Consiliu Local/Judeţean 0259467876
Consiliul Judetean Bistrita-Nasaud BN Consiliu Local/Judeţean 0263213657 int. 119
Consiliul Judetean Braila Consiliu Local/Judeţean 0239619809
Consiliul Judetean Brasov Consiliu Local/Judeţean 0268410777
Consiliul Judetean Buzau Consiliu Local/Judeţean 0238725508
Consiliul Judetean Giurgiu Consiliu Local/Judeţean 0372462660
Consiliul Judetean Harghita Consiliu Local/Judeţean 0266207741
Consiliul Judetean Ialomita Consiliu Local/Judeţean 0243230200/0243230250
Consiliul Judetean Ilfov Consiliu Local/Judeţean 021/2125693 int 414
Consiliul Judetean Timis Consiliu Local/Judeţean 0256.406.300
Consiliul Judetean Tulcea TL Consiliu Local/Judeţean 0240502224
Consiliul Judetean Vaslui Consiliu Local/Judeţean 0235361089
Consiliul Superior al Magistraturii Alte instituţii 0213116902
Copacel BH Impozite şi Taxe Locale 0259313598
Copaceni IF Impozite şi Taxe Locale 021/4687174
Copsa Mica SB Impozite şi Taxe Locale 0730584307
Corabia OT Impozite şi Taxe Locale 0249560703
Corbeanca IF Impozite şi Taxe Locale 0212666031 int 102
Corbeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248730236
Corbi AG Impozite şi Taxe Locale 0248580005
Corbu CT Impozite şi Taxe Locale 0241765100
Corbu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 338 814
Cordun NT Impozite şi Taxe Locale 0233748196
Cornatelu DB Impozite şi Taxe Locale 0371332739
Cornesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245.241.654
Cornetu IF Impozite şi Taxe Locale 0214689220/0732222483
Corni BT Impozite şi Taxe Locale 0231588110
Corni GL Impozite şi Taxe Locale 026330720
Cornu Luncii SV Impozite şi Taxe Locale 0230542296
Cornu PH Impozite şi Taxe Locale 0244367461
Corod GL Impozite şi Taxe Locale 0236/864006
Corunca MS Impozite şi Taxe Locale 0265-243152
Corund HR Impozite şi Taxe Locale 0266 249 101
Cosereni IL Impozite şi Taxe Locale 0243318006
Cosoveni DJ Impozite şi Taxe Locale 0251457186
Costesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248672320
Costesti BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 536 158
Costesti VL Impozite şi Taxe Locale 004 0250 863 330
Costinesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241734342
Costuleni IS Impozite şi Taxe Locale 0786964803
Coteşti VN Impozite şi Taxe Locale 0237252111
Cotmeana AG Impozite şi Taxe Locale 0248242044
Cotnari IS Impozite şi Taxe Locale 0232.730.290
Cotusca BT Impozite şi Taxe Locale 0231561946
Covasant AR Impozite şi Taxe Locale 0257385005
Covasna CV Impozite şi Taxe Locale 0267341555
Cozmeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266326601
Craciunelu de Jos AB Impozite şi Taxe Locale 0258883501
Craiova DJ Impozite şi Taxe Locale 0251411111 int 111
Crangurile DB Impozite şi Taxe Locale 0245714015
Crasna SJ Impozite şi Taxe Locale 0260636066
Creteni VL Impozite şi Taxe Locale 0250772922
Crevedia DB Impozite şi Taxe Locale 0757577518
Cricau AB Impozite şi Taxe Locale 0258845101
Criciova TM Impozite şi Taxe Locale 0785288133
Crisan TL Impozite şi Taxe Locale 0751207617
Cristian BV Impozite şi Taxe Locale 0268257001
Cristian SB Impozite şi Taxe Locale 0269579101
Cristuru Secuiesc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 242 190
Crucea CT Impozite şi Taxe Locale 0241.874825 / 0241.8
Cruset GJ Impozite şi Taxe Locale 0253283075
Cuca AG Impozite şi Taxe Locale 0786267364
Cuci MS Impozite şi Taxe Locale 0265477503
Cugir AB Impozite şi Taxe Locale 0258750134
Cumpana CT Impozite şi Taxe Locale 0241730788
Curtea de Argeş AG Impozite şi Taxe Locale 0248721033 interior 175
Curtesti BT Impozite şi Taxe Locale 0231584001
Curtici AR Impozite şi Taxe Locale 0257464004
Curtuiseni BH Impozite şi Taxe Locale 0259456032
Cuza Vodă CL Impozite şi Taxe Locale 0242/33.93.97
Cuzaplac SJ Impozite şi Taxe Locale 0740239251
Cuzdrioara CJ Impozite şi Taxe Locale 0264213928 int.11
Câmpia Turzii CJ Impozite şi Taxe Locale 0364135801
Câmpina PH Impozite şi Taxe Locale 0244/374485
Câmpulung AG Impozite şi Taxe Locale 0248 511 039
Călan HD Impozite şi Taxe Locale 0254/730223
Călăraşi CL Impozite şi Taxe Locale 0242312441
Dabaca CJ Impozite şi Taxe Locale 0264355973
Dabuleni DJ Impozite şi Taxe Locale 0251334317
Daeni TL Impozite şi Taxe Locale 0240577603
Daia GR Impozite şi Taxe Locale 0246244085
Daia Romana AB Impozite şi Taxe Locale 0258763101/tasta 2
Damienesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234222502
Danciulesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253/ 289 356
Danes MS Impozite şi Taxe Locale 0265762112
Danesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253271600
Dangeni BT Impozite şi Taxe Locale 0231571104
Darabani BT Impozite şi Taxe Locale 0231631203
Darasti-Ilfov Impozite şi Taxe Locale 021-3692021
Darjiu HR Impozite şi Taxe Locale 0266-222002
Darmanesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248232106
Darmanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234.356.656
Darmanesti DB Impozite şi Taxe Locale 0745661306
Darova TM Impozite şi Taxe Locale 0256232310
Dascalu IF Impozite şi Taxe Locale 021/2673188
Dealu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 225106
Dealu Morii BC Impozite şi Taxe Locale 0234282602
Dej CJ Impozite şi Taxe Locale 0264211790/113
Deleni IS Impozite şi Taxe Locale 0232732070
Deleni VS Impozite şi Taxe Locale 0235345106
Densus HD Impozite şi Taxe Locale 0254775010
Derna BH Impozite şi Taxe Locale 0752261081
Dersca BT Impozite şi Taxe Locale 0231626110
Deta TM Impozite şi Taxe Locale 0256390606
Deva HD Impozite şi Taxe Locale 0254/215417
Dichiseni CL Impozite şi Taxe Locale 0242 313637
Dimitrie Cantemir VS Impozite şi Taxe Locale 0235485392
Directia Comunitara de Evidenta a Persoanelor Calarasi Alte instituţii 024311492 int.107
Directia Generala de Evidenta a Persoanelor Constanta Alte instituţii 0241482406
Directia Generala de Salubritate Sector 3 Alte instituţii 0720.777.511
Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Suceava Alte instituţii 0230 211 010
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Teleorman Alte instituţii 0347809727
Ditrău HR Impozite şi Taxe Locale 0266 353 130
Doba SM Impozite şi Taxe Locale 0261869115
Dobresti BH Impozite şi Taxe Locale 0259325400
Dobroesti IF Impozite şi Taxe Locale 0314055016
Dofteana BC Impozite şi Taxe Locale 0234352001 int.120
Doicesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245227023
Domnesti IF Impozite şi Taxe Locale 0213515256/57 int 110
Dor Marunt CL Impozite şi Taxe Locale 0242644220
Dorna-Arini SV Impozite şi Taxe Locale 0230576018
Dorobanti AR Impozite şi Taxe Locale 0257535252
Dorobantu TL Impozite şi Taxe Locale 0240576306
Dorohoi BT Impozite şi Taxe Locale 0231/613.119 0231/610.133
Dorolt SM Impozite şi Taxe Locale 0261751238
Dragalina CL Impozite şi Taxe Locale 0242708073
Draganesti de Vede TR Impozite şi Taxe Locale 0347 404 840
Draganesti-Vlasca TR Impozite şi Taxe Locale 0247440357
Draganu AG Impozite şi Taxe Locale 0248663310
Dragasani VL Impozite şi Taxe Locale 0250811990 int 124
Dragomiresti DB Impozite şi Taxe Locale 0245236020
Dragomiresti MM Impozite şi Taxe Locale 0786999871
Dragomiresti Vale IF Impozite şi Taxe Locale 021.493.62.03
Dragoslavele AG Impozite şi Taxe Locale 0248544426
Dragus BV Impozite şi Taxe Locale 0268249618
Dragutesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253227543
Drajna PH Impozite şi Taxe Locale 0244290202
Dranceni VS Impozite şi Taxe Locale 0235482354
Drobeta Turnu Severin MH Impozite şi Taxe Locale 0252/313698
Dudestii Vechi TM Impozite şi Taxe Locale 0256384104
Dudeştii Noi TM Impozite şi Taxe Locale 0256378020
Dumbrava Rosie NT Impozite şi Taxe Locale 0233282494, 0233280944, 0233282224
Dumbraveni SV Impozite şi Taxe Locale 0230245048
Dumbraveni VN Impozite şi Taxe Locale 0237255092
Dumbrăveni SB Impozite şi Taxe Locale 0269.865.326 int.19
Dumbrăviţa TM Impozite şi Taxe Locale 0371107410
Dumitra BN Impozite şi Taxe Locale 0263/380018
Dîrlos SB Impozite şi Taxe Locale 0269852400
Dăneşti HR Impozite şi Taxe Locale 0266 327 011
Eforie CT Impozite şi Taxe Locale 0241748281
Erbiceni IS Impozite şi Taxe Locale 0230322370
Eremitu MS Impozite şi Taxe Locale 0265347112
Ernei MS Impozite şi Taxe Locale 0265335206 int.108
Eselnita MH Impozite şi Taxe Locale 0252/365070
Fagaras BV Impozite şi Taxe Locale 0368402949 int 102
Faget TM Impozite şi Taxe Locale 0256320494
Fantana Mare SV Impozite şi Taxe Locale 0230543280
Fantanele AR Impozite şi Taxe Locale 0257456196
Fantanele MS Impozite şi Taxe Locale 0265580112
Fantanele PH Impozite şi Taxe Locale 0244442000- interior 102
Fantanele TR Impozite şi Taxe Locale 0247451082
Faraoani BC Impozite şi Taxe Locale 0234254152
Farcasa MM Impozite şi Taxe Locale 0262266001
Fartatesti VL Impozite şi Taxe Locale 0350408716
Faurei BR Impozite şi Taxe Locale 0239 661 424
Fauresti VL Impozite şi Taxe Locale 0769021097
Feldioara BV Impozite şi Taxe Locale 0268265403
Feleacu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264237097
Fetesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243-364410
Fieni DB Impozite şi Taxe Locale 0735555422
Fierbinti Targ IL Impozite şi Taxe Locale 0243280038
Fildu de Jos SJ Impozite şi Taxe Locale 0260667832
Filiasi DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/441.018
Filipesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234215800
Filipestii de Targ PH Impozite şi Taxe Locale 0728975471
Finta DB Impozite şi Taxe Locale 0245242495
Fitionesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237677822
Flamanzi BT Impozite şi Taxe Locale 0231 552 727
Floresti CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-265101
Floresti PH Impozite şi Taxe Locale 0244369502 int 710 si 712/0244369114
Floresti-Stoenesti GR Impozite şi Taxe Locale 0246256005
Florica BZ Impozite şi Taxe Locale 0238582750
Focuri IS Impozite şi Taxe Locale 0232413620
Focşani VN Impozite şi Taxe Locale 0237236000/309
Foltesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236346006
Francesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250762601
Frasin SV Impozite şi Taxe Locale 0230235334
Fratautii Vechi SV Impozite şi Taxe Locale 0230-411596
Fratesti GR Impozite şi Taxe Locale 0372755850
Frecăţei TL Impozite şi Taxe Locale 0240548291 int 18
Frumoasa HR Impozite şi Taxe Locale 0266 325 282
Frumusani CL Impozite şi Taxe Locale 0721224958
Frumuseni AR Impozite şi Taxe Locale 0257455250
Fundata BV Impozite şi Taxe Locale 0268236651
Fundeni CL Impozite şi Taxe Locale 0242516306
Fundu Moldovei SV Impozite şi Taxe Locale 0371505061
Fundulea CL Impozite şi Taxe Locale 0724153946
Fălticeni SV Impozite şi Taxe Locale 0230542056
Gaesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245606082
Gaiceana BC Impozite şi Taxe Locale 0786382128 Ciulei Valeria
Galati GL Impozite şi Taxe Locale 0236307752
Galbinasi BZ Impozite şi Taxe Locale 0371-425064
Galesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265 586114
Galgau SJ Impozite şi Taxe Locale 0260647250
Galicea Mare DJ Impozite şi Taxe Locale 0785227755
Galicea VL Impozite şi Taxe Locale 0250762152
Galăteni TR Impozite şi Taxe Locale 0760691173
Ganeasa IF Impozite şi Taxe Locale 021/3513060
Ganesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265425101
Garbau CJ Impozite şi Taxe Locale 0264 283 734
Gardani MM Impozite şi Taxe Locale 0262267335
Garleni BC Impozite şi Taxe Locale 0728139513
Garoafa VN Impozite şi Taxe Locale 0237263805/0237263881
Gataia TM Impozite şi Taxe Locale 0256 410 001
Geoagiu HD Impozite şi Taxe Locale 025424888/123
George Enescu BT Impozite şi Taxe Locale 0231628103
Gheorghe Doja IL Impozite şi Taxe Locale 03727833344
Gheorghe Lazar IL Impozite şi Taxe Locale 0243241510
Gheorgheni HR Impozite şi Taxe Locale 0374465570
Gheraesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233746051
Ghergheasa BZ Impozite şi Taxe Locale 0238777300
Gherla CJ Impozite şi Taxe Locale 0264241926
Ghidfalău CV Impozite şi Taxe Locale 0267353787
Ghidigeni GL Impozite şi Taxe Locale 0236/868202
Ghimbav BV Impozite şi Taxe Locale 0268258006
Ghindaoani NT Impozite şi Taxe Locale 0233270258
Ghioroc AR Impozite şi Taxe Locale 0257461101
Ghiroda TM Impozite şi Taxe Locale 0256/205201
Giarmata TM Impozite şi Taxe Locale 0256 369101
Gilau CJ Impozite şi Taxe Locale 0264 371 646
Girisu de Cris BH Impozite şi Taxe Locale 0259390035
Giroc TM Impozite şi Taxe Locale 0 256 395 648
Giurgeni IL Impozite şi Taxe Locale 0243277010
Giurgiu GR Impozite şi Taxe Locale 0246231521
Glavile VL Impozite şi Taxe Locale 0250764023
Glina IF Impozite şi Taxe Locale 021.467.12.14
Glodeanu Sărat BZ Impozite şi Taxe Locale 0238787700
Glodeni DB Impozite şi Taxe Locale 0747114301
Glodeni MS Impozite şi Taxe Locale 0265338112 int 14
Golesti VL Impozite şi Taxe Locale 0350421885
Golesti VN Impozite şi Taxe Locale 0728958650
Gologanu VN Impozite şi Taxe Locale 0237244624/13,0237244624
Gornesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265342112
Gradistea IF Impozite şi Taxe Locale 021.266.27.60
Granicesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230414557
Greci TL Impozite şi Taxe Locale 0240575051/0240708947
Grindu TL Impozite şi Taxe Locale 0340501001
Gropeni BR Impozite şi Taxe Locale 0239639944
Grosi MM Impozite şi Taxe Locale 0262258685
Gruiu IF Impozite şi Taxe Locale 021/3508008
Grumazesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233- 786059
Grădiştea VL Impozite şi Taxe Locale 0250867009
Gugesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237250046
Gura Humorului SV Impozite şi Taxe Locale 0230235051/132
Gura Ocnitei DB Impozite şi Taxe Locale 0245673260
Gura Raului SB Impozite şi Taxe Locale 0269572001
Gura Teghii BZ Impozite şi Taxe Locale 0238500000
Gura Vadului PH Impozite şi Taxe Locale 0244251005
Gura Vaii BC Impozite şi Taxe Locale 0371 407 500
Gurghiu MS Impozite şi Taxe Locale 0265536003
Gălăuţaş HR Impozite şi Taxe Locale 0266 345 604
Halchiu BV Impozite şi Taxe Locale 0268481003
Hamcearca TL Impozite şi Taxe Locale 0374001402
Hangu NT Impozite şi Taxe Locale 0233257501
Hantesti, SV Impozite şi Taxe Locale 0230569081
Harau HD Impozite şi Taxe Locale 0254233201 int 102
Harlau IS Impozite şi Taxe Locale 0232720412 int.128
Harseni BV Impozite şi Taxe Locale 0268247800
Harsova CT Impozite şi Taxe Locale 0241 870 300
Hartiesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248297050
Hartop SV Impozite şi Taxe Locale 0753022946
Hasmas AR Impozite şi Taxe Locale 0257-321.777
Hateg HD Impozite şi Taxe Locale 0354808120/0354808121/118
Helegiu BC Impozite şi Taxe Locale 0234 333 000
Hemeius BC Impozite şi Taxe Locale 0234217510
Hoceni VS Impozite şi Taxe Locale 0235485483
Hodac MS Impozite şi Taxe Locale 0265538601
Hoghilag SB Impozite şi Taxe Locale 0269.866.801
Homorod BV Impozite şi Taxe Locale 0268/286.542
Horezu VL Impozite şi Taxe Locale 0250860190
Horgesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234226002
Horia TL Impozite şi Taxe Locale 0240576006
Horodniceni SV Impozite şi Taxe Locale 0754684243
Huedin CJ Impozite şi Taxe Locale 0264351548
Hulubesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245708600
Hunedoara HD Impozite şi Taxe Locale 0254/710500
Husi VS Impozite şi Taxe Locale 0235480009 int 125
Hăghig CV Impozite şi Taxe Locale 0733090966
Hărman BV Impozite şi Taxe Locale 0268367221
I L Caragiale DB Impozite şi Taxe Locale 0245660332
I.C.Bratianu TL Impozite şi Taxe Locale 0240573134
Ianca BR Impozite şi Taxe Locale 0239668178 int 17
Ianca OT Impozite şi Taxe Locale 0249537005
Iara CJ Impozite şi Taxe Locale 0264333103
Iasi IS Impozite şi Taxe Locale 0232267582
Ibanesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265538300
ICI Bucureşti Alte instituţii 0214057200
Iclod CJ Impozite şi Taxe Locale 0264263370
Icusesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233762567
Iedera DB Impozite şi Taxe Locale 0245662018
Iernut MS Impozite şi Taxe Locale 0724011609
Ighiu AB Impozite şi Taxe Locale 0258844103
Ilia HD Impozite şi Taxe Locale 0254 282716
Ilieni CV Impozite şi Taxe Locale 0267/347.614
Ilisesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230521248
Ilva Mica BN Impozite şi Taxe Locale 0263373554
Imprimeria Națională(P) Alte instituţii 0214348802/ 113, 199
Independenta GL Impozite şi Taxe Locale 0236826907
Inspectoratul in Constructii al Municipiului Bucuresti Alte instituţii 021 318.17.21
Inspectoratul Judetean in Constructii Constanta Alte instituţii 0241 516 139
Inspectoratul Judetean In Constructii Alba Alte instituţii 0258 738 206
Inspectoratul Judetean In Constructii Arad Alte instituţii 0257 304 046
Inspectoratul Judetean In Constructii Arges Alte instituţii 0248 635 003
Inspectoratul Judetean In Constructii Bacau Alte instituţii 0234 576 720
Inspectoratul Judetean In Constructii Bihor Alte instituţii 0259 418 576
Inspectoratul Judetean In Constructii Bistrita-Nasaud Alte instituţii 0263 231 607
Inspectoratul Judetean In Constructii Botosani Alte instituţii 0231 511 863
Inspectoratul Judetean In Constructii Braila Alte instituţii 0239 630 050
Inspectoratul Judetean In Constructii Brasov Alte instituţii 0268 319 364
Inspectoratul Judetean in Constructii Buzau Alte instituţii 0238 412 874
Inspectoratul Judetean in Constructii Calarasi Alte instituţii 0242 311 520
Inspectoratul Judetean in Constructii Caras-Severin Alte instituţii 0255 252 002
Inspectoratul Judetean In Constructii Cluj Alte instituţii 0264 447 791
Inspectoratul Judetean in Constructii Covasna Alte instituţii 0267 351 568
Inspectoratul Judetean in Constructii Dambovita Alte instituţii 0245 640 196
Inspectoratul Judetean in Constructii Dolj Alte instituţii 0251 411 130
Inspectoratul Judetean in Constructii Galati Alte instituţii 0236 430 016
Inspectoratul Judetean in Constructii Giurgiu Alte instituţii 0246 211 306
Inspectoratul Judetean in Constructii Gorj Alte instituţii 0253 210 323
Inspectoratul Judetean In Constructii Harghita Alte instituţii 0266 371 429
Inspectoratul Judetean in Constructii Hunedoara Alte instituţii 0254 210 715
Inspectoratul Judetean In Constructii Ialomita Alte instituţii 0243 232 670
Inspectoratul Judetean In Constructii Iasi Alte instituţii 0232 244 621
Inspectoratul Judetean In Constructii Ilfov Alte instituţii 0213 301 001
Inspectoratul Judetean In Constructii Maramures Alte instituţii 0262 215 799
Inspectoratul Judetean In Constructii Mehedinti Alte instituţii 0252 225 409
Inspectoratul Judetean In Constructii Mures Alte instituţii 0265 267 127
Inspectoratul Judetean In Constructii Neamt Alte instituţii 0233 219 035
Inspectoratul Judetean In Constructii Olt Alte instituţii 0249 420 616
Inspectoratul Judetean In Constructii Prahova Alte instituţii 0244 512 957
Inspectoratul Judetean in Constructii Salaj Alte instituţii 0260 661 824
Inspectoratul Judetean in Constructii Satu Mare Alte instituţii 0261 712 256; 0261 710 085
Inspectoratul Judetean in Constructii Sibiu Alte instituţii 0269 210 562
Inspectoratul Judetean in Constructii Suceava Alte instituţii 0230 523 639
Inspectoratul Judetean in Constructii Teleorman Alte instituţii 0247 311 414
Inspectoratul Judetean in Constructii Timis Alte instituţii 0256 221 232
Inspectoratul Judetean in Constructii Tulcea Alte instituţii 0240 513 770; 0240 510 392
Inspectoratul Judetean in Constructii Valcea Alte instituţii 0250 731 736
Inspectoratul Judetean in Constructii Vaslui Alte instituţii 0235310163
Inspectoratul Judetean in Constructii Vrancea Alte instituţii 0237 610 275; 0237 610 620
Institutia Prefectului Mureş Instituţia Prefectului 0265263211/1177
Institutul National de Sanatate Publica Alte instituţii 021 318 3620
Insuratei BR Impozite şi Taxe Locale 0239660312 int.16,24,25
Intorsura Buzaului CV Impozite şi Taxe Locale 0267370337
Ipotesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230525501
Iratosu AR Impozite şi Taxe Locale 0257454101
Isaccea TL Impozite şi Taxe Locale 0240506616
Isalnita DJ Impozite şi Taxe Locale 0251448004
Ivanesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235340506
Ivesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236/866004
Izvoarele TL Impozite şi Taxe Locale 0240548794
Izvoru Crisului CJ Impozite şi Taxe Locale 0264257140
Jamu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256235101
Jaristea VN Impozite şi Taxe Locale 0237679111
Jegalia CL Impozite şi Taxe Locale 02420 342 021
Jijila TL Impozite şi Taxe Locale 0240550002/0240550024
Jilava IF Impozite şi Taxe Locale 0214570114
Jimbolia TM Impozite şi Taxe Locale 0256360218
Joseni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 364 498
Josenii Bargaului BN Impozite şi Taxe Locale 0263265360
Jucu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264233084
JURILOVCA TL Impozite şi Taxe Locale 0240563797
Laza VS Impozite şi Taxe Locale 0235346674
Lazuri SM Impozite şi Taxe Locale 0261753213
Lechinta BN Impozite şi Taxe Locale 0263274433
Lehliu-Gara CL Impozite şi Taxe Locale 0242641124
Leliceni HR Impozite şi Taxe Locale 0266310583
Lenauheim TM Impozite şi Taxe Locale 0256360428
Leordeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248/653101
Leresti AG Impozite şi Taxe Locale 0248549201
Letcani IS Impozite şi Taxe Locale 0232296770
Letea Veche BC Impozite şi Taxe Locale 0234.213.474
Licurici GJ Impozite şi Taxe Locale 0253231647
Liesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236821020
Limanu CT Impozite şi Taxe Locale 0749205540
Lipanesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244217215/0244215217
Lipova AR Impozite şi Taxe Locale 0257-561.133
Lipovat VS Impozite şi Taxe Locale 0235345740
Lisa BV Impozite şi Taxe Locale 0268/246795 / 0744529516
Livezeni MS Impozite şi Taxe Locale 0265243303
Lopadea Noua AB Impozite şi Taxe Locale 0258875245
Lopatari BZ Impozite şi Taxe Locale 0238-704064
Ludus MS Impozite şi Taxe Locale 0265411716 int 119
Lueta HR Impozite şi Taxe Locale 0266220729
Lugaşu de Jos BH Impozite şi Taxe Locale 0259346336
Lugoj TM Impozite şi Taxe Locale 0256351441 int 209
Luizi Calugara BC Impozite şi Taxe Locale 0234218011
Lumina CT Impozite şi Taxe Locale 0241251828
Luna CJ Impozite şi Taxe Locale 0744644974
Lunca Ilvei BN Impozite şi Taxe Locale 0731358856
Lunca TR Impozite şi Taxe Locale 0247358362
Luncaviţa TL Impozite şi Taxe Locale 0240541203
Lungesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250830502
Lunguletu DB Impozite şi Taxe Locale 0245717502
Lupeni HD Impozite şi Taxe Locale 0254560725 int 122
Lupeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266248212
Lăzarea HR Impozite şi Taxe Locale 0266352691
Macea AR Impozite şi Taxe Locale 0257536101 (int.14)
Macin TL Impozite şi Taxe Locale 0240571354
Maciuca VL Impozite şi Taxe Locale 0787685795
Madaras HR Impozite şi Taxe Locale 0266-335824
Magherani MS Impozite şi Taxe Locale 0265587112
Magura BC Impozite şi Taxe Locale 0234212406
Magura Ilvei BN Impozite şi Taxe Locale 0263375865
Magurele IF Impozite şi Taxe Locale 0214574091/24
Magurele PH Impozite şi Taxe Locale 0244217401
Magureni PH Impozite şi Taxe Locale 0244384203
Mahmudia TL Impozite şi Taxe Locale 0240545543
Maia IL Impozite şi Taxe Locale 0243282163
Malaia VL Impozite şi Taxe Locale 0374991626
Maldaresti VL Impozite şi Taxe Locale 0250860360
Maliuc TL Impozite şi Taxe Locale 0240546543
Malnas CV Impozite şi Taxe Locale 0267353800
Malu cu Flori DB Impozite şi Taxe Locale 0735726919
Malu Mare DJ Impozite şi Taxe Locale 0251446145
Malureni AG Impozite şi Taxe Locale 0248765049
Manastirea Casin BC Impozite şi Taxe Locale 0234331824
Manastirea CL Impozite şi Taxe Locale 0242520018
Manastireni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264375201
Maneciu PH Impozite şi Taxe Locale 0244295225
Manesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245 732 011
Manesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244484304
Mangalia CT Impozite şi Taxe Locale 0749995665;0725555201
Marasesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237260550
Margau CJ Impozite şi Taxe Locale 0733242525
Marghita BH Impozite şi Taxe Locale 0259 362 001
Margineni BC Impozite şi Taxe Locale 0234211032
Mastacani GL Impozite şi Taxe Locale 0236346576
Matca GL Impozite şi Taxe Locale 0236860004
Mavrodin TR Impozite şi Taxe Locale 0247 330 761
Maxineni BR Impozite şi Taxe Locale 0239695795
Medgidia CT Impozite şi Taxe Locale 0241812300
Medias SB Impozite şi Taxe Locale 0269803815
Mediesu Aurit SM Impozite şi Taxe Locale 0730122259
Mehadia CS Impozite şi Taxe Locale 0255-523121
Merei BZ Impozite şi Taxe Locale 0238509159
Merisani AG Impozite şi Taxe Locale 0248763201
Metes AB Impozite şi Taxe Locale 0258849003
Mica CJ Impozite şi Taxe Locale 0264226130
Micesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248234002
Miclesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235348135
Miercurea Ciuc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 315 120
Miercurea Nirajului MS Impozite şi Taxe Locale 0265576004 int 121
Miercurea Sibiului SB Impozite şi Taxe Locale 0269533102
Mihaesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248/560002
Mihaesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250772522
Mihai Bravu TL Impozite şi Taxe Locale 0240707113
Mihai Eminescu BT Impozite şi Taxe Locale 0231 512183 int 507
Mihai Viteazu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264329101
Mihail Kogalniceanu CT Impozite şi Taxe Locale 0241258156
Mihail Kogalniceanu IL Impozite şi Taxe Locale 0343801946
Mihail Kogalniceanu TL Impozite şi Taxe Locale 0240563001
Mihalaseni BT Impozite şi Taxe Locale 0231566108/ int. 14
Mihalt AB Impozite şi Taxe Locale 0258718101
Mihăileni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 326 063
Milas BN Impozite şi Taxe Locale 0263354397
Milcoiu VL Impozite şi Taxe Locale 0350524693
Milcovul VN Impozite şi Taxe Locale 0237243040
Milisauti SV Impozite şi Taxe Locale 0725546173
Mioveni AG Impozite şi Taxe Locale 0348401404
Mircesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232713250
Miresu Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262284205
Miroslava IS Impozite şi Taxe Locale 0232/295680
Miroși AG Impozite şi Taxe Locale -
Mirsid SJ Impozite şi Taxe Locale 0260.663591
Misca AR Impozite şi Taxe Locale 0257 354 140
Mischii DJ Impozite şi Taxe Locale 0251450194
Mitocu Dragomirnei SV Impozite şi Taxe Locale 0742161032
Mitreni CL Impozite şi Taxe Locale 0242525450 int.103
MITROFANI VL Impozite şi Taxe Locale 0739667635
Mizil PH Impozite şi Taxe Locale 0723.588.808/ 0745.081.436
Moacsa CV Impozite şi Taxe Locale 0267345721
Moara SV Impozite şi Taxe Locale 023053625
Moara Vlasiei IF Impozite şi Taxe Locale 021 267 2135
Mociu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264235235
Modelu CL Impozite şi Taxe Locale 0242312553
Moftin SM Impozite şi Taxe Locale 0261.875.116
Mogosoaia IF Impozite şi Taxe Locale 021.351.66.92
Moieciu BV Impozite şi Taxe Locale 0368 446 459
Moineşti BC Impozite şi Taxe Locale 0234363680
Moisei MM Impozite şi Taxe Locale 0262347601
Moldova Noua CS Impozite şi Taxe Locale 0355401151
Moldoveni IL Impozite şi Taxe Locale 0243 285 523
Monor BN Impozite şi Taxe Locale 0263261830
Moraresti AG Impozite şi Taxe Locale 0248240011
Moreni DB Impozite şi Taxe Locale 0245667265
Moroeni DB Impozite şi Taxe Locale 0728.388.938
Mosnita Noua TM Impozite şi Taxe Locale 0256393503
Mosoaia AG Impozite şi Taxe Locale 0248/294198
Mosteni TR Impozite şi Taxe Locale 0247356012
Motatei DJ Impozite şi Taxe Locale 0251326211
Motru GJ Impozite şi Taxe Locale 0253410630
Movila Banului BZ Impozite şi Taxe Locale 0238796601
Movileni IS Impozite şi Taxe Locale 0232297878
Movilita IL Impozite şi Taxe Locale 0243319162
Movilita VN Impozite şi Taxe Locale 0237/678801
Muereasca VL Impozite şi Taxe Locale 0250755730
Mugeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266245490
Munteni GL Impozite şi Taxe Locale 0236820126
Munteni-Buzau IL Impozite şi Taxe Locale 0243-260 001
Muntenii de Jos VS Impozite şi Taxe Locale 0728072848
Murfatlar CT Impozite şi Taxe Locale 0241234350
Murgeni VS Impozite şi Taxe Locale 0235426020
Murighiol TL Impozite şi Taxe Locale 0240545969
Musatesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248-268 622
Musenita SV Impozite şi Taxe Locale 0230 280162
Măieruș BV Impozite şi Taxe Locale 0268,284,771
Mărăcineni AG Impozite şi Taxe Locale 0248278893
Nades MS Impozite şi Taxe Locale 0265763112
Nalbant TL Impozite şi Taxe Locale 0240548503
Nanesti VN Impozite şi Taxe Locale 0743487875
Nasaud BN Impozite şi Taxe Locale 0263 361 027
Negreni CJ Impozite şi Taxe Locale 0733242525
Negresti-Oas SM Impozite şi Taxe Locale 0261854845 int 122
Negrești VS Impozite şi Taxe Locale 0235457679 - int 127
Negri BC Impozite şi Taxe Locale 0234228001
Negru Voda CT Impozite şi Taxe Locale 0241780195
Nehoiu BZ Impozite şi Taxe Locale 0238504548
Nicolae Balcescu BC Impozite şi Taxe Locale 0234214071
Nicolae Balcescu CT Impozite şi Taxe Locale 0241257016
Nicolae Balcescu VL Impozite şi Taxe Locale 0250761089/0724553982
Niculești DB Impozite şi Taxe Locale 021.267.06.06
Niculitel TL Impozite şi Taxe Locale 0748163477;0240542104
Nimigea BN Impozite şi Taxe Locale 0263381005
Nitchidorf TM Impozite şi Taxe Locale 0256413010
Noslac AB Impozite şi Taxe Locale 0258889101
Novaci GJ Impozite şi Taxe Locale 0253466221
Nucet DB Impozite şi Taxe Locale 0245267004 / 0245267007
Nuci IF Impozite şi Taxe Locale 0212696010
Nufaru TL Impozite şi Taxe Locale 0240549054
Nădlac AR Impozite şi Taxe Locale 0257474345/19
Obrejita VN Impozite şi Taxe Locale 0755057466
Ocna Sibiului SB Impozite şi Taxe Locale 0269/541301
Ocnele Mari VL Impozite şi Taxe Locale 0250772043
Odobesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237675224
Odorheiu Secuiesc HR Impozite şi Taxe Locale 0266-218382/ int. 1907
Ograda IL Impozite şi Taxe Locale 0243279625
Oituz BC Impozite şi Taxe Locale 0234337010 int 108
Olanu VL Impozite şi Taxe Locale 0250762306
Olari AR Impozite şi Taxe Locale 0257377132
Oltenesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235485017
Oltenita CL Impozite şi Taxe Locale 0212508750
Oltina CT Impozite şi Taxe Locale 0241851852
Oncesti MM Impozite şi Taxe Locale 0741817997
Oneşti BC Impozite şi Taxe Locale 0234324243 Int. 213
Oradea BH Impozite şi Taxe Locale 0259437000
Oras Jibou SJ Impozite şi Taxe Locale 0260644713 int 102
Orastie HD Impozite şi Taxe Locale 0254241513/111
Orastioara de sus HD Impozite şi Taxe Locale 025246650
Orbeni BC Impozite şi Taxe Locale 0234255502
Orlat SB Impozite şi Taxe Locale 0269571104, 0269571455
Orsova MH Impozite şi Taxe Locale 0252361233
Osesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235346317
Osica de Sus Impozite şi Taxe Locale 0249-418 064
Osorhei BH Impozite şi Taxe Locale 0259313213
Ostrov TL Impozite şi Taxe Locale 0240577336
Otelu Rosu CS Impozite şi Taxe Locale 0724300994
Otesani VL Impozite şi Taxe Locale 0250860676
Otopeni IF Impozite şi Taxe Locale 0213520033/123
Ovidiu CT Impozite şi Taxe Locale 0241255340 int 137
Padureni TM Impozite şi Taxe Locale 0256411133 int.2
Palatca CJ Impozite şi Taxe Locale 0746281648
Paleu BH Impozite şi Taxe Locale 0259451007
Paltinis CS Impozite şi Taxe Locale 0742328171
Pancesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233 764 766
Panciu VN Impozite şi Taxe Locale 0237275811
Panet MS Impozite şi Taxe Locale 0265-322112
Pantelimon IF Impozite şi Taxe Locale 0213502440
Panticeu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264227840
Pargaresti BC Impozite şi Taxe Locale 0234347510
Parjol BC Impozite şi Taxe Locale 0234384016
Pascani IS Impozite şi Taxe Locale 0232/761.105
Pastraveni NT Impozite şi Taxe Locale 0233783005
Patarlagele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 550 001
Patrauti SV Impozite şi Taxe Locale 0230528020
Paulesti SM Impozite şi Taxe Locale 0762691703
Paulis AR Impozite şi Taxe Locale 0257388101
Paunesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237268104
Pausesti VL Impozite şi Taxe Locale 0762208737
Peceneaga TL Impozite şi Taxe Locale 0240577130
Pechea GL Impozite şi Taxe Locale 0236823507
Pecica AR Impozite şi Taxe Locale 0257468323
Peciu Nou TM Impozite şi Taxe Locale 0256414500
Periam TM Impozite şi Taxe Locale 0256375001
Peris IF Impozite şi Taxe Locale 021.267 0210
Perisoru CL Impozite şi Taxe Locale 0242346010
Pestisani GJ Impozite şi Taxe Locale 0253277100
Petrachioaia IF Impozite şi Taxe Locale 0213617444
Petrila HD Impozite şi Taxe Locale 0254550611
Petrova MM Impozite şi Taxe Locale 0262363130
Petroşani HD Impozite şi Taxe Locale 0254541221
Petru Rares BN Impozite şi Taxe Locale 0263344000
Piatra Neamţ NT Impozite şi Taxe Locale 0233213884
Piatra-Olt OT Impozite şi Taxe Locale 0349803010
Pietrari VL Impozite şi Taxe Locale 0250864166
Pietroasele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238512000
Pietrosita DB Impozite şi Taxe Locale 0245778247
Piscolt SM Impozite şi Taxe Locale 0261824800
Piscu GL Impozite şi Taxe Locale 0236827529
Piteşti AG Impozite şi Taxe Locale 0248707380
Plataresti CL Impozite şi Taxe Locale 0242533166
Ploieşti PH Impozite şi Taxe Locale 0344801051
Plosca TR Impozite şi Taxe Locale 0247327501
Ploscuteni VN Impozite şi Taxe Locale 0237272400
Plăieșii de Jos HR Impozite şi Taxe Locale 0729017463
Poarta Alba CT Impozite şi Taxe Locale 0241853228
Podari DJ Impozite şi Taxe Locale 0748200623
Podoleni NT Impozite şi Taxe Locale 0233/299.458
Pogoanele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238552123
Poiana Campina PH Impozite şi Taxe Locale 0244351920
Poiana Cristei VN Impozite şi Taxe Locale 0237252182
Poiana Lacului AG Impozite şi Taxe Locale 0248293046
Poiana Mare DJ Impozite şi Taxe Locale 0251236285
Poiana Marului BV Impozite şi Taxe Locale 0368008176
Poiana Stampei SV Impozite şi Taxe Locale 0230575177 int 27
Poienarii Burchii PH Impozite şi Taxe Locale 0244/486244
Poienarii de Arges AG Impozite şi Taxe Locale 0248747140
Poienesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235347085
Poieni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264255010
Poienile de Sub Munte MM Impozite şi Taxe Locale 0262367075
Pojorata SV Impozite şi Taxe Locale 0230236345
Polovragi GJ Impozite şi Taxe Locale 0253476135
Pomezeu BH Impozite şi Taxe Locale 0259 322 713
Ponoarele MH Impozite şi Taxe Locale 0753505810
Popesti BH Impozite şi Taxe Locale 0259/327760
Popesti Leordeni IF Impozite şi Taxe Locale 0374.408.815
Popesti VN Impozite şi Taxe Locale 0765540526
Poplaca SB Impozite şi Taxe Locale 0269573101
Popricani IS Impozite şi Taxe Locale 0749262505
Porumbacu de Jos SB Impozite şi Taxe Locale 0269522101 int. 102
Posesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244/422201 int.14
Praid HR Impozite şi Taxe Locale 0266240175
Prajeni BT Impozite şi Taxe Locale 0231553010
Predeal BV Impozite şi Taxe Locale 0268456237
Predesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251454002
Prejmer BV Impozite şi Taxe Locale 0268/362.003 int.114
Priboieni AG Impozite şi Taxe Locale 0248656001
Prigoria GJ Impozite şi Taxe Locale 0753066100
Primaria Municipiului Bucuresti Impozite şi Taxe Locale 021 305.55.00
Primăria Constanța CT Alte instituţii 0241488150
Prisacani IS Impozite şi Taxe Locale 0232295858
Provita de Jos PH Impozite şi Taxe Locale 0244354227
Provita de Sus PH Impozite şi Taxe Locale 0244/354567, 0244/354856
Prundu Bârgăului BN Impozite şi Taxe Locale 0753.056.530
Puchenii Mari PH Impozite şi Taxe Locale 0735860562
Pucioasa DB Impozite şi Taxe Locale 0245 760 484
Pufesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237263052
Pîrscov BZ Impozite şi Taxe Locale 0238527006
Păuleni- Ciuc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 333601
Păulesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244224958
Păușești-Măglași VL Impozite şi Taxe Locale 0250776533
Racaciuni BC Impozite şi Taxe Locale 0234251212
Rachiteni IS Impozite şi Taxe Locale 0232740056
Rachiti BT Impozite şi Taxe Locale 0231544210 int 203
Raciu MS Impozite şi Taxe Locale 0265426003/0265.426.212,
Racoasa VN Impozite şi Taxe Locale 0237670653
Racovita BR Impozite şi Taxe Locale 0239698725
Racovita SB Impozite şi Taxe Locale 0269527201
Racovita VL Impozite şi Taxe Locale 0250756027
Racu HR Impozite şi Taxe Locale 0266379237
Radauti SV Impozite şi Taxe Locale 0230565567
Radoiesti TR Impozite şi Taxe Locale 0247337303
Radovanu CL Impozite şi Taxe Locale 0242517215
Radulesti IL Impozite şi Taxe Locale 0761189559
Rafaila VS Impozite şi Taxe Locale 0335459274
Rasnov BV Impozite şi Taxe Locale 0268230002
Rastoaca VN Impozite şi Taxe Locale 0237267400
Raucesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233 / 788.003
Rauseni BT Impozite şi Taxe Locale 0787874423
Razvad DB Impozite şi Taxe Locale 0245677516
Rebra BN Impozite şi Taxe Locale 0263-366042
Rebricea VS Impozite şi Taxe Locale 0235457050
Recea AG Impozite şi Taxe Locale 0248696143
Recea BV Impozite şi Taxe Locale 0268246003
Recea MM Impozite şi Taxe Locale 0262.287.240
Recea-Cristur CJ Impozite şi Taxe Locale 0264227528
Reci CV Impozite şi Taxe Locale 0267 373 803
Redea OT Impozite şi Taxe Locale 0249544007
Rediu IS Impozite şi Taxe Locale 0232 254 040
Reghin MS Impozite şi Taxe Locale 0733079861
Remetea Chioarului MM Impozite şi Taxe Locale 0262-288.212
Remetea HR Impozite şi Taxe Locale 0266352101
Remeti MM Impozite şi Taxe Locale 0751296354
Repedea MM Impozite şi Taxe Locale 0262366011
Resita CS Impozite şi Taxe Locale 0255.211.690 / 0255.217.165
Reviga IL Impozite şi Taxe Locale 0243246199
Rieni BH Impozite şi Taxe Locale 0259 329 242
Rifov PH Impozite şi Taxe Locale 0244478589
Robeasca BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 781800
Roman NT Impozite şi Taxe Locale 0233742426
Romanasi SJ Impozite şi Taxe Locale 0727800031
Romanesti IS Impozite şi Taxe Locale 0741421534
Romanu BR Impozite şi Taxe Locale 0239697142
Romos HD Impozite şi Taxe Locale 0254245620
Romuli BN Impozite şi Taxe Locale 0263383010
Roseti CL Impozite şi Taxe Locale 0242344022
Rosiesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235436610
Rosiile VL Impozite şi Taxe Locale 0350525242
Rosiori BC Impozite şi Taxe Locale 0234228501
Rosiorii de Vede TR Impozite şi Taxe Locale 0247460101
Rovinari GJ Impozite şi Taxe Locale 0253371095 int 106
Roznov NT Impozite şi Taxe Locale 0752888104
Runcu GJ Impozite şi Taxe Locale 0253278818
Runcu Salvei BN Impozite şi Taxe Locale 0363401943
Rupea BV Impozite şi Taxe Locale 0268260490
Rus SJ Impozite şi Taxe Locale 0260639394
Rusanesti OT Impozite şi Taxe Locale 0249533040
Ruscova MM Impozite şi Taxe Locale 0262365251
Rusii Munti MS Impozite şi Taxe Locale 0265554201
Râmnicu Sărat BZ Impozite şi Taxe Locale 0238561946
Râmnicu Vâlcea VL Impozite şi Taxe Locale 0250735351
Rîmnicelu BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 775707
Sabaoani NT Impozite şi Taxe Locale 0233-735009 int 16
Sabareni GR Impozite şi Taxe Locale 0246253293
Sacalaseni MM Impozite şi Taxe Locale 0262289333
Sacaseni SM Impozite şi Taxe Locale 0261822605
Sacele BV Impozite şi Taxe Locale 0268276164
Sacele CT Impozite şi Taxe Locale 0241876005/024187603
Sacosu Turcesc TM Impozite şi Taxe Locale 0256411491
Sacuieu CJ Impozite şi Taxe Locale 0723013700
Sadova SV Impozite şi Taxe Locale 0230 314200
Sagu AR Impozite şi Taxe Locale 0257418101
Sahateni BZ Impozite şi Taxe Locale 0238794137
Salatrucel VL Impozite şi Taxe Locale 0250750031
Salatrucu AG Impozite şi Taxe Locale 0248545013
Salcea SV Impozite şi Taxe Locale 0785224053
Salcioara DB Impozite şi Taxe Locale 0245723661
Saligny CT Impozite şi Taxe Locale 0371111743
Saliste SB Impozite şi Taxe Locale 0269/553512
Salistea de Sus MM Impozite şi Taxe Locale 0742.146.431
Salonta BH Impozite şi Taxe Locale 0359-409730
Salsig MM Impozite şi Taxe Locale 0262267001
Samarinesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253412012
Sanandrei TM Impozite şi Taxe Locale 0256383500
Sancraiu de Mures MS Impozite şi Taxe Locale 0265316965
Sandominic HR Impozite şi Taxe Locale 0744 179 260
Sandra TM Impozite şi Taxe Locale 0256379149
Sanduleni BC Impozite şi Taxe Locale 0745354348
Sandulesti CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-280.434
Sangeorgiu de Mures MS Impozite şi Taxe Locale 0720110854
Sangeorz-Bai BN Impozite şi Taxe Locale 0263370598
Sanmartin BH Impozite şi Taxe Locale 0259318003 (interior 116)
Sanmartin HR Impozite şi Taxe Locale 0266332122
Sannicolau Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256370366
Sanpetru BV Impozite şi Taxe Locale 0268360028
Sansimion HR Impozite şi Taxe Locale 0266334603
Santamaria-Orlea HD Impozite şi Taxe Locale 0254770630
Santana AR Impozite şi Taxe Locale 0357100074
Santimbru AB Impozite şi Taxe Locale 0258842101
Sapoca BZ Impozite şi Taxe Locale 0238508144
Saraiu CT Impozite şi Taxe Locale 0241873355
Sarata BC Impozite şi Taxe Locale 0234214866
Sarichioi TL Impozite şi Taxe Locale 0240563538
Sarmasu MS Impozite şi Taxe Locale 0265421855
Sarulesti CL Impozite şi Taxe Locale 0242311935
Saschiz MS Impozite şi Taxe Locale 0265 711 602
Sasciori AB Impozite şi Taxe Locale 0258741110
Sascut BC Impozite şi Taxe Locale 0766812795
Satchinez TM Impozite şi Taxe Locale 0256379500
Satu Mare HR Impozite şi Taxe Locale 0266 245140- int 108
Satu Mare SM Impozite şi Taxe Locale 0261/702600
Satulung MM Impozite şi Taxe Locale 0751075783
Saucesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234215131
Saulesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253472126
Savarsin AR Impozite şi Taxe Locale 02575575270
Saveni BT Impozite şi Taxe Locale 0231541070
Savinesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233281573 (interior 111)
Scaesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251447007
Scanteia IL Impozite şi Taxe Locale 0243242058
Scanteia IS Impozite şi Taxe Locale 0747151700
Scheia SV Impozite şi Taxe Locale 0230526588
Schela GL Impozite şi Taxe Locale 0236828100
Schitu Duca IS Impozite şi Taxe Locale 0232324306 int 9
Schitu Golesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248566500
Scinteiesti GL Impozite şi Taxe Locale 0726237006
Scoarta GJ Impozite şi Taxe Locale 0253280222
Scobinti IS Impozite şi Taxe Locale 0232720310
Scornicesti OT Impozite şi Taxe Locale 0249.460.444
Scorteni BC Impozite şi Taxe Locale 0234354500
Scorteni PH Impozite şi Taxe Locale 0785240527
Sebes AB Impozite şi Taxe Locale 0258 731 004
Sebis AR Impozite şi Taxe Locale 0257311008 ( int.216)
Sector 1 Impozite şi Taxe Locale 0213119107
Sector 2 Impozite şi Taxe Locale 0314.03.99.00
Sector 3 Impozite şi Taxe Locale 0213275146
Sector 4 Impozite şi Taxe Locale 021.9441
Sector 5 Impozite şi Taxe Locale 0724.500.069
Sector 6 Impozite şi Taxe Locale 021.413.77.90
Secuieni BC Impozite şi Taxe Locale 0234223002
Secuieni HR Impozite şi Taxe Locale 0746492055
Segarcea DJ Impozite şi Taxe Locale 0251210750
Seini MM Impozite şi Taxe Locale 0262491090
Seleus AR Impozite şi Taxe Locale 0257329101
Selimbar SB Impozite şi Taxe Locale 0269560001
Semlac AR Impozite şi Taxe Locale 0257534102
Sendreni GL Impozite şi Taxe Locale 0236807300
Sepreus AR Impozite şi Taxe Locale 0257356262
Serviciul Local de Salubrizare Glina Alte instituţii 0214671214
Serviciul Public de Interes Local Administratia Patrimoniului Local - Aiud Alte instituţii 0258861593
Sfantu Gheorghe IL Impozite şi Taxe Locale 0243262224
Sfantu Gheorghe TL Impozite şi Taxe Locale 0371337460
Sfântu Gheorghe CV Impozite şi Taxe Locale 0267311303
Sibiu SB Impozite şi Taxe Locale 0269/208800 interior 588
Siculeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 379107
Sieu BN Impozite şi Taxe Locale 0263260159
Sieu-Magherus BN Impozite şi Taxe Locale 0263277020
Sighetu Marmaţiei MM Impozite şi Taxe Locale 0262314580
Sighişoara MS Impozite şi Taxe Locale 0743169477
Sihlea VN Impozite şi Taxe Locale 023727708
Silivasu de Campie BN Impozite şi Taxe Locale 0263356091
Simeria HD Impozite şi Taxe Locale 0254/260050
SIMIAN MH Impozite şi Taxe Locale 0252338693
Simleu Silvaniei SJ Impozite şi Taxe Locale 0260678622 Int 118
Simnicu de Sus DJ Impozite şi Taxe Locale 0251451094
Sinaia PH Impozite şi Taxe Locale 0721267415
Sinesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243319506
Sinesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250867120
Sintea Mare AR Impozite şi Taxe Locale 0257 357 201
Sintereag BN Impozite şi Taxe Locale 0263351026
Siret SV Impozite şi Taxe Locale 0230 280 901
Siria AR Impozite şi Taxe Locale 0257531101
Siriu BZ Impozite şi Taxe Locale 0238520541
Sirna PH Impozite şi Taxe Locale 0244485012
Sisesti MM Impozite şi Taxe Locale 0262298001
Slanic Moldova BC Impozite şi Taxe Locale 0234348069
Slanic PH Impozite şi Taxe Locale 0244 240 299
Slatina OT Impozite şi Taxe Locale 0249/414.004
Slatina-Timis CS Impozite şi Taxe Locale 0738123032
Slatioara OT Impozite şi Taxe Locale 0249431790
Slatioara VL Impozite şi Taxe Locale 0250866339
Slava Cercheza TL Impozite şi Taxe Locale 0784203469
Slimnic SB Impozite şi Taxe Locale 0268 856101
Slobozia Ciorasti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256942
Slobozia Conachi GL Impozite şi Taxe Locale 0236 831400
Slobozia IL Impozite şi Taxe Locale 0243/231401
Slobozia Moara DB Impozite şi Taxe Locale 0245724174
Smardan GL Impozite şi Taxe Locale 0236830020
Smardan TL Impozite şi Taxe Locale 0240571848
Snagov IF Impozite şi Taxe Locale 021 351 06 42
Soars BV Impozite şi Taxe Locale 0268 285 440
Socodor AR Impozite şi Taxe Locale 0257358100 / 0257358112
Sofronea AR Impozite şi Taxe Locale 0731404668
Soimuș HD Impozite şi Taxe Locale 0254.237.350
Solont BC Impozite şi Taxe Locale 0234387701
Somcuta Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262280055/22
Somova TL Impozite şi Taxe Locale 0240541059
Soparlita OT Impozite şi Taxe Locale 0249-455382
Sotânga DB Impozite şi Taxe Locale 0245 229 207
Soveja VN Impozite şi Taxe Locale 0237242001
Spantov CL Impozite şi Taxe Locale 0242522148
Stalpeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248565537
Stanilesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235483019
Stefan cel Mare BC Impozite şi Taxe Locale 0234339250
Stefan cel Mare NT Impozite şi Taxe Locale 0233292001
Stefanesti BT Impozite şi Taxe Locale 0231564101
Stefanestii de Jos IF Impozite şi Taxe Locale 0213613529
Stefesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244 243 030
Stefănești AG Impozite şi Taxe Locale 0248266752
Stejaru TL Impozite şi Taxe Locale 0240564809
Stelnica IL Impozite şi Taxe Locale 0243361785
Stiuca TM Impozite şi Taxe Locale 0256335937
Stoenesti OT Impozite şi Taxe Locale 0762200465
Stoilești VL Impozite şi Taxe Locale 0250 762016
Stolnici AG Impozite şi Taxe Locale 0248676201
Straja SV Impozite şi Taxe Locale 0230576947 int.1007
Strehaia MH Impozite şi Taxe Locale 0252370159
Stremt AB Impozite şi Taxe Locale 0258848056
Strugari BC Impozite şi Taxe Locale 0234388510
Străoane VN Impozite şi Taxe Locale 0237674798
Subcetate HR Impozite şi Taxe Locale 0266345003
Suceava SV Impozite şi Taxe Locale 0230212696/224
Suceveni GL Impozite şi Taxe Locale 0236348260
SUDITI IL Impozite şi Taxe Locale 0343103946 int.15
Suici AG Impozite şi Taxe Locale 0248545155
Sulina TL Impozite şi Taxe Locale 0240543001
Supur SM Impozite şi Taxe Locale 0261823332
Sura Mare SB Impozite şi Taxe Locale 0269/ 543288, interior 111
Suraia VN Impozite şi Taxe Locale 0237245001
Surdila Gaiseanca BR Impozite şi Taxe Locale 0239650300
Surdila Greci BR Impozite şi Taxe Locale 0339408724
Susani VL Impozite şi Taxe Locale 0374813665
Suseni AG Impozite şi Taxe Locale 0248699397
Suseni HR Impozite şi Taxe Locale 0731031077
Suseni MS Impozite şi Taxe Locale 0265348084
Sutesti BR Impozite şi Taxe Locale 0239667811
Sântandrei BH Impozite şi Taxe Locale 0259415947 int 0
Sântimbru HR Impozite şi Taxe Locale 0266347098
Sîncrăieni HR Impozite şi Taxe Locale 0754450232
Sîntana de Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0265323517
Săcălaz TM Impozite şi Taxe Locale 0256367101
Sărmaş HR Impozite şi Taxe Locale 0266350603
Talmaciu SB Impozite şi Taxe Locale 0269555359 int 2
Tamadau Mare CL Impozite şi Taxe Locale 0242643444
Tamaseni NT Impozite şi Taxe Locale 0233749494
Tamboesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256105
Tanasoaia VN Impozite şi Taxe Locale 0237270101
Tandarei IL Impozite şi Taxe Locale 0243 273 529/0737357990
Tansa IS Impozite şi Taxe Locale 0232325170
Tarcau NT Impozite şi Taxe Locale +40233-240951 -interior 16
Tarcea BH Impozite şi Taxe Locale 0259335807
Targoviste DB Impozite şi Taxe Locale 0245611378/304
Targsoru Vechi PH Impozite şi Taxe Locale 0244-482291
Targu Bujor Gl Impozite şi Taxe Locale 0236340339
Targu Carbunesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0785236195
Targu Frumos IS Impozite şi Taxe Locale 0232/710.906 int.118
Targu Jiu GJ Impozite şi Taxe Locale 0253238410
Targu Lapus MM Impozite şi Taxe Locale 0262384465
Targu Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0365455450 Int. 207
Targu Neamt NT Impozite şi Taxe Locale 0233/790250
Targu Ocna BC Impozite şi Taxe Locale 0234344114
Targu Secuiesc CV Impozite şi Taxe Locale 0267360290
Targu Trotus BC Impozite şi Taxe Locale 0234347002
Tarlisua BN Impozite şi Taxe Locale 0263352161
Tarlungeni BV Impozite şi Taxe Locale 0268365713
Tarna Mare SM Impozite şi Taxe Locale 0261832001
Tarnaveni MS Impozite şi Taxe Locale 0265443208
Tartasesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245261261
Tatarani DB Impozite şi Taxe Locale 0723232098
Tatarusi IS Impozite şi Taxe Locale 0232.722.828, 0232.714.500
Tautii Magheraus MM Impozite şi Taxe Locale 0262293048
Taxe și Impozite Constanta Impozite şi Taxe Locale 0241488558
Techirghiol CT Impozite şi Taxe Locale 0241735622
Tecuci GL Impozite şi Taxe Locale 0372364111 interior 34
Teisani PH Impozite şi Taxe Locale 0244288207
Teius AB Impozite şi Taxe Locale 0258851101
Telciu BN Impozite şi Taxe Locale 0766493040
Telega PH Impozite şi Taxe Locale 0244368468
Teliu BV Impozite şi Taxe Locale 0268518316
Tetchea BH Impozite şi Taxe Locale 0259-344 704
Tetoiu VL Impozite şi Taxe Locale 0752228041
Tibanesti IS Impozite şi Taxe Locale 074939571
Ticleni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253234361
Ticvaniu Mare CS Impozite şi Taxe Locale 0255577100
Tifesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237269500
Tiganasi IS Impozite şi Taxe Locale 0232299072
Tiha Bargaului BN Impozite şi Taxe Locale 0263265654
Timisesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233787050
Timişoara TM Impozite şi Taxe Locale 0256408100
Tinosu PH Impozite şi Taxe Locale 0244.482702 int.14
Tiream SM Impozite şi Taxe Locale 0727826854
Tirnava SB Impozite şi Taxe Locale 0768196314
Tisau BZ Impozite şi Taxe Locale 0238/797560
Tismana GJ Impozite şi Taxe Locale 0752310204
Titesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248299012
Titu DB Impozite şi Taxe Locale 0245651095
Todireni BT Impozite şi Taxe Locale 0760685302
Todiresti VS Impozite şi Taxe Locale 0335711012
Tomesti HR Impozite şi Taxe Locale 0266378118
Tomesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232290434
Tomşani VL Impozite şi Taxe Locale 0250863584
Topliceni BZ Impozite şi Taxe Locale 0238562116 int 208
Topliţa HR Impozite şi Taxe Locale 0266341871
Topolog TL Impozite şi Taxe Locale 0240568530
Topoloveni AG Impozite şi Taxe Locale 0248666259
Topraisar CT Impozite şi Taxe Locale 0241.785.238, 0241.785.105
Traian IL Impozite şi Taxe Locale 0243 244 020
Tritenii de Jos CJ Impozite şi Taxe Locale 0264285998
Tudor Vladimirescu GL Impozite şi Taxe Locale 0236828603
Tudora BT Impozite şi Taxe Locale 0231589110
Tuglui DJ Impozite şi Taxe Locale 0251350205
Tulcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240532950
Tulghes Impozite şi Taxe Locale 0266-338121/0266-338107
Tulucesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236345007
Tunari IF Impozite şi Taxe Locale 021 267 53 10
Tupilati NT Impozite şi Taxe Locale 0233782003/0233782001
Turceni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253335024
Turcineşti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253226735
Turcoaia TL Impozite şi Taxe Locale 0240574545
Turda CJ Impozite şi Taxe Locale 0264313053
Turnu Magurele TR Impozite şi Taxe Locale 0247411298
Turnu Rosu SB Impozite şi Taxe Locale 0269527888
Tuzla CT Impozite şi Taxe Locale 0241747178
Tuşnad HR Impozite şi Taxe Locale 0266334235
Tăşnad SM Impozite şi Taxe Locale 0261/825701
Uivar TM Impozite şi Taxe Locale 0256366501
Ulieși HR Impozite şi Taxe Locale 0266222111
Ulmeni CL Impozite şi Taxe Locale 0242523554
Ulmi DB Impozite şi Taxe Locale 0245.631.082
Ulmi GR Impozite şi Taxe Locale 0246-255046
Ulmu CL Impozite şi Taxe Locale 0242-338070
Ungheni MS Impozite şi Taxe Locale 0265328212
Unguriu BZ Impozite şi Taxe Locale 0238504900
Unirea BR Impozite şi Taxe Locale 0239653000
Urechesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237251008
Uricani HD Impozite şi Taxe Locale 0254.511.121 int. 215
Urlati PH Impozite şi Taxe Locale 0244/271429/int.107
Urziceni IL Impozite şi Taxe Locale 0243/254975 int. 25
Vacareni TL Impozite şi Taxe Locale 0240541539
Vadastrita OT Impozite şi Taxe Locale 0249539301
Vadeni BR Impozite şi Taxe Locale 0239 697664
Vadu Pasii BZ Impozite şi Taxe Locale 0238788109
Vaideeni VL Impozite şi Taxe Locale 0250865009
Valea Argovei CL Impozite şi Taxe Locale 0766055345
Valea Calugareasca PH Impozite şi Taxe Locale 0244235444
Valea Chioarului MM Impozite şi Taxe Locale 0262.480.444�262.480.436
VALEA CRISULUI CV Impozite şi Taxe Locale 0267/374541
Valea Doftanei PH Impozite şi Taxe Locale 0244365367
Valea Ierii CJ Impozite şi Taxe Locale 0364407046 int 1
Valea Lunga DB Impozite şi Taxe Locale 0245661509
Valea Lupului IS Impozite şi Taxe Locale 0232272590
Valea Mare CV Impozite şi Taxe Locale 0751172220
Valea Mare Pravat AG Impozite şi Taxe Locale 0248557112
Valea Marului GL Impozite şi Taxe Locale 0236819926
Valea Nucarilor TL Impozite şi Taxe Locale 0240549222
Valea Ramnicului BZ Impozite şi Taxe Locale 0238774410
Valea Salciei BZ Impozite şi Taxe Locale 0238700201
Valea Seaca IS Impozite şi Taxe Locale 0785258048
Valea Teilor TL Impozite şi Taxe Locale 0240541881
Valeni NT Impozite şi Taxe Locale 0233781421
Valu lui Traian CT Impozite şi Taxe Locale 0241231006
Vama Buzaului BV Impozite şi Taxe Locale 0268 288505
Vanatori GL Impozite şi Taxe Locale 0236344004
Vanatori VN Impozite şi Taxe Locale 0237262334
Vanju Mare MH Impozite şi Taxe Locale 0252350660
Varadia de Mures AR Impozite şi Taxe Locale 0257417230
Varasti GR Impozite şi Taxe Locale 0246237121
Varfurile AR Impozite şi Taxe Locale 0257318501
Vargata MS Impozite şi Taxe Locale 0265588112
Varsag HR Impozite şi Taxe Locale 0366-505.286
Vaslui VS Impozite şi Taxe Locale 0235/310999, interior 001
Vatava MS Impozite şi Taxe Locale 0265-555112
Vatra Dornei SV Impozite şi Taxe Locale 0230375229
Vedea AG Impozite şi Taxe Locale 0248 248 179
Verneşti BZ Impozite şi Taxe Locale 0238705007
Vetel HD Impozite şi Taxe Locale 0254237733
Vetis SM Impozite şi Taxe Locale 0769046303
Vetrișoaia VS Impozite şi Taxe Locale 0766709254
Victoria BV Impozite şi Taxe Locale 0268241525
Victoria IS Impozite şi Taxe Locale 0232295120
Videle TR Impozite şi Taxe Locale 0247453017
Vidra IF Impozite şi Taxe Locale 021.361.22.65
Vidra VN Impozite şi Taxe Locale 0237673 337
Viisoara BT Impozite şi Taxe Locale 0231549910
Vinderei VS Impozite şi Taxe Locale 0740096935
Vinga AR Impozite şi Taxe Locale 0257460126
Vintila Voda BZ Impozite şi Taxe Locale 0238509003
Vintu de Jos AB Impozite şi Taxe Locale 0258739234
Virtescoiu VN Impozite şi Taxe Locale 0745432918
Visani BR Impozite şi Taxe Locale 0239696491
Viseu de Sus MM Impozite şi Taxe Locale 0262352060
Visina DB Impozite şi Taxe Locale 0245725200
Vitomiresti OT Impozite şi Taxe Locale 0249469314
Vizantea-Livezi VN Impozite şi Taxe Locale 0237264281
Viziru BR Impozite şi Taxe Locale 0239666400
Vlad Tepes CL Impozite şi Taxe Locale 0242346806
Vladesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248547755
Vladesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236343299
Vlahita HR Impozite şi Taxe Locale 0266246634
Voicesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250/83.15.08
Voila BV Impozite şi Taxe Locale 0268517615
Voineasa VL Impozite şi Taxe Locale 0250754309
Voinesti DB Impozite şi Taxe Locale 0733913693
Voinesti IS Impozite şi Taxe Locale 0771.470.881
Voluntari IF Impozite şi Taxe Locale 0314036146
Voşlăbeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 351 602
Vulcan BV Impozite şi Taxe Locale 0268/256554
Vulcan HD Impozite şi Taxe Locale 0254570340 int. 245
Vulcana Pandele DB Impozite şi Taxe Locale 0245.708.728
Vulcana-Băi DB Impozite şi Taxe Locale 0245230890
Vulturesti AG Impozite şi Taxe Locale 0748094794/ 0766182006
Vânătorii-Neamț NT Impozite şi Taxe Locale 0233251001
Vălenii de Munte PH Impozite şi Taxe Locale 0244/280816
Zabrani AR Impozite şi Taxe Locale 0257457001
Zadareni AR Impozite şi Taxe Locale 0257413024 / 0257413306
Zagon CV Impozite şi Taxe Locale 0267343022
Zagra BN Impozite şi Taxe Locale 0263384209
Zalau SJ Impozite şi Taxe Locale 0260610550 int.126
Zanesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233283470
Zarand AR Impozite şi Taxe Locale 0774079961
Zatreni VL Impozite şi Taxe Locale 0250867303
Zau de Campie MS Impozite şi Taxe Locale 0265486112 int 108
Zavoaia BR Impozite şi Taxe Locale 0770458351
Zerind AR Impozite şi Taxe Locale 0257355566
Zetea HR Impozite şi Taxe Locale 0266 241 081
Zimandu Nou AR Impozite şi Taxe Locale 0257.380141 int. 207
Zimnicea TR Impozite şi Taxe Locale 0247366260
Zlatna AB Impozite şi Taxe Locale 0258856337
Zorleni VS Impozite şi Taxe Locale 0235486448
Zărneşti BV Impozite şi Taxe Locale 0268 515 777
Şimoneşti HR Impozite şi Taxe Locale 0266 221 603

Înapoi