Lista instituțiilor înrolate active la plata cu autentificare

Link instituție Tip Contact
1 Decembrie Impozite şi Taxe Locale 0213691315
Abrud AB Impozite şi Taxe Locale 0258780519
Adjud VN Impozite şi Taxe Locale 0237643314
Administratia Domeniului Public si Dezvoltare Urbana Sector 6 (ADPDU) Impozite şi Taxe Locale 021 4402064
Afumati Impozite şi Taxe Locale 0213529424
Agenţia Naţională de Administrare Fiscală ANAF 0314039160
Aghireşu Impozite şi Taxe Locale 0264358001
Agigea CT Impozite şi Taxe Locale 0241738172 (int.116)
Agnita SB Impozite şi Taxe Locale 0269510465 (int.124)
Aiud AB Impozite şi Taxe Locale 0258863565
Alba Iulia AB Impozite şi Taxe Locale 0258818338
Albota Impozite şi Taxe Locale 0248/233187
Alexandria TELE TR Impozite şi Taxe Locale 0247 317732
Almasu Impozite şi Taxe Locale 0260/626 609
Amara Impozite şi Taxe Locale 0243 266102 (int.110)
Aninoasa Impozite şi Taxe Locale 0245226214/112
Apa Nova Bucuresti Utilități 0212077777
Apahida CJ Impozite şi Taxe Locale 0729845350
Arad Impozite şi Taxe Locale 0257283622
Ardud Impozite şi Taxe Locale 0261767136
Aricestii Rahtivani Impozite şi Taxe Locale 0244380068 int 14
Aroneanu Impozite şi Taxe Locale 0232299255
Atid Impozite şi Taxe Locale 0266226259
Avrig Impozite şi Taxe Locale 0269523101 int. 108
Avrămeşti Impozite şi Taxe Locale 0266 220024
Babana Impozite şi Taxe Locale 024876700
Bacia Impozite şi Taxe Locale 0254264580
Baciu Impozite şi Taxe Locale 0264260314
Bacău Impozite şi Taxe Locale taxe-impozite@primariabacau.ro
Baia de Fier Impozite şi Taxe Locale 0253.461.202
Baia Mare Impozite şi Taxe Locale 0262211005
Baia Sprie Impozite şi Taxe Locale 0262262252
Baicoi Impozite şi Taxe Locale 0244260830,0244260816 int 115
Baile Govora VL Impozite şi Taxe Locale 0250770460
Baile Herculane Impozite şi Taxe Locale 0Dată limită pentru plata integrala cu bonificație:30 iunie 2020(conform OUG 29/21.03.2020 art.V alin 1)255560439 int 3
Balesti Impozite şi Taxe Locale 0353-100.108
Baloteşti Impozite şi Taxe Locale 0213511092/106
Bals Impozite şi Taxe Locale 0249450145,int 120
Barca DJ Impozite şi Taxe Locale 0251 356 214
Barcanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243285000
Barlad VS Impozite şi Taxe Locale 0235411760
Bascov Impozite şi Taxe Locale 0248270525
Beclean Impozite şi Taxe Locale 0263343447
Beliu AR Impozite şi Taxe Locale 0742839171
Bereşti- Meria Impozite şi Taxe Locale 0236342418
Bicaz Impozite şi Taxe Locale 0233/254310
Biliesti VN Impozite şi Taxe Locale 0743126675
Birnova Impozite şi Taxe Locale 0232294120
Bistrița Impozite şi Taxe Locale 0263236408
Blaj AB Impozite şi Taxe Locale 0258710110
Blejoi Impozite şi Taxe Locale 0244/410445 int.102
Bobiceşti Impozite şi Taxe Locale 0249455501
Bocsig AR Impozite şi Taxe Locale 0257325100 / 0257325101
Boldești-Scăeni Impozite şi Taxe Locale 0244/211275
Bolintin Vale Impozite şi Taxe Locale 0246270990
Bolotesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237678111 interior 106
Boroaia SV Impozite şi Taxe Locale 0742240230 / 0744278131
Borsa Impozite şi Taxe Locale 0744856719
Borsec Impozite şi Taxe Locale 0266 337 001
Botoşani Impozite şi Taxe Locale 0231582523
Brad Impozite şi Taxe Locale 02544612665 Int 32
Bradu Impozite şi Taxe Locale 0248279412
Bragadiru Impozite şi Taxe Locale 0214480795
Branesti Impozite şi Taxe Locale 0213150983
Branistea Impozite şi Taxe Locale 0236332408
Braşov Impozite şi Taxe Locale 0268474440 Int.111
Breaza (PH) Impozite şi Taxe Locale 0244340508
Brebu Impozite şi Taxe Locale 0244357521
Brezoi VL Impozite şi Taxe Locale 0250.778.240
Brădeşti Impozite şi Taxe Locale 0754095405
Brăila BR Impozite şi Taxe Locale 0239 627 500 - Persoane Fizice; 0785 222 513 - Persoane Juridice; 0239 607 468 - Taxa liber acces.
Bucecea Impozite şi Taxe Locale 0231550112, 0231550123
Buciumeni Impozite şi Taxe Locale 0245777002 tasta 2
Bucov Impozite şi Taxe Locale 0244.275.046 int. 6
Budeasa Impozite şi Taxe Locale 0248236457 (int.18)
Buftea Impozite şi Taxe Locale 0737531095
Bughea de Jos Impozite şi Taxe Locale 0248/536 808
Buhusi Impozite şi Taxe Locale 0234261220
Butea Impozite şi Taxe Locale 0232713020
Buteni Impozite şi Taxe Locale 0257320129
Buzău Impozite şi Taxe Locale 0238-711783
Băileşti Impozite şi Taxe Locale 0760023316
Bălan Impozite şi Taxe Locale 0266330335
Bănești Impozite şi Taxe Locale 0244/348.608 int 107
Caianu Impozite şi Taxe Locale 0264280007
Calafat Impozite şi Taxe Locale 0251 231 424
Calimanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250751063
Camarasu Impozite şi Taxe Locale 0264288002
Campulung Moldovenesc SV Impozite şi Taxe Locale 0230314425
Campuri VN Impozite şi Taxe Locale 0237670111
Caracal Impozite şi Taxe Locale 0767081288
Caransebeș Impozite şi Taxe Locale 0355-421.991
Carcea Impozite şi Taxe Locale 0251458121
Casimcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240576730
Cazanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243264010
Cazanesti MH Impozite şi Taxe Locale 0252385062
Cenad TM Impozite şi Taxe Locale 0256374820
Ceptura Impozite şi Taxe Locale 0244/445002 int.103 sau 107
Cernesti Impozite şi Taxe Locale 0262382144
Chiajna Impozite şi Taxe Locale 0730614978
Chilia Veche TL Impozite şi Taxe Locale 0786846194
Chinteni Impozite şi Taxe Locale 0264271771
Chirnogeni CT Impozite şi Taxe Locale 0241854480
Chisineu Cris Impozite şi Taxe Locale 0257350098
Chitila Impozite şi Taxe Locale 0214363009
Ciacova TM Impozite şi Taxe Locale 0256399600
Ciceu HG Impozite şi Taxe Locale 0266 379 258
Ciofrangeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248747155
Ciolpani IF Impozite şi Taxe Locale 0212668045
Ciorogîrla Impozite şi Taxe Locale 0213131590
Cisnădie Impozite şi Taxe Locale 0269561147,int.118
Ciugud AB Impozite şi Taxe Locale 0258841205
Ciumani Impozite şi Taxe Locale 0266 351006
Ciurea IS Impozite şi Taxe Locale 0232296260
Ciurila Impozite şi Taxe Locale 0364806500
Clinceni Impozite şi Taxe Locale 0213694041
Cluj-Napoca Impozite şi Taxe Locale 0264434950
Codlea Impozite şi Taxe Locale 0268251650
Comanesti (BC) Impozite şi Taxe Locale 0234374272
Comuna Letea Veche Impozite şi Taxe Locale 0234.213.474
Comuna Racu Impozite şi Taxe Locale 0266379237
Comuna Reviga Impozite şi Taxe Locale 0243246199
Consiliul Judeţean Tulcea TL Consiliu Local/Judeţean 0240502224
Copaceni IF Impozite şi Taxe Locale 021/4687174
Copsa Mica Impozite şi Taxe Locale 0730584307
Corabia Impozite şi Taxe Locale 0249560703
Corbeanca Impozite şi Taxe Locale 0212666031 int 102
Corbu Impozite şi Taxe Locale 0733974325
Corbu Impozite şi Taxe Locale 0241765100
Cordun Impozite şi Taxe Locale 0233748196
Cornesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245.241.654
Cornetu Impozite şi Taxe Locale 0214689220/0732222483
Cornu Luncii SV Impozite şi Taxe Locale 0230542296
Cornu PH Impozite şi Taxe Locale 0244367461
Corund Impozite şi Taxe Locale 0266 249 101
Costesti VL Impozite şi Taxe Locale 004 0250 863 330
Costinesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241734342
Cotnari Impozite şi Taxe Locale 0232.730.290
Covasant Impozite şi Taxe Locale 0257385005
Covasna Impozite şi Taxe Locale 0267341555
Craiova Impozite şi Taxe Locale 0251411111 int 111
Crasna SJ Impozite şi Taxe Locale 0260636066
Cristian Impozite şi Taxe Locale 0268257001
Cristuru Secuiesc Impozite şi Taxe Locale 0266 242 190
Cumpana Impozite şi Taxe Locale 0241/730.788
Curtea de Argeş Impozite şi Taxe Locale 0248721033 interior 175
Curtici Impozite şi Taxe Locale 0257464004
Câmpia Turzii Impozite şi Taxe Locale 0364135801
Câmpina Impozite şi Taxe Locale 0244/374485
Câmpulung Impozite şi Taxe Locale 0248 511 034 int. 120
Cîrţa Impozite şi Taxe Locale 0266 378 005
Călan Impozite şi Taxe Locale 0254/730223
Călăraşi Impozite şi Taxe Locale 0242312441
Daia Impozite şi Taxe Locale 0246244085
Darabani Impozite şi Taxe Locale 0231631203
Darmanesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248232106
Darmanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234.356.656
Dascalu IF Impozite şi Taxe Locale 021/2673188
Dealu Impozite şi Taxe Locale 0266 225106
Dealu Morii BC Impozite şi Taxe Locale 0234282602
Dej Impozite şi Taxe Locale 0264211790/113
Derna Impozite şi Taxe Locale 0752261081
Deta TM Impozite şi Taxe Locale 0256390606
Deva Impozite şi Taxe Locale 0254/215417
Ditrău Impozite şi Taxe Locale 0266 353 130
Dobroesti Impozite şi Taxe Locale 021/4055015
Domnesti Impozite şi Taxe Locale 0213515256/57 int 110
Dorohoi Impozite şi Taxe Locale 0231/613.119 0231/610.133
Dragalina Impozite şi Taxe Locale 0242708073
Dragomiresti Vale Impozite şi Taxe Locale 021.493.62.03
Drobeta Turnu Severin Impozite şi Taxe Locale 0252/313698
Drăgășani VL Impozite şi Taxe Locale 0250811990 int 124
Dudestii Vechi TM Impozite şi Taxe Locale 0256384104
Dudeştii Noi TM Impozite şi Taxe Locale 0256378020
Dumbraveni SV Impozite şi Taxe Locale 0230245048
Dumbraveni VN Impozite şi Taxe Locale 0237255092
Dumbrăviţa TM Impozite şi Taxe Locale 0371107413
Dîrlos SB Impozite şi Taxe Locale 0269852400
Dăneşti Impozite şi Taxe Locale 0266 327 011
Eselnita MH Impozite şi Taxe Locale 0252/365070
Fagaras Impozite şi Taxe Locale 0268211313
Feldioara Impozite şi Taxe Locale 0268265403
Feleacu Impozite şi Taxe Locale 0264237097
Fetesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243-364410
Fieni Impozite şi Taxe Locale 0735555422
Filiasi Impozite şi Taxe Locale 0251/441.018
Filipestii de Targ PH Impozite şi Taxe Locale 0728975471
Flamanzi Impozite şi Taxe Locale 0231 552 727
Floresti Impozite şi Taxe Locale 0734778230
Floresti-Stoenesti Impozite şi Taxe Locale 0246256005
Focuri Impozite şi Taxe Locale 0232413620
Focşani VN Impozite şi Taxe Locale 0237236000
Frasin SV Impozite şi Taxe Locale 0230235334
Fratautii Vechi SV Impozite şi Taxe Locale 0230-411596
Frumoasa Impozite şi Taxe Locale 0266 325 282
Fundata BV Impozite şi Taxe Locale 0268236651
Fundu Moldovei SV Impozite şi Taxe Locale 0371505061
Fundulea Impozite şi Taxe Locale 0724153946
Fălticeni SV Impozite şi Taxe Locale 0230542056
Galaţi Impozite şi Taxe Locale 0236307752
Galicea VL Impozite şi Taxe Locale 0250762152
Ganesti Impozite şi Taxe Locale 0265425101
Garleni BC Impozite şi Taxe Locale 0728139513
Garoafa VN Impozite şi Taxe Locale 0237263805/0237263881
Gataia TM Impozite şi Taxe Locale 0766668104
Geoagiu Impozite şi Taxe Locale 025424888/123
Gheorghe Lazar Impozite şi Taxe Locale 0243241510
Gheorgheni Impozite şi Taxe Locale 0374465570
Gherla Impozite şi Taxe Locale 0728800632
Ghimbav Impozite şi Taxe Locale 0268258006
Ghiroda TM Impozite şi Taxe Locale 0256/205201
Giarmata TM Impozite şi Taxe Locale 0256 369101
Gilau Impozite şi Taxe Locale 0264 371 646
Giroc TM Impozite şi Taxe Locale 0732.600.401 Marian Soare
Giurgiu Impozite şi Taxe Locale 0246231521
Glavile VL Impozite şi Taxe Locale 0250764023
Glina Impozite şi Taxe Locale 021.467.12.14
Glodeni Impozite şi Taxe Locale 0265338112 int 14
Greci TL Impozite şi Taxe Locale 0240575051/0240708947
Grădiştea VL Impozite şi Taxe Locale 0250867009
Gura Humorului SV Impozite şi Taxe Locale 0230235051/132
Gura Ocnitei Impozite şi Taxe Locale 0245673260
Gura Vadului Impozite şi Taxe Locale 0244251005
Gura Vaii BC Impozite şi Taxe Locale 0371 407 500
Găești Impozite şi Taxe Locale 0245606082
Halchiu Impozite şi Taxe Locale 0268481003
Harsova Impozite şi Taxe Locale 0241 870 300
Hartop SV Impozite şi Taxe Locale 0753022946
Hasmas Impozite şi Taxe Locale 0257-321.777
Hateg Impozite şi Taxe Locale 0354808120/0354808121/118
Hemeius Impozite şi Taxe Locale 0234217510
Horezu VL Impozite şi Taxe Locale 0250860190
Horia TL Impozite şi Taxe Locale 0240576006
Huedin Impozite şi Taxe Locale 0264351548
Hunedoara Impozite şi Taxe Locale 0254/710500
Hărman Impozite şi Taxe Locale 0268367221
I L Caragiale Impozite şi Taxe Locale 0245660332
I.C.Bratianu TL Impozite şi Taxe Locale 0240573134
Ianca BR Impozite şi Taxe Locale 0239668178 int 17
Iasi Impozite şi Taxe Locale 0232267582
Ibanesti Impozite şi Taxe Locale 0265538300
Iclod Impozite şi Taxe Locale 0264263370
Icusesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233762567
Iernut Impozite şi Taxe Locale 0743140083
Insuratei BR Impozite şi Taxe Locale 0239660312 int.16,24,25
Isaccea TL Impozite şi Taxe Locale 0240506616
Isalnita DJ Impozite şi Taxe Locale 0251448004
Ivesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236/866004
Jamu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256235101
Jilava Impozite şi Taxe Locale 0214570114
Jimbolia TM Impozite şi Taxe Locale 0256360218
Joseni Impozite şi Taxe Locale 0266 364 498
Jucu Impozite şi Taxe Locale 0264233084
Lazuri Impozite şi Taxe Locale 0261753213
Lenauheim TM Impozite şi Taxe Locale 0256360428
Leordeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248/653101
Leresti Impozite şi Taxe Locale 0248549201
Leţcani Impozite şi Taxe Locale 0232296770
Licurici Impozite şi Taxe Locale 0253231647
Liesti Impozite şi Taxe Locale 0236821020
Lipovat VS Impozite şi Taxe Locale 0235345740
Livezeni Impozite şi Taxe Locale 0265243303
Ludus Impozite şi Taxe Locale 0265411716 int 116
Lueta Impozite şi Taxe Locale 0266220729
Lugoj TM Impozite şi Taxe Locale 0256351441 int 209
Luizi Calugara BC Impozite şi Taxe Locale 0234218011
Lupeni ( HD) Impozite şi Taxe Locale 0254560725 int 222
Lupeni (HG) Impozite şi Taxe Locale 0266248212
Lăzarea Impozite şi Taxe Locale 0266352691
Magurele Impozite şi Taxe Locale 0214574091/24
Malu cu Flori Impozite şi Taxe Locale 0768.104.053
Malu Mare Impozite şi Taxe Locale 0251446145
Mangalia Impozite şi Taxe Locale 0749995665;0725555201
Marasesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237260550
Medgidia Impozite şi Taxe Locale 0731008358
Mediaș Impozite şi Taxe Locale 0269803851
Mediesu Aurit (SM) Impozite şi Taxe Locale 0730122259
Miercurea Ciuc Impozite şi Taxe Locale 0266 315 120
Mihaesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248/560002
Mihai Viteazu Impozite şi Taxe Locale 0264329101
Mihăileni (HG) Impozite şi Taxe Locale 0266 326 063
Milcovul VN Impozite şi Taxe Locale 0237243040
Mioveni Impozite şi Taxe Locale 0348401404
Mircesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232713250
Miroslava Impozite şi Taxe Locale 0232/295680
Misca Impozite şi Taxe Locale 0257 354 140
Mizil Impozite şi Taxe Locale 0723.588.808/ 0745.081.436
Moara Vlasiei IF Impozite şi Taxe Locale 021 267 2135
Mociu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264235235
Modelu Impozite şi Taxe Locale 0723063537
Mogosoaia Impozite şi Taxe Locale 021.351.66.92
Moldova Noua Impozite şi Taxe Locale 0355401151
Moreni DB Impozite şi Taxe Locale 0745667443
Moroeni DB Impozite şi Taxe Locale 0728.388.938
Mosnita Noua TM Impozite şi Taxe Locale 0256393503
Mosoaia Impozite şi Taxe Locale 0248/294198
Motru Impozite şi Taxe Locale 0253410630
Mugeni Impozite şi Taxe Locale 0266245490
Munteni-Buzau Impozite şi Taxe Locale 0243-260 001
Muntenii de Jos Impozite şi Taxe Locale 0728072848
Musatesti Impozite şi Taxe Locale 0248-268 622
Musenita SV Impozite şi Taxe Locale 0230 280162
Măieruș Impozite şi Taxe Locale 0268,284,771
Mărăcineni Impozite şi Taxe Locale 0248278893
Nasaud Impozite şi Taxe Locale 0263 361 027
Negreni Impozite şi Taxe Locale 0264258223
Negresti-Oas Impozite şi Taxe Locale 0261854845 int 22
Negrești VS Impozite şi Taxe Locale 0235457679 - int 127
Negru Voda CT Impozite şi Taxe Locale 0241780195
Nicolae Balcescu VL Impozite şi Taxe Locale 0250761089/0724553982
Nucet Impozite şi Taxe Locale 0245267004 / 0245267007
Nufaru TL Impozite şi Taxe Locale 0240549054
Odobesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237675224
Odorheiu Secuiesc Impozite şi Taxe Locale 0266-218382/ int. 1907
Oituz Impozite şi Taxe Locale 0234337010 int 108
Oneşti Impozite şi Taxe Locale 0234324243 Int. 213
Oradea Impozite şi Taxe Locale 0259437000
Oras Jibou Impozite şi Taxe Locale 0260644713 int 102
Orastie Impozite şi Taxe Locale 0254241513/111
Orastioara de sus Impozite şi Taxe Locale 025246650
Orsova Impozite şi Taxe Locale 0252361233
Otelu Rosu Impozite şi Taxe Locale 0724300994
Otesani VL Impozite şi Taxe Locale 0250860676
Otopeni Impozite şi Taxe Locale 0213520033/123
Ovidiu Impozite şi Taxe Locale 0241255340 int 139
Padureni TM Impozite şi Taxe Locale 0256411133 int.2
Panciu VN Impozite şi Taxe Locale 0237275811
Panet Impozite şi Taxe Locale 0265-322112
Pantelimon Impozite şi Taxe Locale 0213502440
Pascani Impozite şi Taxe Locale 0232/761.105
Paulesti (SM) Impozite şi Taxe Locale 0762691703
Paulis Impozite şi Taxe Locale 0257388101
Pechea Impozite şi Taxe Locale 0236823507
Pecica Impozite şi Taxe Locale 0257468323
Peciu Nou TM Impozite şi Taxe Locale 0256414500
Periam TM Impozite şi Taxe Locale 0256 – 375001
Peris Impozite şi Taxe Locale 021.267 0210
Pestisani Impozite şi Taxe Locale 0253277100
Petrachioaia IF Impozite şi Taxe Locale 0213617444
Petroşani Impozite şi Taxe Locale 0254/546876
Piatra Neamţ Impozite şi Taxe Locale 0233213884
Pietrari VL Impozite şi Taxe Locale 0250864166
Pietrosita DB Impozite şi Taxe Locale 0245778247
Piteşti Impozite şi Taxe Locale 0248707380
Ploieşti Impozite şi Taxe Locale 0344801051
Plăieșii de Jos Impozite şi Taxe Locale 0729017463
Poarta Alba Impozite şi Taxe Locale 0241853228
Podari Impozite şi Taxe Locale 0748200623
Pogoanele Impozite şi Taxe Locale 0238552123
Poiana Campina Impozite şi Taxe Locale 0244351920
Poiana Marului Impozite şi Taxe Locale 0368008176
Poiana Stampei SV Impozite şi Taxe Locale 0230575177 int 27
Poienarii de Arges AG Impozite şi Taxe Locale 0248747140
Pojorata SV Impozite şi Taxe Locale 0230236345
Polovragi GJ Impozite şi Taxe Locale 0253476135
Popesti Leordeni Impozite şi Taxe Locale 0374.408.815
Popesti VN Impozite şi Taxe Locale 0765540526
Popricani Impozite şi Taxe Locale 0749262505
Praid Impozite şi Taxe Locale 0266240175
Prejmer Impozite şi Taxe Locale 0268/362.003 int.114
Priboieni AG Impozite şi Taxe Locale 0248656001
Prundu Bârgăului Impozite şi Taxe Locale 0753.056.530
Pucioasa DB Impozite şi Taxe Locale 0245 760 484
Pîrscov Impozite şi Taxe Locale 0238527006
Păuleni- Ciuc Impozite şi Taxe Locale 0266 333601
Păulesti Impozite şi Taxe Locale 0244224958
Racaciuni Impozite şi Taxe Locale 0234251212
Raciu Impozite şi Taxe Locale 0265426003/0265.426.212,
Radauti SV Impozite şi Taxe Locale 0230565567
Rasnov Impozite şi Taxe Locale 0268230002
Raucesti Impozite şi Taxe Locale 0233 / 788.003
Rauseni Impozite şi Taxe Locale 0231548220
Rediu Impozite şi Taxe Locale 0232 254 040
Reghin Impozite şi Taxe Locale 0733079861
Remetea Impozite şi Taxe Locale 0266352101
Resita Impozite şi Taxe Locale 0255211690 0255217165
Roman Impozite şi Taxe Locale 0233742426
Romos Impozite şi Taxe Locale 0254245620
Roseti Impozite şi Taxe Locale 0242344022
Rosiile VL Impozite şi Taxe Locale 0250867635
Rosiorii de Vede TR Impozite şi Taxe Locale 0247460101
Rovinari Impozite şi Taxe Locale 0253371095 int 106
Roznov Impozite şi Taxe Locale 0752888104
Râmnicu Sărat Impozite şi Taxe Locale 0238561946
Râmnicu Vâlcea VL Impozite şi Taxe Locale 0250735351
Sabaoani Impozite şi Taxe Locale 0233-735009 int 16
Sabareni GR Impozite şi Taxe Locale 0246253293
Sacele Impozite şi Taxe Locale 0268276164
Sadova SV Impozite şi Taxe Locale 0230 314200
Sagu Impozite şi Taxe Locale 0257418101
Saliste Impozite şi Taxe Locale 0269/553512
Sanandrei TM Impozite şi Taxe Locale 0256383500
Sancraiu de Mures Impozite şi Taxe Locale 0265316965
Sangeorgiu de Mures Impozite şi Taxe Locale 0720110854
Sangeorz-Bai Impozite şi Taxe Locale 0263370598
Sanpetru Impozite şi Taxe Locale 0268360028
Sansimion Impozite şi Taxe Locale 0266334603
Santamaria-Orlea Impozite şi Taxe Locale 0254770630
Santana Impozite şi Taxe Locale 0357100074
Santimbru AB Impozite şi Taxe Locale 0258842101
Sarata Impozite şi Taxe Locale 0234253764
Sarmasu MS Impozite şi Taxe Locale 0265421855
Satchinez TM Impozite şi Taxe Locale 0256379500
Satu Mare (HG) Impozite şi Taxe Locale 0266 245140- int 108
Satu Mare (SM) Impozite şi Taxe Locale 0261/768209
Savinesti Impozite şi Taxe Locale 0233281573 (interior 111)
Scheia SV Impozite şi Taxe Locale 0230526588
Schitu Golesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248566500
Scoarța Impozite şi Taxe Locale 0786.138.230
Scobinti Impozite şi Taxe Locale 0232720310
Sebeș AB Impozite şi Taxe Locale 0258 731 004
Sebis Impozite şi Taxe Locale 0257311008 ( int.216)
Sector 1 Impozite şi Taxe Locale 0213119109
Sector 2 Impozite şi Taxe Locale 021 2528409 021 2528410
Sector 3 Impozite şi Taxe Locale 0213275146
Sector 4 Impozite şi Taxe Locale 021.9441
Sector 5 Impozite şi Taxe Locale 0799.208.181
Sector 6 Impozite şi Taxe Locale 021.413.77.90
Segarcea Impozite şi Taxe Locale 0251210750
Seini Impozite şi Taxe Locale 0262491090
Sendreni Impozite şi Taxe Locale 0236.826375
Sfântu Gheorghe CV Impozite şi Taxe Locale 0267311303
Sibiu Impozite şi Taxe Locale 0269/208937,0729992083
Siculeni Impozite şi Taxe Locale 0266 379107
Sieu-Magherus Impozite şi Taxe Locale 0263277020
Sighetu Marmaţiei Impozite şi Taxe Locale 0262314580
Sighişoara Impozite şi Taxe Locale 0743169477
Simeria Impozite şi Taxe Locale 0254/260050
SIMIAN Impozite şi Taxe Locale 0252338693
Simleu Silvaniei Impozite şi Taxe Locale 0260678622 Int 118
Sinesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250867120
Siret SV Impozite şi Taxe Locale 0280.280.901
Siria Impozite şi Taxe Locale 0257531101
Slanic Moldova Impozite şi Taxe Locale 0234348069
Slanic PH Impozite şi Taxe Locale 0244 240 299
Slatina Impozite şi Taxe Locale 0249/414.004
Slimnic Impozite şi Taxe Locale 0268 856101
Slobozia Ciorasti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256942
Smardan GL Impozite şi Taxe Locale 0236830020
Smardan TL Impozite şi Taxe Locale 0240571848
Snagov Impozite şi Taxe Locale 021 351 06 42
Sofronea Impozite şi Taxe Locale 0731404668
Soimuș Impozite şi Taxe Locale 0254.237.350
Somcuta Mare Impozite şi Taxe Locale 0262280055/22
Somova TL Impozite şi Taxe Locale 0240541059
Sotânga Impozite şi Taxe Locale 0245 229 207
Soveja VN Impozite şi Taxe Locale 0237242001
Stefanestii de Jos Impozite şi Taxe Locale 0213613529
Stefănești Impozite şi Taxe Locale 0248266752
Străoane VN Impozite şi Taxe Locale 0237674798
Stâlpeni Impozite şi Taxe Locale 0248565537
Suceava SV Impozite şi Taxe Locale 0230212696/224
Sulina TL Impozite şi Taxe Locale 0240543001
Suseni AG Impozite şi Taxe Locale 0248699397
Suseni HR Impozite şi Taxe Locale 0731031077
Suseni MS Impozite şi Taxe Locale 0265348084
Sândominic Impozite şi Taxe Locale 0744 179 260
Sânmartin Impozite şi Taxe Locale 0266 332 122
Sânnicolau Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256370366
Sântimbru Impozite şi Taxe Locale 0266347098
Sîncrăieni Impozite şi Taxe Locale 0740132641
Sîntana de Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0265323517
Săcălaz TM Impozite şi Taxe Locale 0256367101
Sărmaş Impozite şi Taxe Locale 0266350603
Talmaciu Impozite şi Taxe Locale 0269555359 int 120
Tansa IS Impozite şi Taxe Locale 0232325170
Targoviste Impozite şi Taxe Locale 0245611378/304
Targsoru Vechi Impozite şi Taxe Locale 0244-482291
Targu Bujor Impozite şi Taxe Locale 0236340561
Targu Neamt NT Impozite şi Taxe Locale 0233/790250
Targu Ocna Impozite şi Taxe Locale 0234344114
Targu Secuiesc Impozite şi Taxe Locale 0267360290
Tarna Mare (SM) Impozite şi Taxe Locale 0261832001
Tarnaveni Impozite şi Taxe Locale 0265443208
Taxe și Impozite Constanta Impozite şi Taxe Locale 0241488558
Techirghiol Impozite şi Taxe Locale 0241735622
Tecuci Impozite şi Taxe Locale 0372364111 interior 34
Teius AB Impozite şi Taxe Locale 0258851101
Telciu Impozite şi Taxe Locale 0766493040
Ticleni Impozite şi Taxe Locale 0253234361
Timisesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233787050
Timişoara TM Impozite şi Taxe Locale 0256408100
Tomesti HR Impozite şi Taxe Locale 0266378118
Topliţa Impozite şi Taxe Locale 0266341772
Topoloveni Impozite şi Taxe Locale 0248666259
Tudor Vladimirescu GL Impozite şi Taxe Locale 0236828603
Tulcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240532959
Tulucesti Impozite şi Taxe Locale 0236345007
Tunari Impozite şi Taxe Locale 0212675300
Turcineşti Impozite şi Taxe Locale 0253226735
Turda Impozite şi Taxe Locale 0264313053
Tuşnad Impozite şi Taxe Locale 0266334235
Târgu Frumos Impozite şi Taxe Locale 0232/710.906 int.118
Târgu Jiu Impozite şi Taxe Locale 0253238410
Târgu Lăpus Impozite şi Taxe Locale 0262384465
Târgu Mureş Impozite şi Taxe Locale 0265268330 Int. 133
Uivar TM Impozite şi Taxe Locale 0256366501
Ulieși Impozite şi Taxe Locale 0266222111
Ulmi DB Impozite şi Taxe Locale 0245.631.082
Urechesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237251008
Uricani Impozite şi Taxe Locale 0254.511.121 int. 215
Urlati Impozite şi Taxe Locale 0244/271429/int.107
Urziceni Impozite şi Taxe Locale 0243/257718
Vacareni TL Impozite şi Taxe Locale 0240541539
Vaideeni VL Impozite şi Taxe Locale 0250865009
Valea Lunga DB Impozite şi Taxe Locale 0245661509
Valea Lupului Impozite şi Taxe Locale 0232272590
Valea Mare Pravat AG Impozite şi Taxe Locale 0248557112
Valea Nucarilor TL Impozite şi Taxe Locale 0240549202
Valea Seaca IS Impozite şi Taxe Locale 0785258048
Valu lui Traian Impozite şi Taxe Locale 0241231006
Vaslui VS Impozite şi Taxe Locale 0235/310999, interior 163
Vatra Dornei SV Impozite şi Taxe Locale 0230375229
Vetis (SM) Impozite şi Taxe Locale 0769046303
Victoria BV Impozite şi Taxe Locale 0268241525
Videle TELE TR Impozite şi Taxe Locale 0247453017
Vidra Impozite şi Taxe Locale 021.361.22.65
Vinga Impozite şi Taxe Locale 0257460126
Vișeu de Sus Impozite şi Taxe Locale 0262352060
Vlahita HG Impozite şi Taxe Locale 0266246634
Voinesti DB Impozite şi Taxe Locale 0733913693
Voluntari Impozite şi Taxe Locale 0314036146
Voşlăbeni Impozite şi Taxe Locale 0266 351 602
Vulcan Impozite şi Taxe Locale 0254570340 int. 245
Vulcan BV Impozite şi Taxe Locale 0268/256554
Vulcana-Băi Impozite şi Taxe Locale 0245230890
Zalău Impozite şi Taxe Locale 0260610550 int.126
Zanesti Impozite şi Taxe Locale 0233283470
Zetea Impozite şi Taxe Locale 0266 241 081
Zimandu Nou AR Impozite şi Taxe Locale 0257.380141
Zimnicea TR Impozite şi Taxe Locale 0247366260
Zărneşti Impozite şi Taxe Locale 0268 515 778
Şimoneşti HG Impozite şi Taxe Locale 0266 221 603

Înapoi