Lista instituțiilor înrolate active la plata cu autentificare

Link instituție Tip Contact
1 Decembrie Impozite şi Taxe Locale 0213691315
23 August CT Impozite şi Taxe Locale 0241733018
Abrud AB Impozite şi Taxe Locale 0258780519
Adamus MS Impozite şi Taxe Locale 0265450112 int 15
Adancata IL Impozite şi Taxe Locale 0243284015
Adancata SV Impozite şi Taxe Locale 0230528566
Adjud VN Impozite şi Taxe Locale 0237643314
Administratia Comerciala Sector 6 Impozite şi Taxe Locale 021 316 12 98/97
Adunatii Copaceni GR Impozite şi Taxe Locale 0246282176 int.103
Afumati IF Impozite şi Taxe Locale 0213529424
Agenţia Naţională de Administrare Fiscală ANAF 0314039160
Aghireşu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264358001
Agigea CT Impozite şi Taxe Locale 0241738172 (int.116)
Agnita SB Impozite şi Taxe Locale 0269510465 (int.124)
Aiud AB Impozite şi Taxe Locale 0258863565
Alba Iulia AB Impozite şi Taxe Locale 0258818338
Albesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241736708
Albesti Paleologu PH Impozite şi Taxe Locale 0244232853
Albesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235344002
Albota AG Impozite şi Taxe Locale 0248/233187
Alesd BH Impozite şi Taxe Locale 0259342539
Alexandria TR Impozite şi Taxe Locale 0247 317732
Alexandru cel Bun NT Impozite şi Taxe Locale 0233241018
Almasu SJ Impozite şi Taxe Locale 0260/626 609
Amara IL Impozite şi Taxe Locale 0243 266102 (int.110)
Andrid SM Impozite şi Taxe Locale 0261820409
Anina CS Impozite şi Taxe Locale 0255240115
Aninoasa DB Impozite şi Taxe Locale 0245226214/112
Aninoasa HD Impozite şi Taxe Locale 0254 512 108
Apa Nova Bucuresti Utilități 0212077777
Apahida CJ Impozite şi Taxe Locale 0733082600
Arad AR Impozite şi Taxe Locale 0257283622
Arcus CV Impozite şi Taxe Locale 0267373675 / int.16/17
Ardud SM Impozite şi Taxe Locale 0261767136
Arefu AG Impozite şi Taxe Locale 0742285582
Aricestii Rahtivani PH Impozite şi Taxe Locale 0244380068 int 14
Armasesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243 288512
Aroneanu IS Impozite şi Taxe Locale 0232299255
Asau BC Impozite şi Taxe Locale 0234386338
Atid HR Impozite şi Taxe Locale 0266226259
Atintis MS Impozite şi Taxe Locale 0265714193
Avrig SB Impozite şi Taxe Locale 0269523101 int. 108
Avrămeşti HR Impozite şi Taxe Locale 0266 220024
Azuga PH Impozite şi Taxe Locale 0244327431
Babadag TL Impozite şi Taxe Locale 0240561012 int 200
Babana AG Impozite şi Taxe Locale 0248767001
Bacia HD Impozite şi Taxe Locale 0254264580
Baciu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264260314
Bacău BC Impozite şi Taxe Locale 0234 581 849
Bagaciu MS Impozite şi Taxe Locale 0265425714
Baia de Arama MH Impozite şi Taxe Locale 0252381473
Baia de Aries AB Impozite şi Taxe Locale 0258 775 002
Baia de Fier GJ Impozite şi Taxe Locale 0253.461.202
Baia Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262211005
Baia Sprie MM Impozite şi Taxe Locale 0262262252
Baia SV Impozite şi Taxe Locale 0230/572504
Baia TL Impozite şi Taxe Locale 0240564138
Baicoi PH Impozite şi Taxe Locale 0344802064, 0344882885
Baile Govora VL Impozite şi Taxe Locale 0250770460
Baile Herculane CS Impozite şi Taxe Locale 0255560439 int 3
Baile Olanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250775099
Baile Tusnad HR Impozite şi Taxe Locale 0266335006
Bailesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/311017
Baisoara CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-333660
Baiut MM Impozite şi Taxe Locale 0759180676
Balaceana SV Impozite şi Taxe Locale 0230534860
Balcești VL Impozite şi Taxe Locale 0250840352
Baleni GL Impozite şi Taxe Locale 0236330530
Balesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0353-100.108
Balilesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248562080
Baloteşti IF Impozite şi Taxe Locale 0213511092/106
Bals OT Impozite şi Taxe Locale 0249450145,int 120
Baltatesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233-244.006/07455954774
Balteni VS Impozite şi Taxe Locale 0235342754
Baltesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244219023
Baraolt CV Impozite şi Taxe Locale 0267377507
Barbatesti VL Impozite şi Taxe Locale 0205864629
Barca DJ Impozite şi Taxe Locale 0251 356 214
Barcanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243285000
Barcea GL Impozite şi Taxe Locale 0236335703
Barlad VS Impozite şi Taxe Locale 0235411760
Barnova IS Impozite şi Taxe Locale 0232294120
Barsanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0758167916
Barsesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237273410
Bascov AG Impozite şi Taxe Locale 0248270525
Bazna SB Impozite şi Taxe Locale 0269850102
Beceni BZ Impozite şi Taxe Locale 0238528631
Bechet DJ Impozite şi Taxe Locale 0251336826
Becicherecu Mic TM Impozite şi Taxe Locale 0760729493
Beclean BN Impozite şi Taxe Locale 0263343447
Beclean BV Impozite şi Taxe Locale 0268518668 int 29
Beidaud TL Impozite şi Taxe Locale 024056484
Beliu AR Impozite şi Taxe Locale 0742839171
Berceni IF Impozite şi Taxe Locale 021.3651968
Berevoesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248572030
Berezeni VS Impozite şi Taxe Locale 0235431326 / int.16 / int 11
Bereşti- Meria GL Impozite şi Taxe Locale 0236342418
Bestepe TL Impozite şi Taxe Locale 0240545334
Bezdead DB Impozite şi Taxe Locale 0245663011
Bicaz NT Impozite şi Taxe Locale 0233/254310
Bilbor HR Impozite şi Taxe Locale 0266355004
Bilciuresti DB Impozite şi Taxe Locale 0245671331
Biled TM Impozite şi Taxe Locale 0256 37 70 01
Biliesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237262544
Birda TM Impozite şi Taxe Locale 025631250
Bistrita BN Impozite şi Taxe Locale 0263236408
Blaj AB Impozite şi Taxe Locale 0258710110
Blejoi PH Impozite şi Taxe Locale 0244/410445 int.102
Blăjel SB Impozite şi Taxe Locale 0269851101
Bobiceşti OT Impozite şi Taxe Locale 0249455501
Bocsa CS Impozite şi Taxe Locale 0758036378
Bocsig AR Impozite şi Taxe Locale 0257325100 / 0257325101
Bod BV Impozite şi Taxe Locale 0268 283 099
Bogdan Voda MM Impozite şi Taxe Locale 0745972136
Bogdanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234336500
Bogdanesti SV Impozite şi Taxe Locale 0765552092
Boldești-Scăeni PH Impozite şi Taxe Locale 0244/211275
Boldur TM Impozite şi Taxe Locale 0256356947
Bolintin Deal GR Impozite şi Taxe Locale 0246273074
Bolintin Vale GR Impozite şi Taxe Locale 0246270990
Bolotesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237678111 interior 106
Bontida CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-262259
Boroaia SV Impozite şi Taxe Locale 0742240230 / 0744278131
Borsa MM Impozite şi Taxe Locale 0787829991
Borsec HR Impozite şi Taxe Locale 0266 337 001
Boteni AG Impozite şi Taxe Locale 0248295299
Botesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233781002
Botiz SM Impozite şi Taxe Locale 0261-774026
Botosani BT Impozite şi Taxe Locale 0231582523
Brad HD Impozite şi Taxe Locale 0254612665 Int 32
Bradu AG Impozite şi Taxe Locale 0248279412
Bragadiru IF Impozite şi Taxe Locale 0214480795
Brahasesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236867605
Bran BV Impozite şi Taxe Locale 0268236416
Branceni TR Impozite şi Taxe Locale 0247431448
Branesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245231275
Branesti IF Impozite şi Taxe Locale 0213150983
Branistea BN Impozite şi Taxe Locale 0263349000
Branistea GL Impozite şi Taxe Locale 0236332408
Bratca BH Impozite şi Taxe Locale 0259315650
Braşov BV Impozite şi Taxe Locale 0268474440 Int.222
Breasta DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/455016
Breaza BZ Impozite şi Taxe Locale 0238511501
Breaza MS Impozite şi Taxe Locale 0265540112
Breaza PH Impozite şi Taxe Locale 0244340508
Brebeni OT Impozite şi Taxe Locale 0249419008
Brebu PH Impozite şi Taxe Locale 0244357521
Brezoaele DB Impozite şi Taxe Locale 0245715601
Brezoi VL Impozite şi Taxe Locale 0250.778.240
Brădeşti HR Impozite şi Taxe Locale 0754095405
Brăila BR Impozite şi Taxe Locale Persoane Fizice: 0785 222 496, Persoane Juridice: 0785 222 513, Taxa liber acces: 0239 607 468
Bucecea BT Impozite şi Taxe Locale 0231550112, 0231550123
Buciumeni DB Impozite şi Taxe Locale 0245777002 tasta 2
Bucov PH Impozite şi Taxe Locale 0244.275.046 int. 6
Bucovat TM Impozite şi Taxe Locale 0256.296.282
Budacu de Jos BN Impozite şi Taxe Locale 0755175397
Budeasa AG Impozite şi Taxe Locale 0248236457 (int.18)
Buftea IF Impozite şi Taxe Locale 031 824 1231
Bughea de Jos AG Impozite şi Taxe Locale 0248/536 808
Bughea de Sus AG Impozite şi Taxe Locale 0248555095
Buhoci BC Impozite şi Taxe Locale 0234224146
Buhusi BC Impozite şi Taxe Locale 0234261220
Bujoreni VL Impozite şi Taxe Locale 0757039319
Bumbești-Jiu GJ Impozite şi Taxe Locale 0253463465 int 26
Bunesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230549001 int. 202
Busteni PH Impozite şi Taxe Locale 0244/320561
Butea IS Impozite şi Taxe Locale 0232713020
Buteni AR Impozite şi Taxe Locale 0257320129
Butimanu DB Impozite şi Taxe Locale 0766266076
Buzias TM Impozite şi Taxe Locale 0256/321456
Buzău BZ Impozite şi Taxe Locale 0238-711783
Bălan HR Impozite şi Taxe Locale 0266330335
Bănești PH Impozite şi Taxe Locale 0244/348.608 int 107
Cabesti BH Impozite şi Taxe Locale 0259325203
Caianu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264280007
Calafat DJ Impozite şi Taxe Locale 0251 231 424
Calarasi BT Impozite şi Taxe Locale 0231548902
Calarasi DJ Impozite şi Taxe Locale 0251.379.052
Caldararu AG Impozite şi Taxe Locale 0248692008
Calimanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250751063
Calinesti AG Impozite şi Taxe Locale 0730516615
Calnic AB Impozite şi Taxe Locale 0258747050
Calopar DJ Impozite şi Taxe Locale 0251350558
Camarasu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264288002
Campulung Moldovenesc SV Impozite şi Taxe Locale 0230314425
Campuri VN Impozite şi Taxe Locale 0237670111
Capreni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253282096
Caracal OT Impozite şi Taxe Locale 0767081288
Carand AR Impozite şi Taxe Locale 0257321522
Caransebes CS Impozite şi Taxe Locale 0355421991
Carcea DJ Impozite şi Taxe Locale 0251458121
Carpinis TM Impozite şi Taxe Locale 0738433213
Casimcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240576730
Castelu CT Impozite şi Taxe Locale 0241811831
Catcau CJ Impozite şi Taxe Locale 0760258900
Cavnic MM Impozite şi Taxe Locale 0262/29.50.46
Cazanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243264010
Cazanesti MH Impozite şi Taxe Locale 0252385062
Cazasu BR Impozite şi Taxe Locale 0239695369
Cehu Silvaniei SJ Impozite şi Taxe Locale 0260 650 355
Cenad TM Impozite şi Taxe Locale 0256374820
Cenei TM Impozite şi Taxe Locale 0256366101
Ceptura PH Impozite şi Taxe Locale 0244/445002 int.103 sau 107
Cernesti MM Impozite şi Taxe Locale 0262382144
Cernica IF Impozite şi Taxe Locale 0213695308
Cetateni AG Impozite şi Taxe Locale 0248544090
Ceuasu de Campie MS Impozite şi Taxe Locale 0265324164
Checea TM Impozite şi Taxe Locale 0256360373
Cheveresu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256 415 101
Chiajna IF Impozite şi Taxe Locale 0730614979
Chilia Veche TL Impozite şi Taxe Locale 0786846194
Chinteni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264271771
Chirnogeni CT Impozite şi Taxe Locale 0241854480
Chisineu Cris AR Impozite şi Taxe Locale 0257350098
Chitila IF Impozite şi Taxe Locale 0214363009
Ciacova TM Impozite şi Taxe Locale 0256399600
Ciceu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 379 258
Cimpeni AB Impozite şi Taxe Locale 0258 771 215
Ciocanesti DB Impozite şi Taxe Locale 0724223216
Ciocarlia IL Impozite şi Taxe Locale 0243256981
Ciochina IL Impozite şi Taxe Locale 0727863401
Ciofrangeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248747155
Ciolpani IF Impozite şi Taxe Locale 0212668045
Ciorogîrla IF Impozite şi Taxe Locale 0213131590
Cirligele VN Impozite şi Taxe Locale 0237253000
Cirta HR Impozite şi Taxe Locale 0266 378 005
Cisnădie SB Impozite şi Taxe Locale 0372714179, int. 116
Ciucea CJ Impozite şi Taxe Locale 0264259001
Ciucsangeorgiu HR Impozite şi Taxe Locale 0747275522
Ciucurova TL Impozite şi Taxe Locale 0240576579
Ciugud AB Impozite şi Taxe Locale 0258841205
Ciumani HR Impozite şi Taxe Locale 0266 351006
Ciuperceni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253276526
Ciurea IS Impozite şi Taxe Locale 0232296260
Ciurila CJ Impozite şi Taxe Locale 0364806500
Cleja BC Impozite şi Taxe Locale 0234253012
Clinceni IF Impozite şi Taxe Locale 0213694041
Cluj-Napoca CJ Impozite şi Taxe Locale 0264434950
Cocorastii Mislii PH Impozite şi Taxe Locale 0244/229030
Cocu AG Impozite şi Taxe Locale 0248246450
Codaesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235341300
Codlea BV Impozite şi Taxe Locale 0268251650
Cojasca DB Impozite şi Taxe Locale 0245671565
Colelia IL Impozite şi Taxe Locale 0243/247.505
Colibasi GR Impozite şi Taxe Locale 0246227111
Colonesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234287600
Comanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234374272
Comarnic PH Impozite şi Taxe Locale 0344148029
Comlosu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256-364114
Conop AR Impozite şi Taxe Locale 0257433003
Consiliul Judetean Tulcea TL Consiliu Local/Judeţean 0240502224
Copacel BH Impozite şi Taxe Locale 0259313598
Copaceni IF Impozite şi Taxe Locale 021/4687174
Copsa Mica SB Impozite şi Taxe Locale 0730584307
Corabia OT Impozite şi Taxe Locale 0249560703
Corbeanca IF Impozite şi Taxe Locale 0212666031 int 102
Corbeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248730236
Corbi AG Impozite şi Taxe Locale 0248580005
Corbu CT Impozite şi Taxe Locale 0241765100
Corbu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 338 814
Cordun NT Impozite şi Taxe Locale 0233748196
Cornatelu DB Impozite şi Taxe Locale 0371332739
Cornesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245.241.654
Cornetu IF Impozite şi Taxe Locale 0214689220/0732222483
Corni BT Impozite şi Taxe Locale 0231588110
Cornu Luncii SV Impozite şi Taxe Locale 0230542296
Cornu PH Impozite şi Taxe Locale 0244367461
Corod GL Impozite şi Taxe Locale 0236/864006
Corund HR Impozite şi Taxe Locale 0266 249 101
Cosereni IL Impozite şi Taxe Locale 0243318006
Costesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248672320
Costesti BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 536 158
Costesti VL Impozite şi Taxe Locale 004 0250 863 330
Costinesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241734342
Coteşti VN Impozite şi Taxe Locale 0237252111
Cotmeana AG Impozite şi Taxe Locale 0248242044
Cotnari IS Impozite şi Taxe Locale 0232.730.290
Covasant AR Impozite şi Taxe Locale 0257385005
Covasna CV Impozite şi Taxe Locale 0267341555
Cozmeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266326601
Craiova DJ Impozite şi Taxe Locale 0251411111 int 111
Crasna SJ Impozite şi Taxe Locale 0260636066
Crevedia DB Impozite şi Taxe Locale 0757577518
Cricau AB Impozite şi Taxe Locale 0258845101
Criciova TM Impozite şi Taxe Locale 0785288133
Crisan TL Impozite şi Taxe Locale 0751207617
Cristian BV Impozite şi Taxe Locale 0268257001
Cristian SB Impozite şi Taxe Locale 0269579101
Cristuru Secuiesc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 242 190
Crucea CT Impozite şi Taxe Locale 0241.874825 / 0241.8
Cruset GJ Impozite şi Taxe Locale 0253283075
Cumpana CT Impozite şi Taxe Locale 0241730788
Curtea de Argeş AG Impozite şi Taxe Locale 0248721033 interior 175
Curtesti BT Impozite şi Taxe Locale 0231584001
Curtici AR Impozite şi Taxe Locale 0257464004
Cuza Vodă CL Impozite şi Taxe Locale 0242/33.93.97
Cuzaplac SJ Impozite şi Taxe Locale 0740239251
Câmpia Turzii CJ Impozite şi Taxe Locale 0364135801
Câmpina PH Impozite şi Taxe Locale 0244/374485
Câmpulung AG Impozite şi Taxe Locale 0248 511 039
Călan HD Impozite şi Taxe Locale 0254/730223
Călăraşi CL Impozite şi Taxe Locale 0242312441
Dabuleni DJ Impozite şi Taxe Locale 0251334317
Daia GR Impozite şi Taxe Locale 0246244085
Daia Romana AB Impozite şi Taxe Locale 0258763101/tasta 2
Damienesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234222502
Danciulesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253/ 289 356
Danes MS Impozite şi Taxe Locale 0265762112
Danesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253271600
Darabani BT Impozite şi Taxe Locale 0231631203
Darasti-Ilfov Impozite şi Taxe Locale 021-3692021
Darmanesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248232106
Darmanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234.356.656
Darmanesti DB Impozite şi Taxe Locale 0745661306
Darova TM Impozite şi Taxe Locale 0256232310
Dascalu IF Impozite şi Taxe Locale 021/2673188
Dealu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 225106
Dealu Morii BC Impozite şi Taxe Locale 0234282602
Dej CJ Impozite şi Taxe Locale 0264211790/113
Deleni IS Impozite şi Taxe Locale 0232732070
Derna BH Impozite şi Taxe Locale 0752261081
Dersca BT Impozite şi Taxe Locale 0231626110
Deta TM Impozite şi Taxe Locale 0256390606
Deva HD Impozite şi Taxe Locale 0254/215417
Dimitrie Cantemir VS Impozite şi Taxe Locale 0235485392
Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Suceava Alte instituţii 0230 211 010
Ditrău HR Impozite şi Taxe Locale 0266 353 130
Doba SM Impozite şi Taxe Locale 0261869115
Dobroesti IF Impozite şi Taxe Locale 0314055016
Dofteana BC Impozite şi Taxe Locale 0234352001 int.120
Doicesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245227023
Domnesti IF Impozite şi Taxe Locale 0213515256/57 int 110
Dor Marunt CL Impozite şi Taxe Locale 0242644220
Dorobanti AR Impozite şi Taxe Locale 0257535252
Dorobantu TL Impozite şi Taxe Locale 0240576306
Dorohoi BT Impozite şi Taxe Locale 0231/613.119 0231/610.133
Dorolt SM Impozite şi Taxe Locale 0261751238
Dragalina CL Impozite şi Taxe Locale 0242708073
Draganesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236820130
Draganu AG Impozite şi Taxe Locale 0248663310
Dragasani VL Impozite şi Taxe Locale 0250811990 int 124
Dragomiresti DB Impozite şi Taxe Locale 0245236020
Dragomiresti Vale IF Impozite şi Taxe Locale 021.493.62.03
Dragoslavele AG Impozite şi Taxe Locale 0248544426
Dragus BV Impozite şi Taxe Locale 0268249618
Dragutesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253227543
Dranceni VS Impozite şi Taxe Locale 0235482354
Drobeta Turnu Severin MH Impozite şi Taxe Locale 0252/313698
Dudestii Vechi TM Impozite şi Taxe Locale 0256384104
Dudeştii Noi TM Impozite şi Taxe Locale 0256378020
Dumbrava Rosie NT Impozite şi Taxe Locale 0233282494, 0233280944, 0233282224
Dumbraveni SV Impozite şi Taxe Locale 0230245048
Dumbraveni VN Impozite şi Taxe Locale 0237255092
Dumbrăviţa TM Impozite şi Taxe Locale 0371107410
Dumitra BN Impozite şi Taxe Locale 0263/380018
Dîrlos SB Impozite şi Taxe Locale 0269852400
Eforie CT Impozite şi Taxe Locale 0241748281
Eremitu MS Impozite şi Taxe Locale 0265347112
Ernei MS Impozite şi Taxe Locale 0265335206 int.108
Eselnita MH Impozite şi Taxe Locale 0252/365070
Fagaras BV Impozite şi Taxe Locale 0368402949 int 102
Faget TM Impozite şi Taxe Locale 0256320494
Falciu VS Impozite şi Taxe Locale 0235430254
Fantana Mare SV Impozite şi Taxe Locale 0230543280
Fantanele MS Impozite şi Taxe Locale 0265580112
Fantanele PH Impozite şi Taxe Locale 0244442000- interior 102
Fantanele TR Impozite şi Taxe Locale 0247451082
Faraoani BC Impozite şi Taxe Locale 0234254152
Farcasa MM Impozite şi Taxe Locale 0262266001
Fartatesti VL Impozite şi Taxe Locale 0350408716
Faurei BR Impozite şi Taxe Locale 0239 661 424
Feldioara BV Impozite şi Taxe Locale 0268265403
Feleacu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264237097
Fetesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243-364410
Fieni DB Impozite şi Taxe Locale 0735555422
Fierbinti Targ IL Impozite şi Taxe Locale 0243280038
Fildu de Jos SJ Impozite şi Taxe Locale 0260667832
Filiasi DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/441.018
Filipesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234215800
Filipestii de Targ PH Impozite şi Taxe Locale 0728975471
Finta DB Impozite şi Taxe Locale 0245242495
Fitionesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237677822
Flamanzi BT Impozite şi Taxe Locale 0231 552 727
Floresti CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-265101
Floresti PH Impozite şi Taxe Locale 0244369502 int 710 si 712/0244369114
Floresti-Stoenesti GR Impozite şi Taxe Locale 0246256005
Focuri IS Impozite şi Taxe Locale 0232413620
Foltesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236346006
Frasin SV Impozite şi Taxe Locale 0230235334
Fratautii Vechi SV Impozite şi Taxe Locale 0230-411596
Frumoasa HR Impozite şi Taxe Locale 0266 325 282
Frumusani CL Impozite şi Taxe Locale 0721224958
Frumuseni AR Impozite şi Taxe Locale 0257455250
Fundata BV Impozite şi Taxe Locale 0268236651
Fundu Moldovei SV Impozite şi Taxe Locale 0371505061
Fundulea CL Impozite şi Taxe Locale 0724153946
Fălticeni SV Impozite şi Taxe Locale 0230542056
Gaesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245606082
Galati GL Impozite şi Taxe Locale 0236307752
Galbinasi BZ Impozite şi Taxe Locale 0371-425064
Galicea VL Impozite şi Taxe Locale 0250762152
Galăteni TR Impozite şi Taxe Locale 0760691173
Ganeasa IF Impozite şi Taxe Locale 021/3513060
Ganesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265425101
Gardani MM Impozite şi Taxe Locale 0262267335
Garleni BC Impozite şi Taxe Locale 0728139513
Garoafa VN Impozite şi Taxe Locale 0237263805/0237263881
Gataia TM Impozite şi Taxe Locale 0256 410 001
Geoagiu HD Impozite şi Taxe Locale 025424888/123
Gheorghe Doja IL Impozite şi Taxe Locale 03727833344
Gheorghe Lazar IL Impozite şi Taxe Locale 0243241510
Gheorgheni HR Impozite şi Taxe Locale 0374465570
Gheraesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233746051
Ghercesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251450580
Gherla CJ Impozite şi Taxe Locale 0264241926
Ghidfalău CV Impozite şi Taxe Locale 0267353787
Ghimbav BV Impozite şi Taxe Locale 0268258006
Ghindaoani NT Impozite şi Taxe Locale 0233270258
Ghioroc AR Impozite şi Taxe Locale 0257461101
Ghiroda TM Impozite şi Taxe Locale 0256/205201
Giarmata TM Impozite şi Taxe Locale 0256 369101
Gilau CJ Impozite şi Taxe Locale 0264 371 646
Giroc TM Impozite şi Taxe Locale 0 256 395 648
Giurgeni IL Impozite şi Taxe Locale 0243277010
Giurgiu GR Impozite şi Taxe Locale 0246231521
Glavile VL Impozite şi Taxe Locale 0250764023
Glina IF Impozite şi Taxe Locale 021.467.12.14
Glodeni DB Impozite şi Taxe Locale 0747114301
Glodeni MS Impozite şi Taxe Locale 0265338112 int 14
Golesti VN Impozite şi Taxe Locale 0728958650
Gologanu VN Impozite şi Taxe Locale 0237244624/13,0237244624
Gradistea IF Impozite şi Taxe Locale 021.266.27.60
Granicesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230414557
Greci TL Impozite şi Taxe Locale 0240575051/0240708947
Grosi MM Impozite şi Taxe Locale 0262258685
Gruiu IF Impozite şi Taxe Locale 021/3508008
Grumazesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233- 786059
Grădiştea VL Impozite şi Taxe Locale 0250867009
Gugesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237250046
Gura Humorului SV Impozite şi Taxe Locale 0230235051/132
Gura Ocnitei DB Impozite şi Taxe Locale 0245673260
Gura Teghii BZ Impozite şi Taxe Locale 0238500000
Gura Vadului PH Impozite şi Taxe Locale 0244251005
Gura Vaii BC Impozite şi Taxe Locale 0371 407 500
Gălăuţaş HR Impozite şi Taxe Locale 0266 345 604
Halchiu BV Impozite şi Taxe Locale 0268481003
Hamcearca TL Impozite şi Taxe Locale 0374001402
Hantesti, SV Impozite şi Taxe Locale 0230569081
Harlau IS Impozite şi Taxe Locale 0232720412 int.128
Harseni BV Impozite şi Taxe Locale 0268247800
Harsova CT Impozite şi Taxe Locale 0241 870 300
Hartiesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248297050
Hartop SV Impozite şi Taxe Locale 0753022946
Hasmas AR Impozite şi Taxe Locale 0257-321.777
Hateg HD Impozite şi Taxe Locale 0354808120/0354808121/118
Helegiu BC Impozite şi Taxe Locale 0234 333 000
Hemeius BC Impozite şi Taxe Locale 0234217510
Hoceni VS Impozite şi Taxe Locale 0235485483
Hodac MS Impozite şi Taxe Locale 0265538601
Horezu VL Impozite şi Taxe Locale 0250860190
Horia TL Impozite şi Taxe Locale 0240576006
Horodniceni SV Impozite şi Taxe Locale 0754684243
Huedin CJ Impozite şi Taxe Locale 0264351548
Hulubesti com DB Impozite şi Taxe Locale 0245708600
Hunedoara HD Impozite şi Taxe Locale 0254/710500
Husi VS Impozite şi Taxe Locale 0235480009 int 114
Hărman BV Impozite şi Taxe Locale 0268367221
I L Caragiale DB Impozite şi Taxe Locale 0245660332
I.C.Bratianu TL Impozite şi Taxe Locale 0240573134
Ianca BR Impozite şi Taxe Locale 0239668178 int 17
Ianca OT Impozite şi Taxe Locale 0249537005
Iara CJ Impozite şi Taxe Locale 0264333103
Iasi IS Impozite şi Taxe Locale 0232267582
Ibanesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265538300
Iclod CJ Impozite şi Taxe Locale 0264263370
Icusesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233762567
Iernut MS Impozite şi Taxe Locale 0724011609
Ighiu AB Impozite şi Taxe Locale 0258844103
Ilia HD Impozite şi Taxe Locale 0254 282716
Ilisesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230521248
Ilva Mica BN Impozite şi Taxe Locale 0263373554
Independenta GL Impozite şi Taxe Locale 0236826907
Insuratei BR Impozite şi Taxe Locale 0239660312 int.16,24,25
Intorsura Buzaului CV Impozite şi Taxe Locale 0267370337
Ipotesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230525501
Iratosu AR Impozite şi Taxe Locale 0257454101
Isaccea TL Impozite şi Taxe Locale 0240506616
Isalnita DJ Impozite şi Taxe Locale 0251448004
Ivanesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235340506
Ivesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236/866004
Izvoarele TL Impozite şi Taxe Locale 0240548794
Izvoru Crisului CJ Impozite şi Taxe Locale 0264257140
Jamu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256235101
Jaristea VN Impozite şi Taxe Locale 0237679111
Jegalia CL Impozite şi Taxe Locale 02420 342 021
Jijila TL Impozite şi Taxe Locale 0240550002/0240550024
Jilava IF Impozite şi Taxe Locale 0214570114
Jimbolia TM Impozite şi Taxe Locale 0256360218
Joseni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 364 498
Jucu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264233084
Laza VS Impozite şi Taxe Locale 0235346674
Lazuri SM Impozite şi Taxe Locale 0261753213
Lechinta BN Impozite şi Taxe Locale 0263274433
Lehliu-Gara CL Impozite şi Taxe Locale 0242641124
Leliceni HR Impozite şi Taxe Locale 0266310583
Lenauheim TM Impozite şi Taxe Locale 0256360428
Leordeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248/653101
Leresti AG Impozite şi Taxe Locale 0248549201
Letcani IS Impozite şi Taxe Locale 0232296770
Letea Veche BC Impozite şi Taxe Locale 0234.213.474
Licurici GJ Impozite şi Taxe Locale 0253231647
Liesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236821020
Limanu CT Impozite şi Taxe Locale 0749205540
Lipanesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244217215/0244215217
Lipova AR Impozite şi Taxe Locale 0257-561.133
Lipovat VS Impozite şi Taxe Locale 0235345740
Lisa BV Impozite şi Taxe Locale 0268/246795 / 0744529516
Livezeni MS Impozite şi Taxe Locale 0265243303
Lopadea Noua AB Impozite şi Taxe Locale 0258875245
Lopatari BZ Impozite şi Taxe Locale 0238-704064
Ludus MS Impozite şi Taxe Locale 0265411716 int 119
Lueta HR Impozite şi Taxe Locale 0266220729
Lugoj TM Impozite şi Taxe Locale 0256351441 int 209
Luizi Calugara BC Impozite şi Taxe Locale 0234218011
Lumina CT Impozite şi Taxe Locale 0241251828
Luna CJ Impozite şi Taxe Locale 0744644974
Lunca Ilvei BN Impozite şi Taxe Locale 0731358856
Lungesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250830502
Lunguletu DB Impozite şi Taxe Locale 0245717502
Lupeni HD Impozite şi Taxe Locale 0254560725 int 122
Lăzarea HR Impozite şi Taxe Locale 0266352691
Macea AR Impozite şi Taxe Locale 0257536101 (int.14)
Macin TL Impozite şi Taxe Locale 0240571354
Maciuca VL Impozite şi Taxe Locale 0787685795
Madaras HR Impozite şi Taxe Locale 0266-335824
Magherani MS Impozite şi Taxe Locale 0265587112
Magura BC Impozite şi Taxe Locale 0234212406
Magura Ilvei BN Impozite şi Taxe Locale 0263375865
Magurele IF Impozite şi Taxe Locale 0214574091/24
Magurele PH Impozite şi Taxe Locale 0244217401
Magureni PH Impozite şi Taxe Locale 0244384203
Malu cu Flori DB Impozite şi Taxe Locale 0735726919
Malu Mare DJ Impozite şi Taxe Locale 0251446145
Malureni AG Impozite şi Taxe Locale 0248765049
Manasia IL Impozite şi Taxe Locale 0243255681
Manastirea Casin BC Impozite şi Taxe Locale 0234331824
Manastireni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264375201
Maneciu PH Impozite şi Taxe Locale 0244295225
Manesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245 732 011
Mangalia CT Impozite şi Taxe Locale 0749995665;0725555201
Marasesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237260550
Margau CJ Impozite şi Taxe Locale 0733242525
Marghita BH Impozite şi Taxe Locale 0259 362 001
Margineni BC Impozite şi Taxe Locale 0234211032
Mastacani GL Impozite şi Taxe Locale 0236346576
Matca GL Impozite şi Taxe Locale 0236860004
Mavrodin TR Impozite şi Taxe Locale 0247 330 761
Maxineni BR Impozite şi Taxe Locale 0239695795
Medgidia CT Impozite şi Taxe Locale 0241812300
Medias SB Impozite şi Taxe Locale 0269803815
Mediesu Aurit SM Impozite şi Taxe Locale 0730122259
Mehadia CS Impozite şi Taxe Locale 0255-523121
Merei BZ Impozite şi Taxe Locale 0238509159
Merisani AG Impozite şi Taxe Locale 0248763201
Metes AB Impozite şi Taxe Locale 0258849003
Mica Ms Impozite şi Taxe Locale 0265454112
Micesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248234002
Miercurea Ciuc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 315 120
Miercurea Sibiului SB Impozite şi Taxe Locale 0269533102
Mihaesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248/560002
Mihai Bravu TL Impozite şi Taxe Locale 0240707113
Mihai Eminescu BT Impozite şi Taxe Locale 0231 512183 int 507
Mihai Viteazu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264329101
Mihail Kogalniceanu CT Impozite şi Taxe Locale 0241258156
Mihail Kogalniceanu IL Impozite şi Taxe Locale 0343801946
Mihail Kogalniceanu TL Impozite şi Taxe Locale 0240563001
Mihalt AB Impozite şi Taxe Locale 0258718101
Mihăileni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 326 063
Milas BN Impozite şi Taxe Locale 0263354397
Milcovul VN Impozite şi Taxe Locale 0237243040
Mioveni AG Impozite şi Taxe Locale 0348401404
Mircesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232713250
Miroslava IS Impozite şi Taxe Locale 0232/295680
Miroși AG Impozite şi Taxe Locale -
Misca AR Impozite şi Taxe Locale 0257 354 140
Mischii DJ Impozite şi Taxe Locale 0251450194
Mitreni CL Impozite şi Taxe Locale 0242525450 int.103
Mizil PH Impozite şi Taxe Locale 0723.588.808/ 0745.081.436
Moacsa CV Impozite şi Taxe Locale 0267345721
Moara SV Impozite şi Taxe Locale 023053625
Moara Vlasiei IF Impozite şi Taxe Locale 021 267 2135
Mociu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264235235
Modelu CL Impozite şi Taxe Locale 0242312553
Moftin SM Impozite şi Taxe Locale 0261.875.116
Mogosoaia IF Impozite şi Taxe Locale 021.351.66.92
Moieciu BV Impozite şi Taxe Locale 0368 446 459
Moisei MM Impozite şi Taxe Locale 0262347601
Moldova Noua CS Impozite şi Taxe Locale 0355401151
Moldoveni IL Impozite şi Taxe Locale 0243 285 523
Monor BN Impozite şi Taxe Locale 0263261830
Moraresti AG Impozite şi Taxe Locale 0248240011
Moreni DB Impozite şi Taxe Locale 0245667265
Moroeni DB Impozite şi Taxe Locale 0728.388.938
Mosnita Noua TM Impozite şi Taxe Locale 0256393503
Mosoaia AG Impozite şi Taxe Locale 0248/294198
Motatei DJ Impozite şi Taxe Locale 0251326211
Motru GJ Impozite şi Taxe Locale 0253410630
Movila Banului BZ Impozite şi Taxe Locale 0238796601
Movilita IL Impozite şi Taxe Locale 0243319162
Movilita VN Impozite şi Taxe Locale 0237/678801
Muereasca VL Impozite şi Taxe Locale 0250755730
Mugeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266245490
Munteni GL Impozite şi Taxe Locale 0236820126
Munteni-Buzau IL Impozite şi Taxe Locale 0243-260 001
Muntenii de Jos VS Impozite şi Taxe Locale 0728072848
Murfatlar CT Impozite şi Taxe Locale 0241234350
Murighiol TL Impozite şi Taxe Locale 0240545969
Musatesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248-268 622
Musenita SV Impozite şi Taxe Locale 0230 280162
Măieruș BV Impozite şi Taxe Locale 0268,284,771
Mărăcineni AG Impozite şi Taxe Locale 0248278893
Nades MS Impozite şi Taxe Locale 0265763112
Nalbant TL Impozite şi Taxe Locale 0240548503
Nanesti VN Impozite şi Taxe Locale 0743487875
Nasaud BN Impozite şi Taxe Locale 0263 361 027
Negreni CJ Impozite şi Taxe Locale 0733242525
Negresti-Oas SM Impozite şi Taxe Locale 0261854845 int 122
Negrești VS Impozite şi Taxe Locale 0235457679 - int 127
Negri BC Impozite şi Taxe Locale 0234228001
Negru Voda CT Impozite şi Taxe Locale 0241780195
Nehoiu BZ Impozite şi Taxe Locale 0238504548
Nicolae Balcescu BC Impozite şi Taxe Locale 0234214071
Nicolae Balcescu CT Impozite şi Taxe Locale 0241257016
Nicolae Balcescu VL Impozite şi Taxe Locale 0250761089/0724553982
Niculesti DB Impozite şi Taxe Locale 021.267.06.06
Nimigea BN Impozite şi Taxe Locale 0263381005
Nitchidorf TM Impozite şi Taxe Locale 0256413010
Novaci GJ Impozite şi Taxe Locale 0253466221
Nucet DB Impozite şi Taxe Locale 0245267004 / 0245267007
Nuci IF Impozite şi Taxe Locale 0212696010
Nufaru TL Impozite şi Taxe Locale 0240549054
Ocna Sibiului SB Impozite şi Taxe Locale 0269/541301
Odobesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237675224
Odorheiu Secuiesc HR Impozite şi Taxe Locale 0266-218382/ int. 1907
Oituz BC Impozite şi Taxe Locale 0234337010 int 108
Olanu VL Impozite şi Taxe Locale 0250762306
Oltenesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235485017
Oltenita CL Impozite şi Taxe Locale 0212508750
Oltina CT Impozite şi Taxe Locale 0241851852
Oneşti BC Impozite şi Taxe Locale 0234324243 Int. 213
Oradea BH Impozite şi Taxe Locale 0259437000
Oras Jibou SJ Impozite şi Taxe Locale 0260644713 int 102
Orastie HD Impozite şi Taxe Locale 0254241513/111
Orastioara de sus HD Impozite şi Taxe Locale 025246650
Orlat SB Impozite şi Taxe Locale 0269571104, 0269571455
Orsova MH Impozite şi Taxe Locale 0252361233
Osesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235346317
Osorhei BH Impozite şi Taxe Locale 0259313213
Ostrov TL Impozite şi Taxe Locale 0240577336
Otelu Rosu CS Impozite şi Taxe Locale 0724300994
Otesani VL Impozite şi Taxe Locale 0250860676
Otopeni IF Impozite şi Taxe Locale 0213520033/123
Ovidiu CT Impozite şi Taxe Locale 0241255340 int 137
Padureni TM Impozite şi Taxe Locale 0256411133 int.2
Palatca CJ Impozite şi Taxe Locale 0746281648
Panciu VN Impozite şi Taxe Locale 0237275811
Panet MS Impozite şi Taxe Locale 0265-322112
Pantelimon IF Impozite şi Taxe Locale 0213502440
Panticeu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264227840
Pargaresti BC Impozite şi Taxe Locale 0234347510
Parjol BC Impozite şi Taxe Locale 0234384016
Pascani IS Impozite şi Taxe Locale 0232/761.105
Pastraveni NT Impozite şi Taxe Locale 0233783005
Patarlagele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238 550 001
Paulesti SM Impozite şi Taxe Locale 0762691703
Paulis AR Impozite şi Taxe Locale 0257388101
Paunesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237268104
Pechea GL Impozite şi Taxe Locale 0236823507
Pecica AR Impozite şi Taxe Locale 0257468323
Peciu Nou TM Impozite şi Taxe Locale 0256414201
Periam TM Impozite şi Taxe Locale 0256375001
Peris IF Impozite şi Taxe Locale 021.267 0210
Perisoru CL Impozite şi Taxe Locale 0242346010
Pestisani GJ Impozite şi Taxe Locale 0253277100
Petrachioaia IF Impozite şi Taxe Locale 0213617444
Petrila HD Impozite şi Taxe Locale 0354407900
Petroşani HD Impozite şi Taxe Locale 0254541221
Petru Rares BN Impozite şi Taxe Locale 0263344000
Piatra Neamţ NT Impozite şi Taxe Locale 0233213884
Piatra-Olt OT Impozite şi Taxe Locale 0349803010
Pietrari VL Impozite şi Taxe Locale 0250864166
Pietroasele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238512000
Pietrosita DB Impozite şi Taxe Locale 0245778247
Piscolt SM Impozite şi Taxe Locale 0261824800
Piscu GL Impozite şi Taxe Locale 0236827529
Piteşti AG Impozite şi Taxe Locale 0248707380
Ploieşti PH Impozite şi Taxe Locale 0344801051
Ploscuteni VN Impozite şi Taxe Locale 0237272400
Plăieșii de Jos HR Impozite şi Taxe Locale 0729017463
Poarta Alba CT Impozite şi Taxe Locale 0241853228
Podari DJ Impozite şi Taxe Locale 0748200623
Podoleni NT Impozite şi Taxe Locale 0233/299.458
Pogoanele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238552123
Poiana Campina PH Impozite şi Taxe Locale 0244351920
Poiana Cristei VN Impozite şi Taxe Locale 0237252182
Poiana Lacului AG Impozite şi Taxe Locale 0248293046
Poiana Mare DJ Impozite şi Taxe Locale 0251236285
Poiana Marului BV Impozite şi Taxe Locale 0368008176
Poiana Stampei SV Impozite şi Taxe Locale 0230575177 int 27
Poienarii Burchii PH Impozite şi Taxe Locale 0244/486244
Poienarii de Arges AG Impozite şi Taxe Locale 0248747140
Poienesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235347085
Poienile de Sub Munte MM Impozite şi Taxe Locale 0262367075
Pojorata SV Impozite şi Taxe Locale 0230236345
Polovragi GJ Impozite şi Taxe Locale 0253476135
Popesti Leordeni IF Impozite şi Taxe Locale 0374.408.815
Popesti VN Impozite şi Taxe Locale 0765540526
Popricani IS Impozite şi Taxe Locale 0758915718
Porumbacu de Jos SB Impozite şi Taxe Locale 0269522101 int. 102
Praid HR Impozite şi Taxe Locale 0266240175
Prajeni BT Impozite şi Taxe Locale 0231553010
Predeal BV Impozite şi Taxe Locale 0268456237
Predesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251454002
Prejmer BV Impozite şi Taxe Locale 0268/362.003 int.114
Priboieni AG Impozite şi Taxe Locale 0248656001
Prigoria GJ Impozite şi Taxe Locale 0753066100
Prisacani IS Impozite şi Taxe Locale 0232295858
Provita de Jos PH Impozite şi Taxe Locale 0244354227
Provita de Sus PH Impozite şi Taxe Locale 0244/354567, 0244/354856
Prundu Bârgăului BN Impozite şi Taxe Locale 0753.056.530
Puchenii Mari PH Impozite şi Taxe Locale 0735860562
Pucioasa oras DB Impozite şi Taxe Locale 0245 760 484
Pufesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237263052
Pîrscov BZ Impozite şi Taxe Locale 0238527006
Păuleni- Ciuc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 333601
Păulesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244224958
Racaciuni BC Impozite şi Taxe Locale 0234251212
Rachiteni IS Impozite şi Taxe Locale 0232740056
Rachiti BT Impozite şi Taxe Locale 0231544210 int 203
Raciu MS Impozite şi Taxe Locale 0265426003/0265.426.212,
Racovita BR Impozite şi Taxe Locale 0239698725
Racu HR Impozite şi Taxe Locale 0266379237
Radauti SV Impozite şi Taxe Locale 0230565567
Radovanu CL Impozite şi Taxe Locale 0242517215
Radulesti IL Impozite şi Taxe Locale 0761189559
Rafaila VS Impozite şi Taxe Locale 0335459274
Rasnov BV Impozite şi Taxe Locale 0268230002
Raucesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233 / 788.003
Rauseni BT Impozite şi Taxe Locale 0787874423
Razvad DB Impozite şi Taxe Locale 0245677516
Rebra BN Impozite şi Taxe Locale 0263-366042
Rebricea VS Impozite şi Taxe Locale 0235457050
Recea AG Impozite şi Taxe Locale 0248696143
Recea BV Impozite şi Taxe Locale 0268246003
Recea MM Impozite şi Taxe Locale 0262.287.240
Reci CV Impozite şi Taxe Locale 0267 373 803
Rediu IS Impozite şi Taxe Locale 0232 254 040
Reghin MS Impozite şi Taxe Locale 0733079861
Remetea Chioarului MM Impozite şi Taxe Locale 0262-288.212
Remetea HR Impozite şi Taxe Locale 0266352101
Remeti MM Impozite şi Taxe Locale 0751296354
Resita CS Impozite şi Taxe Locale 0255.211.690 / 0255.217.165
Reviga IL Impozite şi Taxe Locale 0243246199
Roman NT Impozite şi Taxe Locale 0233742426
Romanesti IS Impozite şi Taxe Locale 0741421534
Romos HD Impozite şi Taxe Locale 0254245620
Romuli BN Impozite şi Taxe Locale 0263383010
Roseti CL Impozite şi Taxe Locale 0242344022
Rosiesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235436610
Rosiile VL Impozite şi Taxe Locale 0350525242
Rosiori BC Impozite şi Taxe Locale 0234228501
Rosiorii de Vede TR Impozite şi Taxe Locale 0247460101
Rovinari GJ Impozite şi Taxe Locale 0253371095 int 106
Roznov NT Impozite şi Taxe Locale 0752888104
Runcu Salvei BN Impozite şi Taxe Locale 0363401943
Rupea BV Impozite şi Taxe Locale 0268260490
Ruscova MM Impozite şi Taxe Locale 0262365251
Rusii Munti MS Impozite şi Taxe Locale 0265554201
Râmnicu Sărat BZ Impozite şi Taxe Locale 0238561946
Râmnicu Vâlcea VL Impozite şi Taxe Locale 0250735351
Sabaoani NT Impozite şi Taxe Locale 0233-735009 int 16
Sabareni GR Impozite şi Taxe Locale 0246253293
Sacaseni SM Impozite şi Taxe Locale 0261822605
Sacele BV Impozite şi Taxe Locale 0268276164
Sacuieu CJ Impozite şi Taxe Locale 0723013700
Sadova SV Impozite şi Taxe Locale 0230 314200
Sagu AR Impozite şi Taxe Locale 0257418101
Sahateni BZ Impozite şi Taxe Locale 0238794137
Salatrucel VL Impozite şi Taxe Locale 0250750031
Salatrucu AG Impozite şi Taxe Locale 0248545013
Salcea SV Impozite şi Taxe Locale 0785224053
Salcioara DB Impozite şi Taxe Locale 0245723661
Saligny CT Impozite şi Taxe Locale 0371111743
Saliste SB Impozite şi Taxe Locale 0269/553512
Salonta BH Impozite şi Taxe Locale 0359-409730
Salsig MM Impozite şi Taxe Locale 0262267001
Sanandrei TM Impozite şi Taxe Locale 0256383500
Sancraiu de Mures MS Impozite şi Taxe Locale 0265316965
Sandominic HR Impozite şi Taxe Locale 0744 179 260
Sanduleni BC Impozite şi Taxe Locale 0745354348
Sangeorgiu de Mures MS Impozite şi Taxe Locale 0720110854
Sangeorz-Bai BN Impozite şi Taxe Locale 0263370598
Sanmartin BH Impozite şi Taxe Locale 0259318003 (interior 116)
Sanmartin HR Impozite şi Taxe Locale 0266332122
Sannicolau Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256370366
Sanpetru BV Impozite şi Taxe Locale 0268360028
Sansimion HR Impozite şi Taxe Locale 0266334603
Santamaria-Orlea HD Impozite şi Taxe Locale 0254770630
Santana AR Impozite şi Taxe Locale 0357100074
Santimbru AB Impozite şi Taxe Locale 0258842101
Sapoca BZ Impozite şi Taxe Locale 0238508144
Sarata BC Impozite şi Taxe Locale 0234214866
Sarmasu MS Impozite şi Taxe Locale 0265421855
Sarulesti CL Impozite şi Taxe Locale 0242311935
Saschiz MS Impozite şi Taxe Locale 0265 711 602
Sascut BC Impozite şi Taxe Locale 0766812795
Satchinez TM Impozite şi Taxe Locale 0256379500
Satu Mare HR Impozite şi Taxe Locale 0266 245140- int 108
Satu Mare SM Impozite şi Taxe Locale 0261/702600
Satulung MM Impozite şi Taxe Locale 0751075783
Saucesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234215131
Saulesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253472126
Savadisla CJ Impozite şi Taxe Locale 0264374271
Savinesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233281573 (interior 111)
Scaesti DJ Impozite şi Taxe Locale 0251447007
Scanteia IS Impozite şi Taxe Locale 0747151700
Scheia SV Impozite şi Taxe Locale 0230526588
Schela GL Impozite şi Taxe Locale 0236828100
Schitu Duca IS Impozite şi Taxe Locale 0232324306 int 9
Schitu Golesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248566500
Scoarta GJ Impozite şi Taxe Locale 0253280222
Scobinti IS Impozite şi Taxe Locale 0232720310
Scornicesti OT Impozite şi Taxe Locale 0249.460.444
Scortaru Nou BR Impozite şi Taxe Locale 0239697519
Scorteni BC Impozite şi Taxe Locale 0234354500
Scorteni PH Impozite şi Taxe Locale 0785240527
Sebes AB Impozite şi Taxe Locale 0258 731 004
Sebis AR Impozite şi Taxe Locale 0257311008 ( int.216)
Sector 1 Impozite şi Taxe Locale 0213146149
Sector 2 Impozite şi Taxe Locale 0314.03.99.00
Sector 3 Impozite şi Taxe Locale 0213275146
Sector 4 Impozite şi Taxe Locale 021.9441
Sector 5 Impozite şi Taxe Locale 0724.500.062
Sector 6 Impozite şi Taxe Locale 021.413.77.90
Secuieni HR Impozite şi Taxe Locale 0746492055
Segarcea DJ Impozite şi Taxe Locale 0251210750
Seini MM Impozite şi Taxe Locale 0262491090
Seleus AR Impozite şi Taxe Locale 0257329101
Selimbar SB Impozite şi Taxe Locale 0269560001
Semlac AR Impozite şi Taxe Locale 0257534102
Sendreni GL Impozite şi Taxe Locale 0236807300
Sepreus AR Impozite şi Taxe Locale 0257356262
Serviciul Public de Interes Local Administratia Patrimoniului Local - Aiud Alte instituţii 0258861593
Serviciul Salubrizare Vernesti BZ Alte instituţii 0749138724
Sfantu Gheorghe IL Impozite şi Taxe Locale 0243262224
Sfantu Gheorghe TL Impozite şi Taxe Locale 0371337460
Sfântu Gheorghe CV Impozite şi Taxe Locale 0267311303
Sibiu SB Impozite şi Taxe Locale 0269/208800 interior 588
Siculeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 379107
Sieu BN Impozite şi Taxe Locale 0263260159
Sieu-Magherus BN Impozite şi Taxe Locale 0263277020
Sighetu Marmaţiei MM Impozite şi Taxe Locale 0262314580
Sighişoara MS Impozite şi Taxe Locale 0743169477
Sihlea VN Impozite şi Taxe Locale 023727708
Simeria HD Impozite şi Taxe Locale 0254/260050
SIMIAN MH Impozite şi Taxe Locale 0252338693
Simleu Silvaniei SJ Impozite şi Taxe Locale 0260678622 Int 118
Simnicu de Sus DJ Impozite şi Taxe Locale 0251451094
Sinesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243319506
Sinesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250867120
Sintereag BN Impozite şi Taxe Locale 0263351026
Siret SV Impozite şi Taxe Locale 0230 280 901
Siria AR Impozite şi Taxe Locale 0257531101
Sirna PH Impozite şi Taxe Locale 0244485012
Sisesti MM Impozite şi Taxe Locale 0262298001
Slanic Moldova BC Impozite şi Taxe Locale 0234348069
Slanic PH Impozite şi Taxe Locale 0244 240 299
Slatina OT Impozite şi Taxe Locale 0249/414.004
Slava Cercheza TL Impozite şi Taxe Locale 0784203469
Slimnic SB Impozite şi Taxe Locale 0268 856101
Slobozia Ciorasti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256942
Slobozia Conachi GL Impozite şi Taxe Locale 0236 831400
Slobozia IL Impozite şi Taxe Locale 0243/231401
Slobozia Moara DB Impozite şi Taxe Locale 0245724174
Smardan GL Impozite şi Taxe Locale 0236830020
Smardan TL Impozite şi Taxe Locale 0240571848
Snagov IF Impozite şi Taxe Locale 021 351 06 42
Soars BV Impozite şi Taxe Locale 0268 285 440
Socodor AR Impozite şi Taxe Locale 0257358100 / 0257358112
Sofronea AR Impozite şi Taxe Locale 0731404668
Soimuș HD Impozite şi Taxe Locale 0254.237.350
Somcuta Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262280055/22
Somova TL Impozite şi Taxe Locale 0240541059
Sotanga DB Impozite şi Taxe Locale 0245 229 207
Soveja VN Impozite şi Taxe Locale 0237242001
Stalpeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248565537
Stanilesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235483019
Stefan cel Mare BC Impozite şi Taxe Locale 0234339250
Stefan cel Mare NT Impozite şi Taxe Locale 0233292001
Stefanesti BT Impozite şi Taxe Locale 0231564101
Stefanestii de Jos IF Impozite şi Taxe Locale 0213613529
Stefesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244 243 030
Stefănești AG Impozite şi Taxe Locale 0248266752
Stelnica IL Impozite şi Taxe Locale 0243361785
Stolnici AG Impozite şi Taxe Locale 0248676201
Straja SV Impozite şi Taxe Locale 0230576947 int.1007
Strehaia MH Impozite şi Taxe Locale 0252370159
Stremt AB Impozite şi Taxe Locale 0258848056
Străoane VN Impozite şi Taxe Locale 0237674798
Suceava SV Impozite şi Taxe Locale 0230212696/224
Suceveni GL Impozite şi Taxe Locale 0236348260
SUDITI IL Impozite şi Taxe Locale 0343103946 int.15
Suici AG Impozite şi Taxe Locale 0248545155
Sulina TL Impozite şi Taxe Locale 0240543001
Sura Mare SB Impozite şi Taxe Locale 0269/ 543288, interior 111
Suraia VN Impozite şi Taxe Locale 0237245001
Surdila Greci BR Impozite şi Taxe Locale 0339408724
Suseni AG Impozite şi Taxe Locale 0248699397
Suseni HR Impozite şi Taxe Locale 0731031077
Suseni MS Impozite şi Taxe Locale 0265348084
Sântimbru HR Impozite şi Taxe Locale 0266347098
Sîncrăieni HR Impozite şi Taxe Locale 0754450232
Sîntana de Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0265323517
Săcălaz TM Impozite şi Taxe Locale 0256367101
Talmaciu SB Impozite şi Taxe Locale 0269555359 int 2
Tamaseni NT Impozite şi Taxe Locale 0233749494
Tamboesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256105
Tandarei IL Impozite şi Taxe Locale 0243 273 529/0737357990
Tansa IS Impozite şi Taxe Locale 0232325170
Tarcau NT Impozite şi Taxe Locale +40233-240951 -interior 16
Targoviste DB Impozite şi Taxe Locale 0245611378/304
Targsoru Vechi PH Impozite şi Taxe Locale 0244-482291
Targu Bujor Gl Impozite şi Taxe Locale 0236340339
Targu Frumos IS Impozite şi Taxe Locale 0232/710.906 int.118
Targu Jiu GJ Impozite şi Taxe Locale 0253238410
Targu Lapus MM Impozite şi Taxe Locale 0262384465
Targu Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0365455450 Int. 207
Targu Neamt NT Impozite şi Taxe Locale 0233/790250
Targu Ocna BC Impozite şi Taxe Locale 0234344114
Targu Secuiesc CV Impozite şi Taxe Locale 0267360290
Targu Trotus BC Impozite şi Taxe Locale 0234347002
Tarlisua BN Impozite şi Taxe Locale 0263352161
Tarlungeni BV Impozite şi Taxe Locale 0268365713
Tarna Mare SM Impozite şi Taxe Locale 0261832001
Tarnaveni MS Impozite şi Taxe Locale 0265443208
Tartasesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245261261
Tasnad SM Impozite şi Taxe Locale 0261/825701
Tatarani DB Impozite şi Taxe Locale 0723232098
Tatarusi IS Impozite şi Taxe Locale 0232.722.828, 0232.714.500
Tautii Magheraus MM Impozite şi Taxe Locale 0262293048
Taxe si Impozite Constanta Impozite şi Taxe Locale 0241488558
Techirghiol CT Impozite şi Taxe Locale 0241735622
Tecuci GL Impozite şi Taxe Locale 0372364111 interior 34
Teius AB Impozite şi Taxe Locale 0258851101
Telciu BN Impozite şi Taxe Locale 0766493040
Telega PH Impozite şi Taxe Locale 0244368468
Teliu BV Impozite şi Taxe Locale 0268518316
Tetoiu VL Impozite şi Taxe Locale 0752228041
Tibanesti IS Impozite şi Taxe Locale 074939571
Ticleni GJ Impozite şi Taxe Locale 0253234361
Ticvaniu Mare CS Impozite şi Taxe Locale 0255577100
Tifesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237269500
Tiganasi IS Impozite şi Taxe Locale 0232299072
Timisesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233787050
Timişoara TM Impozite şi Taxe Locale 0256408100
Tinosu PH Impozite şi Taxe Locale 0244.482702 int.14
Tiream SM Impozite şi Taxe Locale 0727826854
Tisau BZ Impozite şi Taxe Locale 0238/797560
Tismana GJ Impozite şi Taxe Locale 0752310204
Titesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248299012
Titu DB Impozite şi Taxe Locale 0245651095
Todiresti VS Impozite şi Taxe Locale 0335711012
Tomesti HR Impozite şi Taxe Locale 0266378118
Tomesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232290434
Tomşani VL Impozite şi Taxe Locale 0250863584
Topliţa HR Impozite şi Taxe Locale 0266341871
Topolog TL Impozite şi Taxe Locale 0240568530
Topoloveni AG Impozite şi Taxe Locale 0248666259
Topraisar CT Impozite şi Taxe Locale 0241.785.238, 0241.785.105
Tritenii de Jos CJ Impozite şi Taxe Locale 0264285998
Tudor Vladimirescu GL Impozite şi Taxe Locale 0236828603
Tudora BT Impozite şi Taxe Locale 0231589110
Tulcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240532950
Tulucesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236345007
Tunari IF Impozite şi Taxe Locale 021 267 53 10
Tupilati NT Impozite şi Taxe Locale 0233782003/0233782001
Turcineşti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253226735
Turcoaia TL Impozite şi Taxe Locale 0240574545
Turda CJ Impozite şi Taxe Locale 0264313053
Turnu Magurele TR Impozite şi Taxe Locale 0247411298
Turnu Rosu SB Impozite şi Taxe Locale 0269527888
Tuzla CT Impozite şi Taxe Locale 0241747178
Tuşnad HR Impozite şi Taxe Locale 0266334235
Uivar TM Impozite şi Taxe Locale 0256366501
Ulieși HR Impozite şi Taxe Locale 0266222111
Ulmeni CL Impozite şi Taxe Locale 0242523554
Ulmi DB Impozite şi Taxe Locale 0245.631.082
Ulmi GR Impozite şi Taxe Locale 0246-255046
Ungheni MS Impozite şi Taxe Locale 0265328212
Urechesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237251008
Uricani HD Impozite şi Taxe Locale 0254.511.121 int. 215
Urlati PH Impozite şi Taxe Locale 0244/271429/int.107
Urziceni IL Impozite şi Taxe Locale 0243/254975 int. 25
Vacareni TL Impozite şi Taxe Locale 0240541539
Vadeni BR Impozite şi Taxe Locale 0239 697664
Vadu Pasii BZ Impozite şi Taxe Locale 0238788109
Vaideeni VL Impozite şi Taxe Locale 0250865009
Valcelele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238776857
VALEA CRISULUI CV Impozite şi Taxe Locale 0267/374541
Valea Doftanei PH Impozite şi Taxe Locale 0244365367
Valea Lunga DB Impozite şi Taxe Locale 0245661509
Valea Lupului IS Impozite şi Taxe Locale 0232272590
Valea Mare CV Impozite şi Taxe Locale 0751172220
Valea Mare Pravat AG Impozite şi Taxe Locale 0248557112
Valea Marului GL Impozite şi Taxe Locale 0236819926
Valea Nucarilor TL Impozite şi Taxe Locale 0240549222
Valea Ramnicului BZ Impozite şi Taxe Locale 0238774410
Valea Seaca IS Impozite şi Taxe Locale 0785258048
Valea Teilor TL Impozite şi Taxe Locale 0240541881
Valu lui Traian CT Impozite şi Taxe Locale 0241231006
Vama Buzaului BV Impozite şi Taxe Locale 0268 288505
Vanatori GL Impozite şi Taxe Locale 0236344004
Vanatori VN Impozite şi Taxe Locale 0237262334
Vanju Mare MH Impozite şi Taxe Locale 0252350660
Varasti GR Impozite şi Taxe Locale 0246237121
Varfurile AR Impozite şi Taxe Locale 0257318501
Vargata MS Impozite şi Taxe Locale 0265588112
Varsag HR Impozite şi Taxe Locale 0366-505.286
Vaslui VS Impozite şi Taxe Locale 0235/310999, interior 001
Vatra Dornei SV Impozite şi Taxe Locale 0230375229
Vedea AG Impozite şi Taxe Locale 0248 248 179
Verneşti BZ Impozite şi Taxe Locale 0238705007
Vetel HD Impozite şi Taxe Locale 0254237733
Vetis SM Impozite şi Taxe Locale 0769046303
Vetrișoaia VS Impozite şi Taxe Locale 0766709254
Victoria BV Impozite şi Taxe Locale 0268241525
Videle TR Impozite şi Taxe Locale 0247453017
Vidra IF Impozite şi Taxe Locale 021.361.22.65
Vidra VN Impozite şi Taxe Locale 0237673 337
Viisoara BT Impozite şi Taxe Locale 0231549910
Viisoara CJ Impozite şi Taxe Locale 0264327560
Vinga AR Impozite şi Taxe Locale 0257460126
Vintila Voda BZ Impozite şi Taxe Locale 0238509003
Vintu de Jos AB Impozite şi Taxe Locale 0258739234
Virtescoiu VN Impozite şi Taxe Locale 0745432918
Viseu de Sus MM Impozite şi Taxe Locale 0262352060
Visina DB Impozite şi Taxe Locale 0245725200
Vitomiresti OT Impozite şi Taxe Locale 0249469314
Vizantea-Livezi VN Impozite şi Taxe Locale 0237264281
Viziru BR Impozite şi Taxe Locale 0239666400
Vladesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248547755
Vladesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236343299
Vlahita HR Impozite şi Taxe Locale 0266246634
Voila BV Impozite şi Taxe Locale 0268517615
Voineasa VL Impozite şi Taxe Locale 0250754309
Voinesti DB Impozite şi Taxe Locale 0733913693
Voluntari IF Impozite şi Taxe Locale 0314036146
Voşlăbeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 351 602
Vulcan BV Impozite şi Taxe Locale 0268/256554
Vulcan HD Impozite şi Taxe Locale 0254570340 int. 245
Vulcana Pandele DB Impozite şi Taxe Locale 0245.708.728
Vulcana-Băi DB Impozite şi Taxe Locale 0245230890
Vulturesti AG Impozite şi Taxe Locale 0748094794/ 0766182006
Zadareni AR Impozite şi Taxe Locale 0257413024 / 0257413306
Zagon CV Impozite şi Taxe Locale 0267343022
Zagra BN Impozite şi Taxe Locale 0263384209
Zalau SJ Impozite şi Taxe Locale 0260610550 int.126
Zanesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233283470
Zapodeni VS Impozite şi Taxe Locale 0235342216
Zavoaia BR Impozite şi Taxe Locale 0770458351
Zerind AR Impozite şi Taxe Locale 0257355566
Zetea HR Impozite şi Taxe Locale 0266 241 081
Zimandu Nou AR Impozite şi Taxe Locale 0257.380141 int. 207
Zimnicea TR Impozite şi Taxe Locale 0247366260
Zlatna AB Impozite şi Taxe Locale 0258856337
Zorleni VS Impozite şi Taxe Locale 0235486448
Zărneşti BV Impozite şi Taxe Locale 0268 515 777
Şimoneşti HR Impozite şi Taxe Locale 0266 221 603

Înapoi