Lista instituțiilor înrolate active la plata cu autentificare

Link instituție Tip Contact
1 Decembrie Impozite şi Taxe Locale 0213691315
Abrud AB Impozite şi Taxe Locale 0258780519
Adancata SV Impozite şi Taxe Locale 0230528566
Adjud VN Impozite şi Taxe Locale 0237643314
Administratia Domeniului Public si Dezvoltare Urbana Sector 6 (ADPDU) Impozite şi Taxe Locale 021 4402064
Afumati Impozite şi Taxe Locale 0213529424
Agenţia Naţională de Administrare Fiscală ANAF 0314039160
Aghireşu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264358001
Agigea CT Impozite şi Taxe Locale 0241738172 (int.116)
Agnita SB Impozite şi Taxe Locale 0269510465 (int.124)
Aiud AB Impozite şi Taxe Locale 0258863565
Alba Iulia AB Impozite şi Taxe Locale 0258818338
Albesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241736708
Albota AG Impozite şi Taxe Locale 0248/233187
Alesd BH Impozite şi Taxe Locale 0259342539
Alexandria TR Impozite şi Taxe Locale 0247 317732
Alexandru cel Bun NT Impozite şi Taxe Locale 0233241018
Almasu SJ Impozite şi Taxe Locale 0260/626 609
Amara Impozite şi Taxe Locale 0243 266102 (int.110)
Aninoasa DB Impozite şi Taxe Locale 0245226214/112
Apa Nova Bucuresti Utilități 0212077777
Apahida CJ Impozite şi Taxe Locale 0729845350
Arad AR Impozite şi Taxe Locale 0257283622
Ardud Impozite şi Taxe Locale 0261767136
Aricestii Rahtivani PH Impozite şi Taxe Locale 0244380068 int 14
Aroneanu Impozite şi Taxe Locale 0232299255
Atid Impozite şi Taxe Locale 0266226259
Atintis MS Impozite şi Taxe Locale 0265714193
Avrig SB Impozite şi Taxe Locale 0269523101 int. 108
Avrămeşti Impozite şi Taxe Locale 0266 220024
Azuga PH Impozite şi Taxe Locale 0244327431
Babadag TL Impozite şi Taxe Locale 0240561012 int 200
Babana AG Impozite şi Taxe Locale 0248767001
Bacia HD Impozite şi Taxe Locale 0254264580
Baciu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264260314
Bacău BC Impozite şi Taxe Locale 0234 581 849
Baia de Aries AB Impozite şi Taxe Locale 0258 775 002
Baia de Fier Impozite şi Taxe Locale 0253.461.202
Baia Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262211005
Baia Sprie MM Impozite şi Taxe Locale 0262262252
Baicoi PH Impozite şi Taxe Locale 0244260830,0244260816 int 115
Baile Govora VL Impozite şi Taxe Locale 0250770460
Baile Herculane CS Impozite şi Taxe Locale 0255560439 int 3
Baile Olanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250775099
Balaceana SV Impozite şi Taxe Locale 0230534860
Balesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0353-100.108
Baloteşti Impozite şi Taxe Locale 0213511092/106
Bals Impozite şi Taxe Locale 0249450145,int 120
Baltesti PH Impozite şi Taxe Locale 0244219023
Barca DJ Impozite şi Taxe Locale 0251 356 214
Barcanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243285000
Barlad VS Impozite şi Taxe Locale 0235411760
Barsanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0758167916
Barsesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237273410
Bascov AG Impozite şi Taxe Locale 0248270525
Bazna SB Impozite şi Taxe Locale 0269850102
Becicherecu Mic TM Impozite şi Taxe Locale 0760729493
Beclean BN Impozite şi Taxe Locale 0263343447
Beliu AR Impozite şi Taxe Locale 0742839171
Berceni IF Impozite şi Taxe Locale 021.3651968
Bereşti- Meria GL Impozite şi Taxe Locale 0236342418
Bezdead DB Impozite şi Taxe Locale 0245663011
Bicaz NT Impozite şi Taxe Locale 0233/254310
Bilbor HR Impozite şi Taxe Locale 0266355004
Bilciuresti DB Impozite şi Taxe Locale 0245671331
Biliesti VN Impozite şi Taxe Locale 0743126675
Birnova Impozite şi Taxe Locale 0232294120
Bistrita BN Impozite şi Taxe Locale 0263236408
Blaj AB Impozite şi Taxe Locale 0258710110
Blejoi Impozite şi Taxe Locale 0244/410445 int.102
Bobiceşti Impozite şi Taxe Locale 0249455501
Bocsa (CS) Impozite şi Taxe Locale 0758036378
Bocsig AR Impozite şi Taxe Locale 0257325100 / 0257325101
Bod BV Impozite şi Taxe Locale 0268 283 099
Bogdan Voda MM Impozite şi Taxe Locale 0745972136
Boldești-Scăeni PH Impozite şi Taxe Locale 0244/211275
Bolintin Vale GR Impozite şi Taxe Locale 0246270990
Bolotesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237678111 interior 106
Bontida CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-262259
Boroaia SV Impozite şi Taxe Locale 0742240230 / 0744278131
Borsa MM Impozite şi Taxe Locale 0787829991
Borsec HR Impozite şi Taxe Locale 0266 337 001
Botiz (SM) Impozite şi Taxe Locale 0261-774026
Botoşani BT Impozite şi Taxe Locale 0231582523
Brad HD Impozite şi Taxe Locale 02544612665 Int 32
Bradu AG Impozite şi Taxe Locale 0248279412
Bragadiru Impozite şi Taxe Locale 0214480795
Brahasesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236867605
Bran BV Impozite şi Taxe Locale 0268236416
Branesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245231275
Branesti IF Impozite şi Taxe Locale 0213150983
Branistea GL Impozite şi Taxe Locale 0236332408
Bratca BH Impozite şi Taxe Locale 0259315650
Braşov Impozite şi Taxe Locale 0268474440 Int.111
Breaza (PH) Impozite şi Taxe Locale 0244340508
Brebu Impozite şi Taxe Locale 0244357521
Brezoaele DB Impozite şi Taxe Locale 0245715601
Brezoi VL Impozite şi Taxe Locale 0250.778.240
Brădeşti HR Impozite şi Taxe Locale 0754095405
Brăila BR Impozite şi Taxe Locale 0239 627 500 - Persoane Fizice; 0785 222 513 - Persoane Juridice; 0239 607 468 - Taxa liber acces.
Bucecea BT Impozite şi Taxe Locale 0231550112, 0231550123
Buciumeni DB Impozite şi Taxe Locale 0245777002 tasta 2
Bucov Impozite şi Taxe Locale 0244.275.046 int. 6
Budeasa AG Impozite şi Taxe Locale 0248236457 (int.18)
Buftea Impozite şi Taxe Locale 0737531095
Bughea de Jos AG Impozite şi Taxe Locale 0248/536 808
Buhusi BC Impozite şi Taxe Locale 0234261220
Bujoreni VL Impozite şi Taxe Locale 0757039319
Bunesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230549001 int. 202
Busteni PH Impozite şi Taxe Locale 0244/322005
Butea Impozite şi Taxe Locale 0232713020
Buteni AR Impozite şi Taxe Locale 0257320129
Buzău BZ Impozite şi Taxe Locale 0238-711783
Băileşti Impozite şi Taxe Locale 0251/311017
Bălan HR Impozite şi Taxe Locale 0266330335
Bănești PH Impozite şi Taxe Locale 0244/348.608 int 107
Caianu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264280007
Calafat Impozite şi Taxe Locale 0251 231 424
Calarasi BT Impozite şi Taxe Locale 0231548902
Caldararu AG Impozite şi Taxe Locale 0248692008
Calimanesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250751063
Camarasu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264288002
Campulung Moldovenesc SV Impozite şi Taxe Locale 0230314425
Campuri VN Impozite şi Taxe Locale 0237670111
Caracal OT Impozite şi Taxe Locale 0767081288
Carand AR Impozite şi Taxe Locale 0257321522
Caransebeș CS Impozite şi Taxe Locale 0355-421.991
Carcea DJ Impozite şi Taxe Locale 0251458121
Casimcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240576730
Castelu CT Impozite şi Taxe Locale 0241811831
Catcau CJ Impozite şi Taxe Locale 0760258900
Cazanesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243264010
Cazanesti MH Impozite şi Taxe Locale 0252385062
Cehu Silvaniei SJ Impozite şi Taxe Locale 0260 650 355
Cenad TM Impozite şi Taxe Locale 0256374820
Ceptura Impozite şi Taxe Locale 0244/445002 int.103 sau 107
Cernesti MM Impozite şi Taxe Locale 0262382144
Cernica IF Impozite şi Taxe Locale 0213695308
Cetateni AG Impozite şi Taxe Locale 0248544090
Ceuasu de Campie MS Impozite şi Taxe Locale 0265324164
Chetani MS Impozite şi Taxe Locale 0265484114
Cheveresu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256 415 101
Chiajna IF Impozite şi Taxe Locale 0730614979
Chilia Veche TL Impozite şi Taxe Locale 0786846194
Chinteni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264271771
Chirnogeni CT Impozite şi Taxe Locale 0241854480
Chisineu Cris AR Impozite şi Taxe Locale 0257350098
Chitila Impozite şi Taxe Locale 0214363009
Ciacova TM Impozite şi Taxe Locale 0256399600
Ciceu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 379 258
Ciochina IL Impozite şi Taxe Locale 0727863401
Ciofrangeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248747155
Ciolpani IF Impozite şi Taxe Locale 0212668045
Ciorogîrla Impozite şi Taxe Locale 0213131590
Cisnădie SB Impozite şi Taxe Locale 0269561147,int.118
Ciucsangeorgiu HR Impozite şi Taxe Locale 0727868019
Ciugud AB Impozite şi Taxe Locale 0258841205
Ciurea IS Impozite şi Taxe Locale 0232296260
Ciurila CJ Impozite şi Taxe Locale 0364806500
Clinceni IF Impozite şi Taxe Locale 0213694041
Cluj-Napoca CJ Impozite şi Taxe Locale 0264434950
Cocorastii Mislii PH Impozite şi Taxe Locale 0244/229030
Codaesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235341300
Codlea BV Impozite şi Taxe Locale 0268251650
Colonesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234287600
Comanesti (BC) Impozite şi Taxe Locale 0234374272
Comarnic PH Impozite şi Taxe Locale 0344148029
Comlosu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0760327229
Comuna Racu Impozite şi Taxe Locale 0266379237
Comuna Reviga Impozite şi Taxe Locale 0243246199
Conop AR Impozite şi Taxe Locale 0257433003
Consiliul Judeţean Tulcea TL Consiliu Local/Judeţean 0240502224
Copaceni IF Impozite şi Taxe Locale 021/4687174
Copsa Mica SB Impozite şi Taxe Locale 0730584307
Corabia OT Impozite şi Taxe Locale 0249560703
Corbeanca IF Impozite şi Taxe Locale 0212666031 int 102
Corbu CT Impozite şi Taxe Locale 0241765100
Corbu HR Impozite şi Taxe Locale 0266 338 814
Cordun NT Impozite şi Taxe Locale 0233748196
Cornesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245.241.654
Cornetu Impozite şi Taxe Locale 0214689220/0732222483
Corni BT Impozite şi Taxe Locale 0231588110
Cornu Luncii SV Impozite şi Taxe Locale 0230542296
Cornu PH Impozite şi Taxe Locale 0244367461
Corod GL Impozite şi Taxe Locale 0236/864006
Corund Impozite şi Taxe Locale 0266 249 101
Costesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248672320
Costesti VL Impozite şi Taxe Locale 004 0250 863 330
Costinesti CT Impozite şi Taxe Locale 0241734342
Coteşti VN Impozite şi Taxe Locale 0237252111
Cotnari Impozite şi Taxe Locale 0232.730.290
Covasant AR Impozite şi Taxe Locale 0257385005
Covasna Impozite şi Taxe Locale 0267341555
Craiova DJ Impozite şi Taxe Locale 0251411111 int 111
Crasna SJ Impozite şi Taxe Locale 0260636066
Crevedia DB Impozite şi Taxe Locale 0757577518
Cricau AB Impozite şi Taxe Locale 0258845101
Criciova TM Impozite şi Taxe Locale 0785288133
Cristian BV Impozite şi Taxe Locale 0268257001
Cristian SB Impozite şi Taxe Locale 0269579101
Cristuru Secuiesc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 242 190
Crucea CT Impozite şi Taxe Locale 0241/874.825
Cumpana CT Impozite şi Taxe Locale 0241/730.788
Curtea de Argeş AG Impozite şi Taxe Locale 0248721033 interior 175
Curtici AR Impozite şi Taxe Locale 0257464004
Cuza Vodă CL Impozite şi Taxe Locale 0242/33.93.97
Câmpia Turzii CJ Impozite şi Taxe Locale 0364135801
Câmpina PH Impozite şi Taxe Locale 0244/374485
Câmpulung AG Impozite şi Taxe Locale 0248 511 034 int. 120
Cîrţa Impozite şi Taxe Locale 0266 378 005
Călan HD Impozite şi Taxe Locale 0254/730223
Călăraşi CL Impozite şi Taxe Locale 0242312441
Dabuleni Impozite şi Taxe Locale 0251334317
Daia GR Impozite şi Taxe Locale 0246244085
Damienesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234222502
Danes MS Impozite şi Taxe Locale 0265762112
Darabani BT Impozite şi Taxe Locale 0231631203
Darmanesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248232106
Darmanesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234.356.656
Darova TM Impozite şi Taxe Locale 0256232310
Dascalu IF Impozite şi Taxe Locale 021/2673188
Dealu Impozite şi Taxe Locale 0266 225106
Dealu Morii BC Impozite şi Taxe Locale 0234282602
Dej CJ Impozite şi Taxe Locale 0264211790/113
Deleni IS Impozite şi Taxe Locale 0232732070
Derna Impozite şi Taxe Locale 0752261081
Deta TM Impozite şi Taxe Locale 0256390606
Deva HD Impozite şi Taxe Locale 0254/215417
Ditrău Impozite şi Taxe Locale 0266 353 130
Dobroesti IF Impozite şi Taxe Locale 021/4055015
Domnesti IF Impozite şi Taxe Locale 0213515256/57 int 110
Dorobanti AR Impozite şi Taxe Locale 0257535252
Dorohoi Impozite şi Taxe Locale 0231/613.119 0231/610.133
Dorolt SM Impozite şi Taxe Locale 0261751238
Dragalina CL Impozite şi Taxe Locale 0242708073
Dragomiresti DB Impozite şi Taxe Locale 0245236020
Dragomiresti Vale Impozite şi Taxe Locale 021.493.62.03
Dragoslavele AG Impozite şi Taxe Locale 0248544426
Dragutesti GJ Impozite şi Taxe Locale 0253227625
Dranceni VS Impozite şi Taxe Locale 0235482354
Drobeta Turnu Severin Impozite şi Taxe Locale 0252/313698
Drăgășani VL Impozite şi Taxe Locale 0250811990 int 124
Dudestii Vechi TM Impozite şi Taxe Locale 0256384104
Dudeştii Noi TM Impozite şi Taxe Locale 0256378020
Dumbrava Rosie NT Impozite şi Taxe Locale 0233282494, 0233280944, 0233282224
Dumbraveni SV Impozite şi Taxe Locale 0230245048
Dumbraveni VN Impozite şi Taxe Locale 0237255092
Dumbrăviţa TM Impozite şi Taxe Locale 0371107413
Dîrlos SB Impozite şi Taxe Locale 0269852400
Eselnita MH Impozite şi Taxe Locale 0252/365070
Fagaras BV Impozite şi Taxe Locale 0268211313
Faget TM Impozite şi Taxe Locale 0256320494
Fantanele MS Impozite şi Taxe Locale 0265580112
Fantanele PH Impozite şi Taxe Locale 0244442000- interior 102
Faraoani BC Impozite şi Taxe Locale 0234254152
Feldioara BV Impozite şi Taxe Locale 0268265403
Feleacu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264237097
Fetesti IL Impozite şi Taxe Locale 0243-364410
Fieni DB Impozite şi Taxe Locale 0735555422
Filiasi DJ Impozite şi Taxe Locale 0251/441.018
Filipestii de Targ PH Impozite şi Taxe Locale 0728975471
Fitionesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237677822
Flamanzi BT Impozite şi Taxe Locale 0231 552 727
Floresti CJ Impozite şi Taxe Locale 0264-265101
Floresti-Stoenesti GR Impozite şi Taxe Locale 0246256005
Focuri Impozite şi Taxe Locale 0232413620
Focşani VN Impozite şi Taxe Locale 0237236000
Frasin SV Impozite şi Taxe Locale 0230235334
Fratautii Vechi SV Impozite şi Taxe Locale 0230-411596
Frumoasa HR Impozite şi Taxe Locale 0266 325 282
Frumusani CL Impozite şi Taxe Locale 0721224958
Frumuseni AR Impozite şi Taxe Locale 0257455250
Fundata BV Impozite şi Taxe Locale 0268236651
Fundu Moldovei SV Impozite şi Taxe Locale 0371505061
Fundulea CL Impozite şi Taxe Locale 0724153946
Fălticeni SV Impozite şi Taxe Locale 0230542056
Galaţi GL Impozite şi Taxe Locale 0236307752
Galicea VL Impozite şi Taxe Locale 0250762152
Ganeasa If Impozite şi Taxe Locale 021/3513060
Ganesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265425101
Garleni BC Impozite şi Taxe Locale 0728139513
Garoafa VN Impozite şi Taxe Locale 0237263805/0237263881
Gataia TM Impozite şi Taxe Locale 0766668104
Geoagiu HD Impozite şi Taxe Locale 025424888/123
Gheorghe Lazar IL Impozite şi Taxe Locale 0243241510
Gheorgheni HR Impozite şi Taxe Locale 0374465570
Gheraesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233746051
Gherla CJ Impozite şi Taxe Locale 0728800632
Ghimbav BV Impozite şi Taxe Locale 0268258006
Ghioroc AR Impozite şi Taxe Locale 0257461101
Ghiroda TM Impozite şi Taxe Locale 0256/205201
Giarmata TM Impozite şi Taxe Locale 0256 369101
Gilau CJ Impozite şi Taxe Locale 0264 371 646
Giroc TM Impozite şi Taxe Locale 0732.600.401 Marian Soare
Giurgiu GR Impozite şi Taxe Locale 0246231521
Glavile VL Impozite şi Taxe Locale 0250764023
Glina Impozite şi Taxe Locale 021.467.12.14
Glodeni MS Impozite şi Taxe Locale 0265338112 int 14
Golesti VN Impozite şi Taxe Locale 0728958650
Gradistea IF Impozite şi Taxe Locale 021.266.27.60
Granicesti SV Impozite şi Taxe Locale 0230414557
Greci TL Impozite şi Taxe Locale 0240575051/0240708947
Grosi MM Impozite şi Taxe Locale 0262258685
Gruiu If Impozite şi Taxe Locale 021/3508008
Grădiştea VL Impozite şi Taxe Locale 0250867009
Gugești VN Impozite şi Taxe Locale 0237250046
Gura Humorului SV Impozite şi Taxe Locale 0230235051/132
Gura Ocnitei DB Impozite şi Taxe Locale 0245673260
Gura Vadului PH Impozite şi Taxe Locale 0244251005
Gura Vaii BC Impozite şi Taxe Locale 0371 407 500
Găești DB Impozite şi Taxe Locale 0245606082
Halchiu BV Impozite şi Taxe Locale 0268481003
Hamcearca TL Impozite şi Taxe Locale 0374001402
Harseni BV Impozite şi Taxe Locale 0268247800
Harsova Impozite şi Taxe Locale 0241 870 300
Hartop SV Impozite şi Taxe Locale 0753022946
Hasmas AR Impozite şi Taxe Locale 0257-321.777
Hateg HD Impozite şi Taxe Locale 0354808120/0354808121/118
Helegiu BC Impozite şi Taxe Locale 0234 333 000
Hemeius BC Impozite şi Taxe Locale 0234217510
Hodac MS Impozite şi Taxe Locale 0265538601
Horezu VL Impozite şi Taxe Locale 0250860190
Horia TL Impozite şi Taxe Locale 0240576006
Huedin CJ Impozite şi Taxe Locale 0264351548
Hunedoara Impozite şi Taxe Locale 0254/710500
Hârlău IS Impozite şi Taxe Locale 0232720412 int.128
Hărman BV Impozite şi Taxe Locale 0268367221
I L Caragiale DB Impozite şi Taxe Locale 0245660332
I.C.Bratianu TL Impozite şi Taxe Locale 0240573134
Ianca BR Impozite şi Taxe Locale 0239668178 int 17
Iasi Impozite şi Taxe Locale 0232267582
Ibanesti MS Impozite şi Taxe Locale 0265538300
Iclod CJ Impozite şi Taxe Locale 0264263370
Icusesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233762567
Iernut MS Impozite şi Taxe Locale 0743140083
Ilia HD Impozite şi Taxe Locale 0254 282716
Independenta GL Impozite şi Taxe Locale 0236826907
Insuratei BR Impozite şi Taxe Locale 0239660312 int.16,24,25
Iratosu AR Impozite şi Taxe Locale 0257454101
Isaccea TL Impozite şi Taxe Locale 0240506616
Isalnita DJ Impozite şi Taxe Locale 0251448004
Ivanesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235340506
Ivesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236/866004
Izvoarele TL Impozite şi Taxe Locale 0240548794
Jamu Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256235101
Jaristea VN Impozite şi Taxe Locale 0237679111
Jijila TL Impozite şi Taxe Locale 0240550002/0240550024
Jilava Impozite şi Taxe Locale 0214570114
Jimbolia TM Impozite şi Taxe Locale 0256360218
Joseni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 364 498
Jucu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264233084
Lazuri Impozite şi Taxe Locale 0261753213
Lehliu-Gara CL Impozite şi Taxe Locale 0242641124
Leliceni HR Impozite şi Taxe Locale 0266310583
Lenauheim TM Impozite şi Taxe Locale 0256360428
Leordeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248/653101
Leresti AG Impozite şi Taxe Locale 0248549201
Letea Veche BC Impozite şi Taxe Locale 0234.213.474
Leţcani IS Impozite şi Taxe Locale 0232296770
Licurici Impozite şi Taxe Locale 0253231647
Liesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236821020
Lipovat VS Impozite şi Taxe Locale 0235345740
Livezeni MS Impozite şi Taxe Locale 0265243303
Lopadea Noua AB Impozite şi Taxe Locale 0258875245
Ludus MS Impozite şi Taxe Locale 0265411716 int 119
Lueta HR Impozite şi Taxe Locale 0266220729
Lugoj TM Impozite şi Taxe Locale 0256351441 int 209
Luizi Calugara BC Impozite şi Taxe Locale 0234218011
Lumina CT Impozite şi Taxe Locale 0241251828
Luna CJ Impozite şi Taxe Locale 0744644974
Lupeni ( HD) Impozite şi Taxe Locale 0254560725 int 222
Lupeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266248212
Lăzarea HR Impozite şi Taxe Locale 0266352691
Macea AR Impozite şi Taxe Locale 0257536101 (int.14)
Maciuca VL Impozite şi Taxe Locale 0723641755
Madaras HR Impozite şi Taxe Locale 0266-335824
Magurele IF Impozite şi Taxe Locale 0214574091/24
Malu cu Flori DB Impozite şi Taxe Locale 0768.104.053
Malu Mare Impozite şi Taxe Locale 0251446145
Manastirea Casin BC Impozite şi Taxe Locale 0234331824
Manastireni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264375201
Manesti DB Impozite şi Taxe Locale 0245 732 011
Mangalia Impozite şi Taxe Locale 0749995665;0725555201
Marasesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237260550
Margau CJ Impozite şi Taxe Locale 073324525
Margineni BC Impozite şi Taxe Locale 0234211032
Medgidia Impozite şi Taxe Locale 0241812300
Mediaș SB Impozite şi Taxe Locale 0269803851
Mediesu Aurit (SM) Impozite şi Taxe Locale 0730122259
Merei BZ Impozite şi Taxe Locale 0238509159
Merisani AG Impozite şi Taxe Locale 0248763201
Micesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248234002
Miercurea Ciuc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 315 120
Miercurea Sibiului SB Impozite şi Taxe Locale 0269533102
Mihaesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248/560002
Mihai Bravu TL Impozite şi Taxe Locale 0240707113
Mihai Eminescu Impozite şi Taxe Locale 0231 512183 int 507
Mihai Viteazu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264329101
Mihail Kogalniceanu CT Impozite şi Taxe Locale 0241258156
Mihail Kogalniceanu TL Impozite şi Taxe Locale 0240563001
Mihăileni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 326 063
Milcovul VN Impozite şi Taxe Locale 0237243040
Mioveni AG Impozite şi Taxe Locale 0348401404
Mircesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232713250
Miroslava Impozite şi Taxe Locale 0232/295680
Misca AR Impozite şi Taxe Locale 0257 354 140
Mizil Impozite şi Taxe Locale 0723.588.808/ 0745.081.436
Moara SV Impozite şi Taxe Locale 023053625
Moara Vlasiei IF Impozite şi Taxe Locale 021 267 2135
Mociu CJ Impozite şi Taxe Locale 0264235235
Modelu Impozite şi Taxe Locale 0723063537
Mogosoaia Impozite şi Taxe Locale 021.351.66.92
Moldova Noua CS Impozite şi Taxe Locale 0355401151
Moraresti AG Impozite şi Taxe Locale 0248240011
Moreni DB Impozite şi Taxe Locale 0745667443
Moroeni DB Impozite şi Taxe Locale 0728.388.938
Mosnita Noua TM Impozite şi Taxe Locale 0256393503
Mosoaia AG Impozite şi Taxe Locale 0248/294198
Motatei DJ Impozite şi Taxe Locale 0251326211
Motru GJ Impozite şi Taxe Locale 0253410630
Mugeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266245490
Munteni GL Impozite şi Taxe Locale 0236820126
Munteni-Buzau IL Impozite şi Taxe Locale 0243-260 001
Muntenii de Jos VS Impozite şi Taxe Locale 0728072848
Murighiol TL Impozite şi Taxe Locale 0240545969
Musatesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248-268 622
Musenita SV Impozite şi Taxe Locale 0230 280162
Măieruș BV Impozite şi Taxe Locale 0268,284,771
Mărăcineni AG Impozite şi Taxe Locale 0248278893
Nades MS Impozite şi Taxe Locale 0265763112
Nanesti VN Impozite şi Taxe Locale 0743487875
Nasaud BN Impozite şi Taxe Locale 0263 361 027
Negreni CJ Impozite şi Taxe Locale 0264258223
Negresti-Oas Impozite şi Taxe Locale 0261854845 int 22
Negrești VS Impozite şi Taxe Locale 0235457679 - int 127
Negru Voda CT Impozite şi Taxe Locale 0241780195
Nicolae Balcescu BC Impozite şi Taxe Locale 0234214071
Nicolae Balcescu VL Impozite şi Taxe Locale 0250761089/0724553982
Niculești DB Impozite şi Taxe Locale 021.267.06.06
Nucet DB Impozite şi Taxe Locale 0245267004 / 0245267007
Nuci IF Impozite şi Taxe Locale 0212696010
Nufaru TL Impozite şi Taxe Locale 0240549054
Odobesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237675224
Odorheiu Secuiesc HR Impozite şi Taxe Locale 0266-218382/ int. 1907
Oituz BC Impozite şi Taxe Locale 0234337010 int 108
Oltenești VS Impozite şi Taxe Locale 0235485017
Oltenița CL Impozite şi Taxe Locale 0212508750
Oneşti BC Impozite şi Taxe Locale 0234324243 Int. 213
Oradea BH Impozite şi Taxe Locale 0259437000
Oras Jibou SJ Impozite şi Taxe Locale 0260644713 int 102
Orastie HD Impozite şi Taxe Locale 0254241513/111
Orastioara de sus HD Impozite şi Taxe Locale 025246650
Orlat SB Impozite şi Taxe Locale 0269571104, 0269571455
Orsova Impozite şi Taxe Locale 0252361233
Otelu Rosu CS Impozite şi Taxe Locale 0724300994
Otesani VL Impozite şi Taxe Locale 0250860676
Otopeni IF Impozite şi Taxe Locale 0213520033/123
Ovidiu Impozite şi Taxe Locale 0241255340 int 139
Padureni TM Impozite şi Taxe Locale 0256411133 int.2
Panciu VN Impozite şi Taxe Locale 0237275811
Panet MS Impozite şi Taxe Locale 0265-322112
Pantelimon IF Impozite şi Taxe Locale 0213502440
Pargaresti BC Impozite şi Taxe Locale 0234347510
Pascani Impozite şi Taxe Locale 0232/761.105
Pastraveni NT Impozite şi Taxe Locale 0233783005
Paulesti (SM) Impozite şi Taxe Locale 0762691703
Paulis AR Impozite şi Taxe Locale 0257388101
Pechea GL Impozite şi Taxe Locale 0236823507
Pecica AR Impozite şi Taxe Locale 0257468323
Peciu Nou TM Impozite şi Taxe Locale 0256414500
Periam TM Impozite şi Taxe Locale 0256 – 375001
Peris IF Impozite şi Taxe Locale 021.267 0210
Pestisani GJ Impozite şi Taxe Locale 0253277100
Petrachioaia IF Impozite şi Taxe Locale 0213617444
Petrila HD Impozite şi Taxe Locale 0254550611
Petroşani HD Impozite şi Taxe Locale 0254/546876
Piatra Neamţ NT Impozite şi Taxe Locale 0233213884
Pietrari VL Impozite şi Taxe Locale 0250864166
Pietrosita DB Impozite şi Taxe Locale 0245778247
Piscu GL Impozite şi Taxe Locale 0236827529
Piteşti AG Impozite şi Taxe Locale 0248707380
Ploieşti PH Impozite şi Taxe Locale 0344801051
Plăieșii de Jos HR Impozite şi Taxe Locale 0729017463
Poarta Alba Impozite şi Taxe Locale 0241853228
Podari DJ Impozite şi Taxe Locale 0748200623
Podoleni NT Impozite şi Taxe Locale 0233/299.458
Pogoanele BZ Impozite şi Taxe Locale 0238552123
Poiana Campina PH Impozite şi Taxe Locale 0244351920
Poiana Cristei VN Impozite şi Taxe Locale 0237252182
Poiana Lacului AG Impozite şi Taxe Locale 0248293046
Poiana Mare DJ Impozite şi Taxe Locale 0251236285
Poiana Marului BV Impozite şi Taxe Locale 0368008176
Poiana Stampei SV Impozite şi Taxe Locale 0230575177 int 27
Poienarii Burchii PH Impozite şi Taxe Locale 0244/486244
Poienarii de Arges AG Impozite şi Taxe Locale 0248747140
Poienesti VS Impozite şi Taxe Locale 0235347085
Pojorata SV Impozite şi Taxe Locale 0230236345
Polovragi GJ Impozite şi Taxe Locale 0253476135
Popesti Leordeni IF Impozite şi Taxe Locale 0374.408.815
Popesti VN Impozite şi Taxe Locale 0765540526
Popricani Impozite şi Taxe Locale 0749262505
Praid HR Impozite şi Taxe Locale 0266240175
Prejmer BV Impozite şi Taxe Locale 0268/362.003 int.114
Priboieni AG Impozite şi Taxe Locale 0248656001
Prigoria GJ Impozite şi Taxe Locale 0753066100
Prundu Bârgăului BN Impozite şi Taxe Locale 0753.056.530
Pucioasa DB Impozite şi Taxe Locale 0245 760 484
Pîrscov BZ Impozite şi Taxe Locale 0238527006
Păuleni- Ciuc HR Impozite şi Taxe Locale 0266 333601
Păulesti Impozite şi Taxe Locale 0244224958
Racaciuni BC Impozite şi Taxe Locale 0234251212
Raciu MS Impozite şi Taxe Locale 0265426003/0265.426.212,
Radauti SV Impozite şi Taxe Locale 0230565567
Rasnov BV Impozite şi Taxe Locale 0268230002
Raucesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233 / 788.003
Rauseni Impozite şi Taxe Locale 0231548220
Recea MM Impozite şi Taxe Locale 0262.287.240
Reci CV Impozite şi Taxe Locale 0267 373 799
Rediu IS Impozite şi Taxe Locale 0232 254 040
Reghin MS Impozite şi Taxe Locale 0733079861
Remetea Chioarului MM Impozite şi Taxe Locale 0262-288.212
Remetea HR Impozite şi Taxe Locale 0266352101
Resita CS Impozite şi Taxe Locale 0255211690 0255217165
Roman NT Impozite şi Taxe Locale 0233742426
Romos Impozite şi Taxe Locale 0254245620
Roseti CL Impozite şi Taxe Locale 0242344022
Rosiile VL Impozite şi Taxe Locale 0250867635
Rosiori BC Impozite şi Taxe Locale 0234228501
Rosiorii de Vede TR Impozite şi Taxe Locale 0247460101
Rovinari GJ Impozite şi Taxe Locale 0253371095 int 106
Roznov NT Impozite şi Taxe Locale 0752888104
Rupea BV Impozite şi Taxe Locale 0268260490
Ruscova MM Impozite şi Taxe Locale 0262365251
Rusii Munti MS Impozite şi Taxe Locale 0265554201
Râmnicu Sărat BZ Impozite şi Taxe Locale 0238561946
Râmnicu Vâlcea VL Impozite şi Taxe Locale 0250735351
Sabaoani NT Impozite şi Taxe Locale 0233-735009 int 16
Sabareni GR Impozite şi Taxe Locale 0246253293
Sacaseni SM Impozite şi Taxe Locale 0261822605
Sacele BV Impozite şi Taxe Locale 0268276164
Sadova SV Impozite şi Taxe Locale 0230 314200
Sagu AR Impozite şi Taxe Locale 0257418101
Salatrucel VL Impozite şi Taxe Locale 0250750031
Salcioara DB Impozite şi Taxe Locale 0765278804
Saligny CT Impozite şi Taxe Locale 0371111743
Saliste SB Impozite şi Taxe Locale 0269/553512
Salonta BH Impozite şi Taxe Locale 0359-409730
Sanandrei TM Impozite şi Taxe Locale 0256383500
Sancraiu de Mures MS Impozite şi Taxe Locale 0265316965
Sangeorgiu de Mures Impozite şi Taxe Locale 0720110854
Sangeorz-Bai BN Impozite şi Taxe Locale 0263370598
Sanpetru BV Impozite şi Taxe Locale 0268360028
Sansimion Impozite şi Taxe Locale 0266334603
Santamaria-Orlea HD Impozite şi Taxe Locale 0254770630
Santana AR Impozite şi Taxe Locale 0357100074
Santimbru AB Impozite şi Taxe Locale 0258842101
Sarata BC Impozite şi Taxe Locale 0234253764
Sarmasu MS Impozite şi Taxe Locale 0265421855
Sarulesti CL Impozite şi Taxe Locale 0242311935
Satchinez TM Impozite şi Taxe Locale 0256379500
Satu Mare HR Impozite şi Taxe Locale 0266 245140- int 108
Satu Mare SM Impozite şi Taxe Locale 0261/768209
Saucesti BC Impozite şi Taxe Locale 0234215131
Savinesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233281573 (interior 111)
Scheia SV Impozite şi Taxe Locale 0230526588
Schela GL Impozite şi Taxe Locale 0236828100
Schitu Golesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248566500
Scoarța Impozite şi Taxe Locale 0253280222
Scobinti Impozite şi Taxe Locale 0232720310
Scorteni BC Impozite şi Taxe Locale 0234354500
Scorteni PH Impozite şi Taxe Locale 0785240527
Sebeș AB Impozite şi Taxe Locale 0258 731 004
Sebis AR Impozite şi Taxe Locale 0257311008 ( int.216)
Sector 1 Impozite şi Taxe Locale 0213119109
Sector 2 Impozite şi Taxe Locale 0314.03.99.00
Sector 3 Impozite şi Taxe Locale 0213275146
Sector 4 Impozite şi Taxe Locale 021.9441
Sector 5 Impozite şi Taxe Locale 0724.500.069
Sector 6 Impozite şi Taxe Locale 021.413.77.90
Segarcea Impozite şi Taxe Locale 0251210750
Seini MM Impozite şi Taxe Locale 0262491090
Seleus AR Impozite şi Taxe Locale 0257329101
Selimbar SB Impozite şi Taxe Locale 0269560001
Sendreni GL Impozite şi Taxe Locale 0236.826375
Sfantu Gheorghe TL Impozite şi Taxe Locale 0371337460
Sibiu SB Impozite şi Taxe Locale 0269/208935,0729992083
Siculeni HR Impozite şi Taxe Locale 0266 379107
Sieu-Magherus BN Impozite şi Taxe Locale 0263277020
Sighetu Marmaţiei MM Impozite şi Taxe Locale 0262314580
Sighişoara MS Impozite şi Taxe Locale 0743169477
Sihlea VN Impozite şi Taxe Locale 023727708
Simeria HD Impozite şi Taxe Locale 0254/260050
SIMIAN Impozite şi Taxe Locale 0252338693
Simleu Silvaniei SJ Impozite şi Taxe Locale 0260678622 Int 118
Sinesti VL Impozite şi Taxe Locale 0250867120
Siret SV Impozite şi Taxe Locale 0280.280.901
Siria AR Impozite şi Taxe Locale 0257531101
Slanic Moldova BC Impozite şi Taxe Locale 0234348069
Slanic PH Impozite şi Taxe Locale 0244 240 299
Slatina OT Impozite şi Taxe Locale 0249/414.004
Slimnic SB Impozite şi Taxe Locale 0268 856101
Slobozia Ciorasti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256942
Smardan GL Impozite şi Taxe Locale 0236830020
Snagov IF Impozite şi Taxe Locale 021 351 06 42
Sofronea AR Impozite şi Taxe Locale 0731404668
Soimuș HD Impozite şi Taxe Locale 0254.237.350
Somcuta Mare MM Impozite şi Taxe Locale 0262280055/22
Somova TL Impozite şi Taxe Locale 0240541059
Sotânga DB Impozite şi Taxe Locale 0245 229 207
Soveja VN Impozite şi Taxe Locale 0237242001
Stefan cel Mare BC Impozite şi Taxe Locale 0234339000 int 210
Stefan cel Mare NT Impozite şi Taxe Locale 0233292001
Stefanestii de Jos Impozite şi Taxe Locale 0213613529
Stefănești AG Impozite şi Taxe Locale 0248266752
Straja SV Impozite şi Taxe Locale 0230576947 int.1007
Străoane VN Impozite şi Taxe Locale 0237674798
Stâlpeni AG Impozite şi Taxe Locale 0248565537
Suceava SV Impozite şi Taxe Locale 0230212696/224
Sulina TL Impozite şi Taxe Locale 0240543001
Suraia VN Impozite şi Taxe Locale 0237245001
Suseni AG Impozite şi Taxe Locale 0248699397
Suseni HR Impozite şi Taxe Locale 0731031077
Suseni MS Impozite şi Taxe Locale 0265348084
Sândominic Impozite şi Taxe Locale 0744 179 260
Sânmartin HR Impozite şi Taxe Locale 0266332122
Sânnicolau Mare TM Impozite şi Taxe Locale 0256370366
Sântimbru Impozite şi Taxe Locale 0266347098
Sîncrăieni HR Impozite şi Taxe Locale 0740132641
Sîntana de Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0265323517
Săcălaz TM Impozite şi Taxe Locale 0256367101
Sărmaş HR Impozite şi Taxe Locale 0266350603
Talmaciu SB Impozite şi Taxe Locale 0269555359 int 120
Tamaseni NT Impozite şi Taxe Locale 0233749494
Tamboesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237256105
Tansa IS Impozite şi Taxe Locale 0232325170
Tarcau NT Impozite şi Taxe Locale +40233-240951 -interior 16
Targoviste DB Impozite şi Taxe Locale 0245611378/304
Targsoru Vechi Impozite şi Taxe Locale 0244-482291
Targu Bujor Gl Impozite şi Taxe Locale 0236340339
Targu Neamt NT Impozite şi Taxe Locale 0233/790250
Targu Ocna BC Impozite şi Taxe Locale 0234344114
Targu Secuiesc Impozite şi Taxe Locale 0267360290
Targu Trotus BC Impozite şi Taxe Locale 0234347002
Tarna Mare (SM) Impozite şi Taxe Locale 0261832001
Tarnaveni MS Impozite şi Taxe Locale 0265443208
Tatarusi IS Impozite şi Taxe Locale 0232.722.828, 0232.714.500
Tautii Magheraus MM Impozite şi Taxe Locale 0262293048
Taxe și Impozite Constanta Impozite şi Taxe Locale 0241488558
Techirghiol Impozite şi Taxe Locale 0241735622
Tecuci GL Impozite şi Taxe Locale 0372364111 interior 34
Teius AB Impozite şi Taxe Locale 0258851101
Telciu BN Impozite şi Taxe Locale 0766493040
Telega PH Impozite şi Taxe Locale 0244368468
Tetoiu VL Impozite şi Taxe Locale 0752228041
Tibanesti IS Impozite şi Taxe Locale 074939571
Ticleni Impozite şi Taxe Locale 0253234361
Tiganasi IS Impozite şi Taxe Locale 0232299072
Timisesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233787050
Timişoara TM Impozite şi Taxe Locale 0256408100
Tinosu PH Impozite şi Taxe Locale 0244.482702 int.14
Tiream (SM) Impozite şi Taxe Locale 0727826854
Tismana GJ Impozite şi Taxe Locale 0752310204
Titesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248299012
Titu DB Impozite şi Taxe Locale 0245651095
Tomesti HR Impozite şi Taxe Locale 0266378118
Tomesti IS Impozite şi Taxe Locale 0232290434
Tomşani VL Impozite şi Taxe Locale 0250863584
Topliţa HR Impozite şi Taxe Locale 0266341871
Topolog TL Impozite şi Taxe Locale 0240568530
Topoloveni AG Impozite şi Taxe Locale 0248666259
Tudor Vladimirescu GL Impozite şi Taxe Locale 0236828603
Tulcea TL Impozite şi Taxe Locale 0240532959
Tulucesti GL Impozite şi Taxe Locale 0236345007
Tunari IF Impozite şi Taxe Locale 0212675300
Turcineşti Impozite şi Taxe Locale 0253226735
Turda CJ Impozite şi Taxe Locale 0264313053
Tuşnad HR Impozite şi Taxe Locale 0266334235
Târgu Frumos IS Impozite şi Taxe Locale 0232/710.906 int.118
Târgu Jiu Impozite şi Taxe Locale 0253238410
Târgu Lăpus MM Impozite şi Taxe Locale 0262384465
Târgu Mureş MS Impozite şi Taxe Locale 0365455450 Int. 207
Tăşnad Impozite şi Taxe Locale 0261/825701
Uivar TM Impozite şi Taxe Locale 0256366501
Ulieși Impozite şi Taxe Locale 0266222111
Ulmeni CL Impozite şi Taxe Locale 0242523554
Ulmi DB Impozite şi Taxe Locale 0245.631.082
Urechesti VN Impozite şi Taxe Locale 0237251008
Uricani HD Impozite şi Taxe Locale 0254.511.121 int. 215
Urlati PH Impozite şi Taxe Locale 0244/271429/int.107
Urziceni Impozite şi Taxe Locale 0243/257718
Vacareni TL Impozite şi Taxe Locale 0240541539
Vadeni BR Impozite şi Taxe Locale 0239 697664
Vaideeni VL Impozite şi Taxe Locale 0250865009
Valea Argovei CL Impozite şi Taxe Locale 0766055345
Valea Doftanei PH Impozite şi Taxe Locale 0244365367
Valea Lunga DB Impozite şi Taxe Locale 0245661509
Valea Lupului IS Impozite şi Taxe Locale 0232272590
Valea Mare Pravat AG Impozite şi Taxe Locale 0248557112
Valea Marului GL Impozite şi Taxe Locale 0236819926
Valea Nucarilor TL Impozite şi Taxe Locale 0240549202
Valea Ramnicului BZ Impozite şi Taxe Locale 0238574410
Valea Seaca IS Impozite şi Taxe Locale 0785258048
Valu lui Traian Impozite şi Taxe Locale 0241231006
Vanatori GL Impozite şi Taxe Locale 0236344004
Vanatori VN Impozite şi Taxe Locale 0237262334
Vargata MS Impozite şi Taxe Locale 0265588112
Vaslui VS Impozite şi Taxe Locale 0235/310999, interior 163
Vatra Dornei SV Impozite şi Taxe Locale 0230375229
Vetel HD Impozite şi Taxe Locale 0254237733
Vetrișoaia VS Impozite şi Taxe Locale 0766709254
Victoria BV Impozite şi Taxe Locale 0268241525
Videle TR Impozite şi Taxe Locale 0247453017
Vidra IF Impozite şi Taxe Locale 021.361.22.65
Vinga AR Impozite şi Taxe Locale 0257460126
Virtescoiu VN Impozite şi Taxe Locale 0745432918
Vitomiresti OT Impozite şi Taxe Locale 0249469314
Vizantea-Livezi VN Impozite şi Taxe Locale 0762230436
Vișeu de Sus MM Impozite şi Taxe Locale 0262352060
Vladesti AG Impozite şi Taxe Locale 0248547755
Vlahita HR Impozite şi Taxe Locale 0266246634
Voineasa VL Impozite şi Taxe Locale 0250754309
Voinesti DB Impozite şi Taxe Locale 0733913693
Voinești Impozite şi Taxe Locale 0771.470.881
Voluntari IF Impozite şi Taxe Locale 0314036146
Voşlăbeni Impozite şi Taxe Locale 0266 351 602
Vulcan BV Impozite şi Taxe Locale 0268/256554
Vulcan HD Impozite şi Taxe Locale 0254570340 int. 245
Vulcana-Băi DB Impozite şi Taxe Locale 0245230890
Zalău Impozite şi Taxe Locale 0260610550 int.126
Zanesti NT Impozite şi Taxe Locale 0233283470
Zetea Impozite şi Taxe Locale 0266 241 081
Zimandu Nou AR Impozite şi Taxe Locale 0257.380141
Zimnicea TR Impozite şi Taxe Locale 0247366260
Zlatna AB Impozite şi Taxe Locale 0258856337
Zorleni VS Impozite şi Taxe Locale 0235486448
Zărneşti BV Impozite şi Taxe Locale 0268 515 777
Şimoneşti HR Impozite şi Taxe Locale 0266 221 603

Înapoi